eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mithat Körler'e Sahip Çıkalım...!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kkpitna Liste gör
Yazar

sinan meşe
Yer: bozüyük
Online Durum: Offline
  Alıntı kkpitna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 04:14
ben bu skeçı izlemedim? Yinede bunca kişinin verdigi tepkiye sessiz kalmadım bende tepki mesajımı yazdım
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 08:12
Alıntı yapılan kkpitna

ben bu skeçı izlemedim? Yinede bunca kişinin verdigi tepkiye sessiz kalmadım bende tepki mesajımı yazdım
Bizde yazdık yanlız karşımızdaki sıradan biri degil bizlerin sabrını deneyen biri aslında cok yazılacak bişeler var ama yeri degil tüm türk ulusu yasa bu adama yinede aynı şeyi yapar özelikle onlarda bunu bekliyor onlarında istedigi bu saten siyasi politika iş cok cidiye geldiginde üstü kapalı olarak lafı dolandırıp yinede yapacagını yapan cinsten olacakdır kim bilir belkide kardeşi ders veriyordur kardeşinede birileri ders veriyordur yani kısacası onlar gündemde kalmayı seven tipler belkide ekmeklerine yag sürmüş oluruz
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 11:06
Yarın akşam programın tekrarı yayınlanacak.Eğer o skeci tekrar gösterirlerse, bizde tepki dozumuzu arttıracağız.Önümüzde ki hafta belediye maçında gerekli döviz, pankart ve tezahuratlarla protesto edeceğiz.
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 21:14
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Yarın akşam programın tekrarı yayınlanacak.Eğer o skeci tekrar gösterirlerse, bizde tepki dozumuzu arttıracağız.Önümüzde ki hafta belediye maçında gerekli döviz, pankart ve tezahuratlarla protesto edeceğiz.
Evet malesef az önce yine tekrarladılar demekki biz değerlerimize sahip çıkamadık yine bunlar bu densizliğe özür dileyeceklerine tekrar ederek saygısıklıklarına devam ettiler
BursaESES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 21:24
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Arkadaşlar bence daa önemli bir konu var.

Kanal D'de yayınlanan BKM Mutfak'ta bir skeç'te elemanı David Beckham'a benzetiyorlar, daha sonra kız sen benzesen benzesen Mithat KÖRLER'e benziyorsun diyor.İzlediğim de çılgına döndüm.O sahnede ki veletlerin yaptığı bu terbiyesizliği yanlarına bıraklmayalım.Yılmaz Erdoğan'ın gelecek hafta ki programda Mitah Körler'den özür dilemesini söyleyelim

Lütfen şu aşağıda ki linke Yılmaz ERdoğan'ın özür dilemesi için mesaj atalım

http://www.bkmmutfak.com/bizeyazin.aspx

Arkadaşlar,

Kanal D, daha doğrusu BKM Mutfak geçen hafta yayınlanan programda, Ekişehirimizin ve Türkiyemizin değerli sanatçısı MİTHAT KÖRLER'e yaptığı hakaret dolu skecinin bu hafta tekrarını yayınladı.Tepki mailleri atmamıza rağmen tekrarını yayınlamaları bizi ciddiye almadıklarını gösteriyor.Lütfen buna sessiz kalmayalım.Şehrimizin değerlerine sahip çıkalım.

Bu ülke de Mithat Körler, en azından yılmaz erdoğan'dan daha çok saygıyı hakediyor.

Lütfen şu aşağıda ki linke Yılmaz Erdoğan'ın özür dilemesi için mesaj atalım

http://www.bkmmutfak.com/bizeyazin.aspx
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 21:33
Arkadaşlar bu terbiyesizliğe sessiz kalmayalım şunların sitesine  ilgi gösteri verelim.
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 21:37
öncelikle iyi çalışmalar diyerekten  gecen hafta yaptıgınız bi saygısızlıga deginmek istiyorum daha dünkü cocukları maymun gibi çıkarıp tvye komedi yapan basta yılmaz erdoğan ve kanal d .... gectiğimiz hafta türkiyeye malolmus büyük bi sanatçı olan MİTHAT KÖRLERİ sacma sapan ne üdüğü belli olmayan oyununuzda kendinizce komedi bence sacmalıktan 1 adım öte gitmeyen aptalca skecinizden dolayı basta MİTHAT KÖRLER VE AİLESİNDEN özür dilemenizi rica ediyorum bunu bari yapın sizler dagda türkce konusmayı bilmezken MİTHAT KÖRLER ülkesi için insanlar için şarkı yapıyordu bilmem anlatabildimmi     (ben bunu gönderdim)  Wink
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
Yer: Turkey
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 21:44
18.01.09 tarihindeki MİTHAT KÖRLER'e yaptığınız saygısızlıktan biz bu hafta özür beklerken siz tam tersini yaptınız resmen küfür edercesine saygısızlığınızın tekrarını koydunuz, bu yaptığınızla sizin ne kadar terbiyeden saygıdan insanlıktan şereften haysiyetten onurdan yoksun olduğunuzu bu eskişehir halkına ispatladınız biz zaten biliyorduk bunu ama siz size yakışanı yaptınız...

geçen hafta saygı çerçeveleri içinde mesaj göndermiştim ama az önce bunu gönderdim arkadaşlar lütfen bu konuya önem verelim.. hatta kanald nin sitelerini bilen arkadaşlar varsa orayada gönderelim...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 22:00
Programı hiç izlemedim, nedir ne değildir bilmiyorum. Maille felan olacak iş değil bu. Mithat abinin sağlam bir hakaret davası açması lazım. Bilmiyorum böyle bir dava açtımı açmadımı. Açmadıysa hiç durmadan hemen açsın. Muz cumhuriyetimi arkadaş burası Angry
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 22:11

Mithat KÖRLER manevi tazminat davası açmalı bence.

Ben olsam 1 dakika düşünmeden mahkemeye başvururum.

Borçlar Kanununun 49. Maddesine göre bir kimsenin şeref, haysiyet gibi değerlerine saldırı oldugu tkidirde bu kişi manevi tazminat davası açabilir.

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır