eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 17:12

Bekiroğlu serbest kaldı

Daha önce Bursaspor ile prensip anlaşması yapan bekiroğlu serbest kaldı

Daha önce Bursaspor ile prensip anlaşması yapan Volkan Bekiroğlu, Kocaelispor Kulübü'nün alacaklarını ödememesi üzerine serbest kaldı. Dün saat 17.00’ye kadar parası yatırılmayan Volkan’ın bugün Kocaelispor’un Antalya kampından ayrılarak Bursa’ya gelmesi bekleniyor

Yusuf bereketi

Beşiktaş, Yusuf Şimşekin transferini İMKBye bildirdi.
TİMSAH’A MİNİ SERVET!

Bursaspor, Yusuf Şimşek’e karşılık 300’ü peşin olmak üzere toplam 700 bin euro ile birlikte Tuna ve Aydın’ın bonservislerini aldı.

Aydın’ı istediği zaman 500 bin euro ödeyerek geri alma hakkına sahip olan Kartal, Yusuf’a 1 milyon lira garanti para ve 25 bin lira maç başı ücreti ödeyecek.

İMKB’YE BİLDİRİLDİ

Bursaspor’un Beşiktaş’a sattığı Yusuf Şimşek’in transferiyle ilgili net rakamlar belli oldu. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş`nin, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası`na (İMKB) gönderdiği yazıda, Yusuf`un 1,5 yılda ne kadar ücret alacağı bildirildi. Yusuf`un sözleşme fesih bedeli olarak Bursaspor ile Ayhan Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut`un sözleşme fesih haklarının devri konusunda da anlaşma sağlandığı, şirketin istediği zaman 500 bin Avro ödemek koşuluyla Aydın`ı geri alma hakkına sahip olduğu kaydedildi.

700 BİN EURO GELİR

Yusuf`un transferi ile birlikte ayrıca Bursaspor`a 15 Nisan 2009`a kadar toplam 700 bin Avro ödeneceği belirtildi. Açıklamada şöyle denildi: “Şirketimiz, Bursasporlu Yusuf Şimşek ile 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştır. Sözleşme bedeli olarak oyuncuya 2008-2009 sezonu için 300 bin TL garanti para ve 25 bin TL maç başı ücreti, 2009-2010 sezonu için ise 700 bin TL garanti para ve 25 bin TL maç başı ücreti ödenecektir. Yusuf Şimşek`in sözleşme fesih bedeli olarak Bursaspor Kulübü ile futbolcularımızdan Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut`un sözleşme fesih haklarının devri konusunda anlaşma sağlanmıştır.”

ALİ TANDOĞAN SERBEST

“Bununla birlikte şirketimiz istediği zaman 500 bin Avro ödemek koşuluyla Aydın Karabulut`u geri almak hakkına sahiptir. Yusuf Şimşek`in transferi ile ilgili sözleşmenin imzalanması ile birlikte, şirketimiz Bursaspor Kulübü`ne 300 bin Avro ve 15 Şubat 2009 tarihinde 100 bin Avro, 15 Mart 2009 tarihinde 150 bin Avro, 15 Nisan 2009 tarihinde 150 bin Avro ödeyecektir.” Bu arada, İMKB`ye gönderilen diğer bir yazıda ise futbolculardan Ali Tandoğan`ın sözleşmesinin karşılıklı anlaşılarak, bedelsiz ve tazminatsız olarak feshedildiği bildirildi.

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 17:14

Sürprize hazır olun

Başkan Yazıcı, çok kaliteli bir golcü alacaklarını açıkladı.

DANİEL KALACAK

Yusuf Şimşek’in Beşiktaş’a transferinde izlediği politikayla yeşil beyazlı camianın yüzünü güldüren Başkan İbrahim Yazıcı rotasını santrfora çevirdi. Gündeme getirilen isimlerin dışında kaliteli bir golcü alacaklarını açıklayan Başkan Yazıcı şöyle konuştu: “Yabancı santrforun dışında büyük ihtimalle takviye yapmayacağız. Brezilyalı Daniel kalacak. Bashir ile ilgili son kararı Ertuğrul Hoca verecek.”

AYDIN’DAN VAZGEÇMEDİK

İlk yarıdan daha iyi takım izleteceklerine ve daha iyi sonuçlar alacaklarına inandığını da belirten Başkan İbrahim Yazıcı, Aydın Karabulut ile ilgili olarak ise şöyle konuştu: “Yusuf’a karşılık Beşiktaş’ın Tuna ile birlikte verdiği Aydın Karabut’u ikna etmeye çalışıyoruz. Aydın’ın satış hakkında pay sahibi olduğumuz için ondan vazgeçmeyeceğiz. Bir Avrupa kulübüne satılması durumunda para alabiliriz ya da, Beşiktaş’tan başka bir oyuncu gelebilir.”

Sercan idolünü açıkladı

Genç oyuncu, önceki yıl Londra'da yapılan Pepsi Cupta turnuvanın en değerli oyuncusu seçilmiş

sonrasında Manchester United'in 5 yıllık sözleşme teklifini, eski başkan Levent Kızıl kabul etmemişti.

Büyük takımlara gidebileceğini söyleyecek kadar özgüvenli bir görüntü sergileyen Sercan Yıldırım, örnek aldığı futbolcu olarak Hakan Şükür'ü gösteriyor. İşte, futbolcu kimliğini; 'zeki ve hızlı' biri olarak özetleyen Sercan Yıldırım'ın Zaman gazetesine verdiği röportajı...

Türkiye seni konuşuyor. Bugünlere nasıl geldiğini anlatır mısın?

Bizim genlerimizde futbolculuk var. Babam da futbolcuydu. Amcam da bir dönem Bursaspor'da futbol oynamış. Aslen Arnavut göçmeniyiz. 7 yaşında hobi olarak başladığım futbolla, ailemin de teşviki ile içli dışlı oldum. Okul takımı ile Türkiye şampiyonlukları yaşamam sonrası yükseliş sürecim başladı.

Bu sezon hızlı bir çıkış mı yakaladın, yoksa yükseliş sürecin normal seyrinde mi yol alıyor?

Ben her zaman kendi yaş grubumda değil de bir üst kategorilerde oynamışımdır. Henüz 18 yaşında olmama rağmen geldiğim yerin farkındayım. Hızlı yol almaktansa sağlam adımlarla bir yerlere gelmeyi tercih ederim.

Transfer gündeminin birinci sırasına oturmak seni şımarttı mı?

Hayır şımarmadım. Zaten yaşça büyük olan ağabeylerim beni bu konuda pozitif anlamda yönlendiriyorlar. Ayrıca iyi bir aile eğitimi aldım. Öyle olmasa belki şımarabilirdim.

Transfer döneminin yıldızısın. Belki de büyük bir takıma gideceksin. Bu senin için erken olur mu?

Hayır olmaz. Bunu yaşımla paralel değerlendirmiyorum. Bu, bence tamamen özgüvenle alakalı bir durum ve ben kendime çok güveniyorum. 2008 sonunda sözleşmem bitmesine rağmen ben başkanımıza olan güvenimden ve kulübüme para kazandırmak için 2011'e kadar sözleşmemi uzattım. Şu an transferimle ilgili yurtiçinden ve dışından birçok teklif var; ama bu konudaki bütün inisiyatifi başkanımız İbrahim Yazıcı'ya bıraktım. O ne derse o olur.

Basında hakkında çıkan transfer haberleri kafanı kurcalıyor mu?

İki hafta öncesine kadar kurcalıyordu. Gidecek miyim, kalacak mıyım diye düşünüyordum sürekli. Ama artık alıştım ve ilgilenmiyorum fazla. Kalacakmış gibi çalışmalarımı sürdürüyorum. Gerisi yönetime kalmış.

HAKAN ŞÜKÜR'Ü ÖRNEK ALIYOR

Geçmişte büyük takımlara gidip sönen onlarca futbolcu var. Geleceği parlak bir futbolcu olarak onların hayatını irdeleyip kendince dersler çıkardığın oldu mu?

Kötü örneklerden dersler çıkarıp iyi örnekler ile yolumu aydınlatmaya çalışıyorum. İşin açıkçası büyük takımlara gitmek beni korkutmuyor. Geçmişte Bursaspor'da oynayan Mehmet Al vardı. İyi futbolcuydu ama erken kaybolup gitti. Bu, ibretlik bir durumdu... İyi örneğe gelince, birçok futbolcunun yaptığı gibi elbette ben de Hakan Şükür'ü örnek alıyorum. Bana göre birçok açıdan 1 numaradır. Gerek saha içindeki performansı gerekse saha dışındaki duruşu ile birçokları için ideal bir model.

Seni diğer takımlarda oynayan golcülerden ayıran bir özelliğin var mı?

Ukalalık olarak algılanmasın ama ben birçok konuda farklı olduğumu düşünüyorum. Gerçi herkes kendini öyle görüyordur. Ben maç içinde akıllı oynadığımı düşünüyorum. Ayrıca hızlı oluşum ile futbol zekamı doğru kullandığımda farkımın ortaya çıktığını düşünüyorum. Babamla sohbetlerimizde o, bu ayrıntıya vurgu yapar hep. Hocalarım da gol vuruşlarında iyi olduğumu söylerler. Sadece kafa toplarında henüz tam istenilen düzeyde görmüyorum kendimi. Bu eksiğimi de zamanla çalışarak gideririm sanırım.

Anne-babamın hacdaki duaları başarımı artırdı

Ailen, futbolunun ne kadar içinde?

Bayağı yakından ilgileniyorlar. Annem-babam hacca gittiler bu sene. Orada bana sürekli dua etmişler. Hatta son Trabzonspor maçında oynamam bile şüpheliydi. Ama hoca kadroya aldı beni. Babam oradan, gol atacağımı yazan bir mesaj göndermiş. Ben mesajı maçtan sonra gördüm ve gerçekten de 90. dakikada gol atmıştım. Arayıp gol attığımı söylediğimde, 'Atacağını biliyorduk' dediler gülerek. Önceleri bana tuhaf geliyordu, nasıl olur diyordum ama artık başarımda babamların dualarının da etkisi olduğuna inanıyorum. Zaten ben de umreye gitmeyi düşünüyorum babamla. Merak ediyorum oraları.

Trabzonspor'a attığım golü televizyondan izleyince vicdanım sızladı

Futbolcuların oyun içindeki aldatmaya yönelik hareketlerini nasıl yorumluyorsun? Çünkü bu çok sık yaşanıyor...

Ben kendi adıma yaptığım zaman üzülüyorum. Ofsayttan gol atmışsam suçluluk duygusuna kapılıyorum. Mesela Bursa'da 2-1 kazandığımız Trabzon- spor maçı. Uzatmalarda attığım ve ofsayt tartışmalarının yaşandığı golü akşam televizyondan izleyince vicdanım sızladı. Kasıtlı olarak elle gol atarsam da vicdan azabı çekerim.

Bursaspor'da ter döküyorsun. Anadolu'da futbol oynamak zor mu?

Aslında Bursaspor'da oynamak zor. Taraftar, camia ve yerel basın baskısı var. Ama itiraf etmek gerekirse bu baskı bende pozitif etki yapıyor. Örneğin deplasmanda bana küfür edildiği zaman ben daha çok motive olup hırslanıyorum.

Karşısında en çok zorlandığın defans oyuncuları kim oldu?

Fenerbahçeli Lugano ve Edu, çok iyi ikili. Onlar beni bayağı zorladılar açıkçası. Sert ve agresif oynuyorlar bir de. Markaj konusunda da iyiler
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 19:31

Ali Tandoğan İmzaladı

Ali Tandoğan ile 2.5 yıllık sözleşme imzalandı.Tecrübeli futbolcu, imza töreninde "Bu takımda olmak onur ve gurur verici bir olay.

Her şeyimizi sahaya döküp en iyi şekilde Bursaspor`u temsil edeceğiz" diye konuştu. İkinci Başkanımız Osman Çelik ile Mali Asbaşkanımız Hasan Saltan`ın hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Çelik, ara transfer döneminin 10 gün önce başladığını anımsatarak, bu yöndeki çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Antalya kampının bittiğini belirten Çelik, ``Ali kardeşimizle bugün sözleşme imzalıyoruz. İnşallah her iki taraf için de hayırlı olur. Başkanımızın da dediği gibi transferler hiçbir zaman bitmez`` dedi.

Ali Tandoğan da kendisini Bursaspor`a kazandıran herkese teşekkür ettiğini ifade ederek, şöyle konuştu:
``Bu takımda olmak onur ve gurur verici bir olay. Her şeyimizi sahaya döküp en iyi şekilde Bursaspor`u temsil edeceğiz. Eşim ve ben Bursa`ya kitlenmiştik. Biliyorduk ki burada çok yoğun bir taraftar kitlesi var. Bizim için öncelik bu oldu. Başkanımızın da desteğiyle buraya geldik. Çok mutluyum.``

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 20:52

Baykal haber gönderdi

İsviçrenin BSC Young Boys Bern takımında forma giyen Baykal Kulaksızoğlu

İsviçre'nin BSC Young Boys Bern takımında forma giyen Baykal Kulaksızoğlu Bursaspor'a gelmek için Ertuğrul Sağlam'a haber gönderdi.

TOP SAĞLAM`DA

Ara transfer döneminde takviye yapmak için oyuncu arayışlarını aralıksız sürdüren Bursaspor`da, gurbetçi Baykal Kulaksızoğlu`nun ismi gündeme geldi. İsviçre`nin BSC Young Boys Bern takımında forma giyen Baykal Kulaksızoğlu`nun menajeri aracılığıyla Teknik direktör Ertuğrul Sağlam`a Bursaspor`da oynamak için haber gönderdiği öğrenildi.

KARAR VERMEDİ

Ertuğrul Hoca`nın bu oyuncu için araştırma halinde olduğu, henüz kesin kararını vermediği belirtildi. Defansif orta saha oynayan 25 yaşındaki gurbetçi oyuncu, bu sezon 10 maçta görev aldı. 1,85 metre boyundaki Baykal Kulaksızoğlu, daha önce Alman FC Köln, Basel ve Thun`da forma giydi. Baykal`ın sözleşmesi ise 30.06.2009 tarihinde bitiyor.

Bursaspora yakışacak

Bursasporun teknik heyetin takviye istediği forvet bölgesi için sürpriz bir oyuncuyu transfer etmek istediği bildirildi

Bursaspor Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu, yaptığı açıklamada, transfer etmeyi planladıkları oyuncunun ismini, sıkıntı yaşamamak için açıklamadıklarını söyledi.

''Gelin kapıdan döner'' atasözünden hareketle imza aşamasına gelmeden futbolcu ismi vermeyeceklerini ifade eden Çavuşoğlu, teknik heyetle sürekli görüştüklerini ve Bursaspor'a gerçek anlamda katkı sağlayacak bir oyuncuyu yeşil-beyazlı renklere kazandıracaklarını belirtti.

Çavuşoğlu, başkan İbrahim Yazıcı'nın da bu konuda çok titiz davrandığını ifade ederek, ''Kaliteli bir oyuncu alacağız. Gerçekten, sürpriz ve Bursaspor'a yakışacak bir oyuncu gelecek. Bu konuda çok acele etmiyoruz. Kulübün menfaatlerini düşünüyoruz'' dedi.

Volkan Şen'e Rusya'dan bazı takımların transfer teklifleri geldiği yönündeki haberlere de değinen Çavuşoğlu, şöyle devam etti:
''Genç oyuncularımızın Bursaspor'a hizmet aşkı var. Onların tüm hünerlerini, yeteneklerini, gelişimlerini Bursaspor'da tamamlamalarını gerektiğini düşünüyoruz. Elbet bu oyuncularımız da ileride transfer olacaklar ama bu kısa vadede olmaz. Bursaspor altyapısıyla ünlü bir takım. Altyapıdan yetişen oyuncuların da önünü açmak lazım. Ama Bursaspor'un da hedefleri var. Başkanımız İbrahim Yazıcı'nın da dediği gibi biz yıldız oyuncu satmayız, yıldız oyuncu alırız.
Eğer bu oyuncularımızın gitmesi gerekiyorsa da Yusuf'un transferinde olduğu gibi Bursaspor'un menfaatleri çerçevesinde olur. Bu oyuncularımızla ilgili gerekli hamleleri zamanında yapacağız.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 20:54

Sercan: Bursasporu sizlerden daha çok seviyorum

Bursasporun genç golcüsü Sercan Yıldırım, internet üzerindeki kişisel sayfasında sevenlerine mesaj gönderdi

Sercan Yıldırım, mesajında “Bursaspor’u sizlerden daha çok seviyorum” dedi. Transfer gündeminin gözdesi Bursasporlu genç yıldız Sercan Yıldırım ’Facebook’ taki kendi sayfasında sevenlerine mesaj göndererek son noktayı koydu. Fotoğrafı altında taraftarlarla mesajlaşan ve transfer sorularına yanıt veren Sercan Yıldırım yazdığı mesajda, “Bursasporum’dan başka hiç bir yere gitmiyorum. Olursa, ilerde Avrupa. Merak etmeyin gitmiyorum, emin olun Bursaspor’u sizlerden daha çok seviyorum“ dedi
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 10:58

Tandoğanın lisansı çıktı

Bursasporun ara transferde kadrosuna kattığı Ali Tandoğanın lisans işlemleri tamamlandı.

Bursaspor'un ara transferde kadrosuna kattığı Ali Tandoğan'ın lisans işlemleri tamamlandı. Futbol Federasyonu’nun kayıtlarına göre 14 Ocak’ta resmi sözleşme yapan tecrübeli futbolcunun mukavelesi 31 Mayıs 2011’de sona erecek. Beşiktaş’tan alınan Tuna Üzümcü’nün lisansının da hafta başında çıkarılması bekleniyor.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 13:27

arkadaslar bu ankete desteklerınızı beklıyoruz ıstanbula kaptırmayalım

http://anket.ekolay.net/3/943/En_fanatik_tara ftar_sizce_hangisi.aspx

bursaspor
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 22:15

Timsah Acımadı

Fortis Türkiye Kupası D Grubu son hafta mücadelesinde Tokatsporu konuk eden Bursaspor, rakibine gol yağdırdı

BURSASPOR: 6 - TOKATSPOR: 0

Stat
Atatürk

Hakemler
Taner Gizlenci xxx, Ekrem Kan xxx, Birol Güldane xxx

Bursaspor
Yavuz xx, Ali Tandoğan xxx (Dk. 71 Veli x), Ömer xxx, İbrahim xx, Bekir xx, Mustafa Sarp xxx, Gökhan xx, Volkan Şen xx, Mustafa Keçeli xxx, Romashchenko xx (Dk. 46 Eren Albayrak xx), Sercan xxxx (Dk. 67 Halil xx)

Tokatspor
Deniz xx, Gökalp x, Sinan x (Dk. 71 Taner x), Şahin xx, Hüseyin xx (Dk. 46 Ersan x), Arif xx, Muhsin xx, Yasin xx (Dk. 61 Bülent x), Ferhat xx, Mahmut xx, Adem xx

Goller
Dk. 8, Dk. 25, Dk. 40 Sercan, Dk. 47 Eren, Dk. 50 Ömer Erdoğan, Dk. 73 Halil (Bursaspor)

Sarı kartlar
Dk. 31 Muhsin, Dk. 57 Ferhat, Dk. 60 Gökalp, Dk. 81 Bülent (Tokatspor)

::MAÇTAN DAKİKALAR::
Bursasporlu taraftarlar, karşılaşma öncesi yeşil-beyazlı kulübün yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ve konuk ekip Tokatspor'u tribüne çağırarak, alkışladı.

8. dakikada Bursaspor atağında, ceza sahası içindeki Ali Tandoğan'ın pasıyla Sercan kale önünde topla buluştu. Sercan, meşin yuvarlağı yerden ağlara göndererek, takımının ilk golünü attı: 1-0.

13. dakikada Bursaspor Ali Tandoğan ile köşe atışı kullandı. Atıştan gelen topu Tokatspor defansı uzaklaştırdı. Dönen topu Romashchenko tamamladı, İbrahim Öztürk'ün kale sahası içinde kafayla yaptığı vuruşta top, direğin yanından dışarı çıktı.

25. dakikada Bursaspor ikinci golünü buldu. Sol kanattan gelişen atakta Mustafa Keçeli'nin ceza sahası dışından ortaladığı topa Sercan dönerek vurdu ve topu ağlara ikinci kez gönderdi: 2-0.

40. dakikada ev sahibi takım Mustafa Keçeli ile köşe vuruşu kullandı. Mustafa Keçeli pasını Romashchenko'ya verdi. Bu oyuncunun ortasında, kafayla topa uzanan Sercan kendisinin ve takımının üçüncü golünü attı: 3-0.

Karşılaşmanın ilk yarısı Bursaspor'un 3-0 üstünlüğüyle tamamlandı.

Fortis Türkiye Kupası D Grubu'nda Bursaspor, sahasında konuk ettiği Tokatspor'u 6-0 yenerek, çeyrek finale çıktı.

46. dakikada Bursaspor atağında Mustafa Sarp'ın ortasına Sercan vurdu. Bu oyuncunun vuruşu yandan dışarı gitti.

47. dakikada yeşil-beyazlı takım, farkı dörde çıkardı. Defanstan dönen topu Sercan, Eren'e pas verdi. Sağdan çalım atan Eren'in şutunda uzak direğe çarpan top ağlarla buluştu: 4-0.

50. dakikada Bursaspor'un kullandığı korner atışında Eren'in pasıyla Ömer Erdoğan buluştu. Bu oyuncunun vuruşunda meşin yuvarlak ağlara gitti: 5-0.

73. dakikada Bursaspor atağında, Gökhan'ın pasıyla buluşan Halil'in sol taraftan şutunda top üst direkten döndü. Dönen topu tamamlayan Halil topu ağlara gönderdi: 6-0

76. dakikada gelişen konuk takım atağında Bülent kendi topuyla ceza sahasına girdi. Vuruşu kaleci Yavuz'da kaldı.

Karşılaşmayı, Bursaspor 6-0 kazandı.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 22:16

Sağlam final istiyor

Ertuğrul Sağlam, Fortis Türkiye Kupasında Tokatsporu 6-0 yenerek çeyrek finale çıkmalarıyla ilgili olarak ''Adımızı finale yazdırmak istiyoruz'' dedi.

Sağlam, maçtan sonra yaptığı açıklamada, bu maçı kazanarak, turu geçmeyi amaçladıklarını belirtti ve gollerin erken gelmesiyle rahatladıklarını söyledi.

Turu geçmeyi başardıklarını ve oyuncularının görevini yerine getirdiğini ifade eden Sağlam, ''Şimdi yarı finali düşünüyoruz. Adımızı finale yazdırmak istiyoruz. Hedefimiz Türkiye Kupası. Lig öncesi genç oyuncular da forma giydi. Tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum'' dedi.

Sağlam, bir gazetecinin transfer çalışmalarını sorması üzerine şöyle konuştu:
''Ara transferde oyuncu almak zor. Bu transfer kulübün mali açısından da önemli. Kaliteli isimlere ihtiyaç var. Takıma uyum sağlayacak oyunculara ihtiyaç var. Şimdi ligi düşünüyoruz. Sahamızda oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını düşünüyoruz.''

Bu arada, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı da takımın çok iyi bir maç çıkardığını dile getirerek, farklı kazanmanın güzel olduğunu söyledi.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 11:36

Kim olsa duramazdı

Bursasporun üst düzeyde bir oyun ortaya koyduğunu söyleyen Tokat hocası Altunsoy, ;Bursasporun karşısında kim olsa duramazdı

Bursaspor’a 6-0 yenilerek kupa serüvenine nokta koyan 2. Lig Yükselme Grubu’ndaki Tokatspor’da teknik direktör Namık Altunsoy kendilerine yakışmayan bir yenilgi aldıklarını söyledi. Altınsoy şöyle konuştu: “Lig serüveni ve kupa içinde en kötü oyunumuzu oynadık. İstemediğimiz bir mağlubiyet alık. Biz böyle ortamlara çok alışkın değiliz. Işıklandırılmış sahalarda oynamadık. Bahane değil ama küçük bir ayrıntı. Yaşanan her kötülükten olumlu şeyler çıkarmalıyız. Geçen hafta Fenerbahçe maçından sonra takımız bu ligin üstünde bir takım olduğunu göstermişti. Bu yenilgi bize lig öncesi olumlu bir şekilde yansıyacak. Ayaklar yerlere basacak 2. lig takımı olduğumuzu hatırlayacağız. Böyle bitmesini istemezdik bu serüvenin. Bursaspor’un oyunu üst düzedeydi. Bugün Bursaspor’un karşısında kim olursa olsun duramazdı. Başarılar diliyorum Bursaspor’a.”

Ali Tandoğan: Yeni yeni alışıyorum

Bursaspor ile ilk resmi maçına çıkan Ali Tandoğanın Tokatspor maçı sonrası görüşleri şöyle

Bursaspor ile ilk resmi mücadeleye çıktım. Zaten geleli çok fazla olmadı. Yeni yeni takıma alışmaya başladım. İlk golün asistinide yaptığım için mutluyum. Tokatspor'u da tebrik ediyorum. Oyunu çirkinleştirmeden güzel mücadele verdiler." dedi.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır