eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivas deplasman organizasyonu.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
Online Durum: Offline
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 17:35
şahin amca gene kaçırmıyosun deplasmanı,bende gelmek istiyorum haftaya belli olucak gelip gelemeyeceğim..
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 18:13
şahin dede bu deplasmanda ilk defa senden önce yazıldım oh be...şahin amca prostatın nasıl ?.. romatizmaların nasıl ?..şahin amca dvd ler benden bu defa... sen getirince çizgi film getiriyorsun ben almanca dvd getireceğim..almanca ve ingilizcemiz artsın diye.. ünlü sanatçımız sibel kekilliden almanca kelimeler....haa şahin amca bayraklar diktim sürprizlerimde var sana ..iç çamaşırı defilemiz vardı ben giyemedim kırmızı dantelli olunca bu deplasmanda sana giydirmeyi düşünüyorum ..hep mankenlere giydirecek değilim ya.. sende manken gibisin (prostatlı manken)
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 19:50
Hakanım bu yaştan sonra benden manken falan olmaz.Bu konuda sen tecrübelisin.Zaten Hacettepeyle berabere kalmamızda senin giydiğin dantelli,kırmızı kilotun payı büyükmüş. Semih Hocamda senin kırmızı donun uğursuz geldiğni söylüyor.Sivasa giderken sakın o donu giyme arabaya almam.O kadar yol gidipte yenilmey hiç niyetim yok. LOLLOL
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 19:58
tamam şahin dede giymem sana özel dvd hazırladım .
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 20:24
Alıntı yapılan 26esesalikan

Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan gakkos26

şahin abi, ismail abinin bir sponsor arayışı vardı. o yüzden fiyatı hemen 48 tl demeyelim. onunla görüşelim ve olayı netleştirip öyle yazalım. 

Para işlerini hemen konuşmayalım. Delikanlı EsEsli her deplasmanda yer alır zaten.

Murat Abi Öyle Diyorsunda delikanlı eses li her deplasmanda yer alır diye ben sana katılmıyorum kusura bakma ama biz ögrenci adamız onn için para sıkıntımız olabilir diyorum yanlış anlama

Yok yanlış anlamam Alikan. Öğrenci arkadaşlarımızın durumunu biliyorum. İçerideki maçlara bile gelmekte zorluk çekiliyor. Çalışanlar için bile ayda 2 deplasman maddi açıdan zorlayabilir.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2009 saat 02:40
Para durumunu ayarlarsam inşallah aranızda olacağım.
Bu arada ünieses olarak alkol sigara yasagıyla gayet örnek davranışlar sergileyerek tüm Türkiye'nin takdirle karşıladığı dört dörtlük deplasmanlar düzenliyoruz ama şu deplasman organizasyonu sayfasındaki muhabbetlerimizede biraz dikkat etmeliyiz bence. Benimde ünieses oluşumu içinde bir sürü samimi arkadasım var , yeri geliyor her türlü koymalı moymalı (!) muhabbetimizde oluyor ama sonuçta bu site ve benzeri gibi umuma açık yerlerde kendimize bi çeki düzen veriyoruz ve ünieses bünyesinde bulunan (üniversiteli olması şart değil) her insanın bu şekilde davranması gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta biz ünieses olarak örnek bir grubu temsil ediyoruz ve bu oluşumun getirdiği sorumlulukları da yerine getirmeliyiz. Bunu söylemek bana düşmez ama bu konudan rahatsızlık duydum ve kendimi tutamadım belirtmek istedim kusurumuz olduysa affola.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2009 saat 09:59
alper çok doğru tespitler yapmışsın, teşekkürler. bu başlığa yazan başta hakan bey olmak üzere, bende dahil hepimiz daha dikkatli olmalıyız. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2009 saat 18:00
Yarınki Gençlerbirligi maçını alırsak Sivas deplasmanı daha bir önem kazanacak.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 19:37
abı walla fıyat oyqun olursa bızde 2 kısıyız
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 19:56
fiyat noktasında bir indirime gidileceği söylemiştik, sağolsun ismail abi uğraşıyor.  bugün İsmail abi bir yerden az da olsa sponsorluk bulduğunu söyledi. minibüs sahibinede birazcık indirim yaptırırsak tahmini olarak fiyatı 35 ytl ye düşürebiliriz gibi gözüküyor. fiyatı düşürme noktasında arayışlarımız devam edecektir. ben yardımcı olurum diyen olursa seve seve de kabul edilir. Hug gelmeyi düşünenler lütfen 35 ytl yi baz alarak isimlerini yazsınlar ki, önümüzü görebilelim.

1-İsmail ERKARA
2-Şahin ELAGÖZ
3-Hakan ÇİTİL
4-Osman BAŞKAN

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır