eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mithat Körler'e Sahip Çıkalım...!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 19:56
Kedi kadar yolu olmayanlar kendilerini kurufasulye misali nimetten sayanlar Koskoca Eskişehire,Türkiyeye mal olmuş MİTHATIMIZA laf söylemişler.Kardeşim sizi adam yerine koyup gitmiş.Mithatın paragöz olmadığını cümle alem bilir.Kaplıca sadece Sandıklıdamı var?
 Tüm Sandıklıları tenzih ederim ama klavye delikanlısı üç beş bebe böyle giderse festivallerinde kendileri çalıp kendi oynar.Festivalinizde çokta umurumuzdaydı.Bizim derdimiz,sevdamız ES-ES ve Eskişehir.
Leblebi boykotu yapsak apışıp kalırsınız aveller.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 19:57
sandıklıyla beraber afyonu da paketleriz haberleri yok, allahın dağlıları... eziklere mithat körler hürmet göstermiş ayaklarına kadar gitmiş, terbiyesiz herifler, bu heriflere şenlik yaparsan olacağı bu; hoş bunların şenlikleri eskişehirdeki sıradan bir pazardan bile kalabalık olmaz :) eğlenmeye - gezmeye - görmeye eşşek gibi eskişehire geliyorlar, sonra da ihanet ediyorlar... kendi dağınızda oturun o zaman gelmeyin buraya...!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 20:23
bu dünya da kimseye iyilik yapmayacaksın zaten bırakacan adamlar takacak teyibe kasedi ne yapacaksalar yapacaklar el insaf be türkiyenin kabul ettiği bir sanatçı yı beğenmiyorlar
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 20:32
arkadaşlar yalnız unutulmaması gerekir, tepki maillerimiz mutlaka dikkate alınacaktır BKM tarafından.. Fakat, yayına bu pazar beklemeyin çünkü bir hafta öncesinden çekimler yapılıyor.. 2 hafta sonra özür içerikli konuşma olmazsa tepkilerimiz daha büyük olur, ama bir hafta boyunca mail atıp, beklemeye geçmeliyiz.. kendi adıma tepki mailimi yolladım.. örnek teşkil etsin diye kopyalıyorum buraya da:

Merhabalar,

18 Ocak 2009 tarihinde yayınlanan programınızdaki bir skeçte Mithat Körler alehine sözler sarfedilerek güldürü yapılmaya çalışılmış, ancak biz Mithat Körler seven insanlara saygısızlık yapılmıştır... Bu derece keyifli ve kaliteli insanların bulunduğu bir topluluk olan BKM'nin bu hatasını yayınlanan bir programında dile getirmesi ve özür dilemesini bekliyoruz...

Başarılarınızın devamını diliyorum...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 20:37
zawur süper teyip olayi:)) ama orda gruptaki dengesizlere lafim herzaman dedidigm gibi tüm herkes öyle düsünüyo sanmiyorum,sevmek zorundada deiller ama yok söle yapacaklarmiş böle yapilsaymiş,yani gruptakilere seviyeli konusmak lazim ama yani onlarla anlasacagimizi sanmiyorum,adamlarin esprileri bile ilginc,teyp olayi güzel ama:D
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
  Alıntı tankçı baççavuşş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 20:44
BUGÜNE KADAR PROGRAMINIZI İLGİYLE VE BEĞENEREK İZLEDİM AMA MİTHAT KÖRLER GİBİ BİR SANATÇIYA YAPTIĞINIZ BU TERBİYESİZLİĞİ SİZE YAKIŞTIRAMADIM. SANAT DÜNYASININ EN TERBİYELİ, EN SEVİYELİ,.......  YAZACAK O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ ONUN İÇİN.....
   KENDİSİ, ÇOLUK ÇOCUĞUN AĞZINA SAKIZ OLAMAYACAK KADAR BÜYÜK BİR İNSANDIR. EN KISA SÜREDE KENDİSİNDEN ÖZÜR DİLEYEREK HATANIZI TELAFİ EDİN.....
    gönderdim gitti....
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 20:50
kürt isyanı başlatan şeyh saitin torunuyla sevgili olan yılmaz erdoğandan ne beklenir.
anca bu.
tiyatro diye şarlatanlık yaptırıp belden aşagı esprilerle sanat yaptıgını zanneden biri işte.o yüzden yılmaz erdoğanı ciddiye almıyoruz .alanlarda belli.
Yılmaz Erdoğan, Şeyh Said’in soyundan gelen 23 yaşındaki Belçim Bilgin’le beraber.
30 Temmuz 2006 Pazar 15:15
Yılmaz Erdoğan, 1.5 yıl önce BKM’ye oyuncu olmak için başvuran ve Şeyh Said’in soyundan gelen 23 yaşındaki Kürt kızı Belçim Bilgin’le önümüzdeki eylül ayında nikah masasına oturacağı öğrenildi. Yılmaz Erdoğan’ın, adı "çimen yaprağı" anlamına gelen Belçim Bilgin’le bir yıldır birlikte olduğu bildirildi.

1983 Ankara doğumlu olan Belçin Bilgin, 2001’de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde yüksek eğitimine başladı. Ancak lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçin Bilgin, oyuncu olmayı düşünüyordu. Muhafazakár ailesini ikna etmeyi başaran genç kız, 1.5 yıl önce bir arkadaşının aracılığıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı. Erdoğan’ın hocalık yaptığı BKM Workshop’lara katılan Belçim Bilgin, bir oyunda rol alamadı, ama her zaman Yılmaz Erdoğan’ın himayesi altında oldu.CANNES’A KATILDI

Iraklı Kürt yönetmen Hiner Saleem’in filmi "Sıfır Kilometre"de başrol oynayan Belçim Bilgin, Cannes Film Festivali’ne katıldı. Geçen yıl Uluslararası 58. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışan "Sıfır Kilometre"nin kamera ve negatifleri ise Yılmaz Erdoğan ile BKM metin yazarı Muhsin Kızılkaya tarafından sağlanmıştı. Belçim Bilgin, yüksek öğrenimini sürdürürken Yılmaz Erdoğan ve Muhsin Kızılkaya’nın teklifi ile casting için İstanbul’a gelmiş, sonra da filmin kadın başrol oyuncusu seçilmişti.

Belçim Bilgin, film gösterime girdikten sonra verdiği bir röportajda ise, "Ben Türkiye’de yaşayan bir Kürt olarak, böyle bir filmde oynayarak orada yaşananların dünyaya, Türkiye’ye aktarılmasında bir rol oynadıysam bu beni çok mutlu ediyor. Bu filmin hikayesinin gerçek yaşamdan alınması, orada yaşayan insanların acılarını anlatıyor olması, benim ve ailem için yeterli sebepti. Tabi ki bunun yanında Kürt değerleri ile büyümüş olmam yeterince etkili. Zaten sanatı, temaları evrenselleştiren bir unsur olarak görüyorum" demişti.

ŞEYH SAİT SOYUNDAN

Belçim Bilgin bir röportajında şunları söyledi: "Şeyh Said benim babamın dedesi, daha doğrusu dedesinin büyük abisi. Anne tarafımdan ise bütün örf ve adetleri ile tam bir aşiret kültürü aldım. Hayal kırıklığı yaşayan insanların hikayelerini dinledim. Hayal kırıklığı yaşayan insanlar derken Kürtleri kastediyorum" demişti.

İsyan başlattı, idam edildi

1865’te Diyarbakır’ın Palu ilçesinde doğan Şeyh Said, tarihimizde "Şeyh Said Ayaklanması"nın elebaşısı olarak
biliniyordu.1925 yılında Doğu Anadolu’da çıkarılan isyan, hızla genişledi. Şeyh Said’in emri ile tüm telefon ve telgraf hatları kesildi. Şeyh Sait kendisine katılan aşiretlerle Hani’de Türk süvari alayını pusuya düşürüp esir aldı. Şeyh Said, "Kadınlar çıplaktır. Şimdiki hükümet dinsizlik neşretmektedir" şeklinde bildirilerle halkı kendi yanına çekmeye çalıştı. 9 Mart 1925’te Diyarbakır’da toplanan hükümet kuvvetleri, isyanı bastırdı, Şeyh Said maiyetiyle birlikte yakalandı. 45 kişilik İstiklal Mahkemesi tarafından idama mahkum edildi. Karar, 29 Haziran 1925’te Diyarbakır’da Siverek kapısında yerine getirildi.

(hürriyet)

sakın bizim değerimiz MİTHAT KÖRLERİ küçümsemeye kalkmasın .
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 20:50
haklısınız izzet bey lafımız herkeze değil zaten bende oraya tepki mesajımı yazdım uslubundanda şüphem yok ama anlayana gerçekten insanlar çok vijdansız olmuş yapılan iyiliklere karşı ve daha önemlisi kendilerine değer verip onların ayaklarına kadar gidip onları mutlu günlerinde eğlendirmek için elinden geleni yapan bir sanatçıya bu şekilde tavır takınmak hiçte ahlak kurallarına uymaz an azından insan olan bu şekilde davranmaz

ikinci konu ise yılmaz erdoğan.  bir sanatçının resmen ekmeğiyle oynamaktır bu , ki kendiside bir sanatçıdır

malesef ki kendisi de günümüz tv kurallarına uyarak reyting amacıyla yine kendisi gibi sanatçı olan bir kişiye saygısızlık yapmış onu bütün türkiye ye rezil etmeye çalışmıştır

umarım attığımız mesajlar yerini bulur ve yılmaz erdoğan da kendi sanatçı kişiliğine yakışır bir şekilde yine aynı programda bütün türkiye nin önünde mithat abimiz den özür diler
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 21:12
Maalesef ülkemizde şu günlerde at izi ile it izi birbirine karışmış durumda.
Bu arada leblebi boykotu ile ilgili espri yazan arkadaşımızı kutlarım. Harika bir söz etmiş.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 21:30
facebookda ki grubu şikayet ettim ve grubun kurucusunada terbiye sınırları içinde yaptığının yanlış olduğunu ve kişisel hakaret oluşturduğunu mesaj yazarak belirttim, BKM deki programın sayfasına girip tepki yazımıda yolladım...

ama bunları yaparken bazı yazılar dikkatimi çekti,
biz facebook da grubu kuran adama bir sanatçıya hakaret etmişsin diye tepki gösterirken,
esesli gönüdaşların yazdığı ve bütün afyonlulara hakaret eden mesajlar okuduğumda eski valimiz kadir babamızın afyonlu olduğu aklıma geldiğinde üzüldüm...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır