eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

espana'yı benimsemek

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 10:40
Alıntı yapılan EsEsliyim

BandoESES'e ilk önce taraftar olarak biz sahip çıkalım gerisi kendiliğinden gelir zaten. Hacettepe maçındaki olaylarda BandoESES'in bir davulu kullanılamaz hale gelmiş bir trombonda zarar görmüştür. Bu tarz olaylar olduğu sürece BandoESES'in sürekli tribünlerde olma ihtimali azalmaktadır. Bandoda olan bazı enstrümanlar emanettir ve parasal değerleri çok yüksektir...

İlk etapta biz sahip çıkmalı, korumalı ve benimsemeliyiz. Bizim zarar verdiğimiz bir değeri başkalarının korumasını beklemek abesle iştigaldir... 
  bandoEses e sonsuz teşekkürler. bu hafta bandoesesin zarar gören davulu ve trombonu için maçtan önce bozuk paralar onlar için toparlanabilir. yani herkes 1 TL verse ve stada 7000 kişi gelse 7000 TL eder.
 bir de hacettepe maçında uygulanan o oo oooo sırasında sadece kaşkol sallama ve lay lay lay sırasında kaşkol sallama ile beraber zıplama güzel görüntü oluşturdu. biraz yorucu ama güzeldi.
Yukarı
omercemil Liste gör
Yazar

Ömer Cemil YETMEN
Yer: Ankara
  Alıntı omercemil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 15:17
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan omercemil

Bunlar da benim Hacettepe maçında kendi telefonumla çektiğim görüntüler.Maçın ilk yarısında ve maç sonunda BandoESES Eşliğinde ESESPana show...

İlk yarı:
Maç sonu:

tskler abıcım elıne koluna  saglık en guzel goruntu bu zamana kadar tskler:)ClapStarSmile

Teşekkür ederim Serkan... Tayfun arkadaşım ilk yarıyı youtuba eklemiş,maç sonunu da youtuba eklerse daha çok kişi bu Muhteşem taraftarı görür diye düşünüyorum.

Eksiğimiz gözüküyor burada işte. Bunlar benim Cep telefonumla çektiğim görüntüler. Profesyonel kamerlarla daha güzel açılardan çekildiğini düşünsenize... Halbuki daha ne güzel görüntülerimiz var daha hiçbirini göremediğimiz, gösteremediğimiz...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES!!!

ANKARA ESES/ÖMER
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 15:55
Dijital kamerayla da çekilse de internete upload ederken mecburen belli bir kaliteye düşürmek zorunda kalıyorsun ben meşale şovu 10dk çektim 8gb yer kaplıyordu bilgisayarda mecburen upload ederken kalitesi düşüyordu ama yinede daha iyi cep telefonundan.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 16:04
Alıntı yapılan omercemil

Bunlar da benim Hacettepe maçında kendi telefonumla çektiğim görüntüler.Maçın ilk yarısında ve maç sonunda BandoESES Eşliğinde ESESPana show...

Maç sonu:

"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 16:59
mp3 olarak yokmu??ESpana'yı bütün akradaşlarımı dinletmek istiyorummm
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 17:20
13.sayfada ilkeronair tarafından verilmişti link aynı linki kopyalıyorum Espana'nın mp3ünü
İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 17:27
Alıntı yapılan affetmezz

13.sayfada ilkeronair tarafından verilmişti link aynı linki kopyalıyorum Espana'nın mp3ünü

süpersin valla çooooookkk sağoll
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 17:42
Buda benim çektiğim video bu maçta bağırmaktan inanın video çekemedim o kadar çoştumki (istenmeyen olaylar hariç) anca bu kısa video oldu.Çok pişman oldum ama devamı geleceği için fazla üzülmedim.Gençlerbirliği maçında telafi edeceğim inşallah.....
http://www.youtube.com/watch?v=aJt6t5jWA5s
BursaESES
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 19:29
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 19:48
Canavar gibi beste.Sahip çıkmak lazım.Kaptırmamalıyız birilerine.Birde "oooooo"lu ve "laylaylay" lı kesimlerden sonra ESES diye bağırırsak nasıl olur sizce.Sadece bir öneri...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,445 saniyede hazırlanmıştır