eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mithat Körler'e Sahip Çıkalım...!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2009 saat 01:01
arkadaşlar bu konu çpk önemli eskişehirin değerleriyle kimse dalga geçemez izlediğimde çılgına döndüm, yaptıkları saygısızlık için özür dilemelerini istedim... bu konuya önem verelim ve mesajlarımızı gönderelim...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2009 saat 01:28
''Skeçlerinizden birinde Sayın Mithat Körler'e karşı küçük düşürücü sözler sarfedilmiştir,Mithat Körler bu ülkenin nadir sanatçılarındandır,en azından Yılmaz Erdoğan'dan daha çok saygıyı hakediyor,ileriki programlarda kendisinden özür dilenmesini temenni ediyorum.'' ben bu şekilde ilettim yorumumu bakalım yazacaklar mı duvarlarına Smile
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2009 saat 21:02
Aldığım bir duyuma göre bu akşam Beyaz Show Programına Yılmaz Erdoğan ve BKM ekibi katılacakmış..Fırsat bu fırsat diyorum..
Programa canlı yayına bağlanmak isteyen arkadaşlar, yapılan bu seviyesizce sözcüklerden dolayı bir özür borçları olduğunu hatırlatırlarsa sevinirim..
Program 22:45'de başlıyormuş..
Mithat Körler'e söylenilen seviyesizce sözlerini kınadığımızı bilsinler..
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2009 saat 21:28
Hiç olmadı BKŞ olarak Beşiktaş'taki BKM'yi "Çok Güzel hareketler Bunlar" programı çekileceği vakit ziyaret edelim. Wink
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2009 saat 21:34
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bizimle Kimse Başa çıkMaz

Sıra onlardaWink
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2009 saat 21:37
Beyaz Show'un mail adresi varsa orayada mail yamuruna tutalım.Beyaz Eskişehir ekmeğini yemiş biridir belki konuyu hatırlatır yılmaz zırtosuna
BursaESES
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2009 saat 23:38
orda aslında tel numarası var durmadan aramak lazım ben aradım ve ağzıma geleni söyledim arayın bence
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2009 saat 23:51
beyaz şovda bir şeyler yapmak lazım, tepkimizin dile gelmesi lazım, bundan iyi fırsat olamaz!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 02:13
 En güzel en medeni tepki net yoluyla olur.Netten her türlü bkm ve Y.Erdoğanı karalama kampanyası başlatalım.Face de grubunu kursak haberleri olur ve bir yerde bir şekilde özürlerini dilerler.
S.nalbant
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 02:28
Alıntı yapılan omer26

Hiç olmadı BKŞ olarak Beşiktaş'taki BKM'yi "Çok Güzel hareketler Bunlar" programı çekileceği vakit ziyaret edelim. Wink

bizden başkası yapamaz bu işi ömer abi
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır