eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 10:41

Emre Toraman,kadro dışı kaldığı dönemde Sakarya camiasının kendisini çok sevdiğini serbest kalınca Sakarya'ya gideceğini söylemiş.Ancak şimdi devamlı kadroda.Burayı bırak,amatöre doğru giden bir takıma gitmez.

Giderse de kendi bilir. 

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 12:08

Geçen sezon samsun deplasmanında formamızı buruşturup yere atmıştı.O maçtan sonra emrenin bu takıma yakışmadığını gitmesini istiyordum.Halada istiyorum.

Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 18:30
Alıntı yapılan mkan_26

Geçen sezon samsun deplasmanında formamızı buruşturup yere atmıştı.O maçtan sonra emrenin bu takıma yakışmadığını gitmesini istiyordum.Halada istiyorum.

Emre o maçtan sonra formayı düşürdüğünü, o tarz bir saygısızlık yapmadığını, yapmayacağını belirtmişti.

Şuan ki mevcut kadroda Bülent Ertuğrul olmadı mı ön libero da sıkıntı çekiyoruz. Diğer 4 ön liberomuzun (Birol, Akif, Doğa, Cumhur) devre arası durumları ne olur bilmiyorum ama Emre bence çok iyi br alternatif oyuncudur. Takımda kalmasından yanayım.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 13:58
Eskişehirspor'a geldiğinden beri ilk defa bir şutu kaleyi buldu.Mümkünse Emre Toraman şut çekmesinBig%20smile
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 14:04

Bir futbolcu düşünün, sezon başlamadan kadro dişı kalıyor,ligler başlıyor hala kadro dışı.ama yılmıyor,çalışıyor,azim ediyor ve tekrar ilk 18 e giriyor ve ilk 11 e tekrar uzanan bir yol.Emre Toramandan çıkarılacak o kadar çok ders varki.

Bravo sana;
hep böyle artan performansınla birlikte daha nice başarılar yaşaman dileğiyle.
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 14:59
Dün akşamki şutu çok iyiydi.Uzun zaman sonra bizim takımın uzaktan bi şutunu izledik çok şükür.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2009 saat 21:25
Bu gün çok iyi çalıştın,İstanbul Belediyenin 8.numarasını iyi kontrol ettin,tebrikler Toraman.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 12:12
dün maçın gizli kahramanıydı ,çok çalıştı, çok yerinde müdaheleleri vardı.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 12:25

emre toraman sadece dün değildi affedildiğinden beri çok güzel sade ve temiz futbol oynuyor  gerçektende tam bir süper lig topcusu imiş geçen senee göre bize daha fazla yararı var oynadıkça açılıyor geçen seneki hırçınlığıda gitmiş helala olsun sana emre toraman

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 12:29
Dün gayet iyiydin, tebrikler.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır