eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan es_ali

bu akşamki febe maçında dikkatimi çeken bir konu var arkadaşlar.bizim formaların yazı stili mi değişti?futbolcuların numaralarının yazılışı neden birbirinden farklı?Koray'ın numarası olan 51'in 1'ile Nadareviç'in numarası 13'ün 1'inin yazı stili farklı.başka farklılıklarda var.Koskoca Eskişehirspor klubü forma numaralarında bir standart sağlayamıyor mu?çok utandım açıkcası.nike denilen üretici ile derhal sözleşme iptal edilmeli diye düşünüyorum.bu ne ciddiyetsizlik.kappanın yapmış olduğu formalar çok daha kaliteli ve güzeldi diye düşünüyorum... 

Evet benimde gözümden kaçmadı bu durum.Rakamların yazılış stili değişikti.Ama Koray gibi bazı futbolcularımızınki de eski stile göreydi.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 23:44
Acunun programinde ES ES ceken arkadaslara tesekkürler........
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 02:46
Bizim de maket otobüsümüz olsa...

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 03:05

Umarım formaların arkasında ki yazı ve rakamlar ligde de bu şekilde olmaz.

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:55
Alıntı yapılan es_ali

bu akşamki febe maçında dikkatimi çeken bir konu var arkadaşlar.bizim formaların yazı stili mi değişti?futbolcuların numaralarının yazılışı neden birbirinden farklı?Koray'ın numarası olan 51'in 1'ile Nadareviç'in numarası 13'ün 1'inin yazı stili farklı.başka farklılıklarda var.Koskoca Eskişehirspor klubü forma numaralarında bir standart sağlayamıyor mu?çok utandım açıkcası.nike denilen üretici ile derhal sözleşme iptal edilmeli diye düşünüyorum.bu ne ciddiyetsizlik.kappanın yapmış olduğu formalar çok daha kaliteli ve güzeldi diye düşünüyorum... 

Bu benimde dikkatimi çekti hatta korayın formasında isim kısmında: ARSLAN K. yazarken
diğerinde B. KOCABEY yazması da ayrı bir hata bence,
İsim Önde tek harf iken soyadı tam açılımlı arkadan gelmesi gerekli ama
Önde Soyadı açılımlı yazılıp arkada isminin baş harfini yazması bir hata
Bunları kim kontrol eder bilmemConfused
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 11:20
Alıntı yapılan EsEsMania

Alıntı yapılan es_ali

Bu benimde dikkatimi çekti hatta korayın formasında isim kısmında: ARSLAN K. yazarken
diğerinde B. KOCABEY yazması da ayrı bir hata bence,
İsim Önde tek harf iken soyadı tam açılımlı arkadan gelmesi gerekli ama
Önde Soyadı açılımlı yazılıp arkada isminin baş harfini yazması bir hata
Bunları kim kontrol eder bilmemConfused

Nike ile sözleşme benim bildiğim kadarıyla bitti.Yanılmıyorsam bundan sonra formalarımız Adidas olacak. 
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 12:05
Alıntı yapılan es_ali

Evet tek kelime ile REZALET Kardeşim biz mahalle takımı değiliz.sanki;sağdan,soldan toplama formalarla maçlara çıkıyoruz.Bu ne demek.Utanılacak bir durum,ya farkında değiller,yada önemsemiyorlar.Ama biz önemsiyoruz,vede bu formaların kullanılmasını istemiyoruz.Angry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 13:40

Nike ile daha sezon başı anlaşıldı.Anlaşmanın 6 aylık olması pek mümkün değil.Çünkü takımlar sezon başında o sezon giyeceği formaları tanıtırlar.

Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 13:45
Alıntı yapılan es_ali

Koray'ın numarası olan 51'in 1'ile Nadareviç'in numarası 13'ün 1'inin yazı stili farklı.

Umarım futbolcularımız bunun farkına varmamıştırCry
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 20:06
Gerek çarşının çeşitli yerlerinde,gerek maç günü stad çevresinde...
Orjinal olmayan ürün satışları iyice hızlandı.Ben anlamadım bu yönetimi valla.Smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,518 saniyede hazırlanmıştır