eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mithat Körler'e Sahip Çıkalım...!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 23:58
Alıntı yapılan booze

Ya allah akına yapılan espriden neden bu kadar bi tepki geliyo siz espriden anlamayan insanlarmısınız bunu neden hakaret olarak alıyosunuz. tv de yapılan her espri o kişiyi aşşagılamak değildir.

bunun neresi espriymiş yaDead

Şişman tombalak birisine Mithat abiyi benzetiyorlar, bu kadar acımasız da benzetme olur mu diye devam ediyorlar.

Bunun esprisi neredeQuestion
Yukarı
booze Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı booze Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 00:09

fox ta eskişehir ronaldinho transfer etti skeci, çogu yerde başbakan ın taklitleri veya diğer halk önündeki insan esprileri bunlar gayet doal şeylerdir arkdaşlar orda ufak bi espri tamam sevmeyebilirsiniz ama burda sizin yaptıklarınız ordaki oyunculara hakaretlere varan laflar hiç hoş değil böyle şeyler ne sizin kişliğinize nede bir eskişehir taraftarına yakışmıyor. doktor la ilgili bi espri yapınca bütün doktarlar ayaga mı kalksın yani veya mühendis yadabaşka bişey??

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 00:20
Alıntı yapılan booze

fox ta eskişehir ronaldinho transfer etti skeci, çogu yerde başbakan ın taklitleri veya diğer halk önündeki insan esprileri bunlar gayet doal şeylerdir arkdaşlar orda ufak bi espri tamam sevmeyebilirsiniz ama burda sizin yaptıklarınız ordaki oyunculara hakaretlere varan laflar hiç hoş değil böyle şeyler ne sizin kişliğinize nede bir eskişehir taraftarına yakışmıyor. doktor la ilgili bi espri yapınca bütün doktarlar ayaga mı kalksın yani veya mühendis yadabaşka bişey??

Ne unakıtan ne de ronaldinho benim değerim değil ki?
Ama Mithat Körler, Eskişehir ve Eskişehirsporun büyük bir değeridir.
Petek Dinçöz klibinde, mini etekle hemşirecilik oynayınca hemşireler dava açtı.
Kimse kendi mesleğine laf ettirmek veya gölge düşürmek istemez.Helal olsun onlara.

Petek Dinçöz'e öfke çığ gibi büyüyor

Dr. Erol Köse ve sayın Petek Dinçöz, şarkınızın adı 'Asker Tavsiyesi' olsaydı, hemşirelere yaptığınız gibi bayan subayın resmini de böyle erotik bir poster haline getirip bütün Türkiye'ye yayınlayabilecek miydiniz ? Hemşirelik mesleğini seksi bir meslek olarak gösterecek tavırlar içerisine giremezsiniz. Sizler bu mesleğe bu şekilde yaklaştığınız sürece, Hıncal Uluç'lar seviyesiz fıkralar anlatmaya devam ederler, birtakım yazar - çizerlerimiz de seviyesiz karikatürler çizmeye devam ederler" dedi.

http://www.kenthaber.com/Arsiv/Haberler/2005/Temmuz/04/Haber_71808.aspx

Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 00:24
mithat körlere sahip çıkmamız ne kadar doğru ve gerekliyse, bu densizliği yapanlara hakaret etmek o kadar yanlış ve gereksiz, tepki verilmeli ancak eskişehirsporluluğun ne olduğu unutulmadan!!!
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 00:24
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan booze

Ne unakıtan ne de ronaldinho benim değerim değil ki?
Ama Mithat Körler, Eskişehir ve Eskişehirsporun büyük bir değeridir.
Petek Dinçöz klibinde, mini etekle hemşirecilik oynayınca hemşireler dava açtı.
Kimse kendi mesleğine laf ettirmek veya gölge düşürmek istemez.Helal olsun onlara.

Petek Dinçöz'e öfke çığ gibi büyüyor

Dr. Erol Köse ve sayın Petek Dinçöz, şarkınızın adı 'Asker Tavsiyesi' olsaydı, hemşirelere yaptığınız gibi bayan subayın resmini de böyle erotik bir poster haline getirip bütün Türkiye'ye yayınlayabilecek miydiniz ? Hemşirelik mesleğini seksi bir meslek olarak gösterecek tavırlar içerisine giremezsiniz. Sizler bu mesleğe bu şekilde yaklaştığınız sürece, Hıncal Uluç'lar seviyesiz fıkralar anlatmaya devam ederler, birtakım yazar - çizerlerimiz de seviyesiz karikatürler çizmeye devam ederler" dedi.

http://www.kenthaber.com/Arsiv/Haberler/2005/Temmuz/04/Haber_71808.aspx

ClapClapClap
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 11:32
''Petek Dinçöz'e öfke çığ gibi büyüyor'' diyorlar,yukardaki adrese girdim bütün yorumlarda Peteği savunuyorlar.Bu işten ben bir şey anlamadım.Kafam karıştı.Confused
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 12:02
usulü ile kendilerini uyardım. güzel bir dille özür dilemelerini istedim. bekleyelim bakalım...
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 22:53
Arkadaslar bu konuya hassasıyet gösterelım. ve gündemden düsürmeyelim.
Ben Eskişehirde oturmuyorum ama Gaziantep maçında Eskişehirde olacağım tatil için ve trübünlerde yerimi alacağım.

Aranızda tribün lideri arkadaşlar varsa Gaziantep maçında tribünlere çağıralım Mithat Abiyi ona olan sevgimizi gösterelim....
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2009 saat 23:25
 Uyarırken sakın kötü cümle kullanmayın arkadaşlar.Ben ajansspordaki Bolulu Ayılmaz14 nickli arkadaş için bi uyarı yazısı yazdım ajanspora ömür boyu yorum yazmaktan men edildim:)
S.nalbant
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2009 saat 00:01
Güncel....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,314 saniyede hazırlanmıştır