eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hakemler hangi takımı tutuyor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Hakemler hangi takımı tutuyor
    Tarih: 16/Oca/2009 saat 22:55
.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}
Hakemler%20hangi%20takımı%20tutuyor
Turkcell Süper Lig'de görev yapan hakamler sizce hangi takımı destekliyor. İşte cevabı...

Akşam gazetesinin haberine göre: "Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, futboldaki tabuları birer birer yıkmak istiyor. Seslendirilmeyenlerin, hatta zihinlerden bile geçirilmesinden çekinilen düşüncelerin su yüzüne çıkmasını istiyor. Tabuların yıkılmasında ilk ateşi de TSYD'nin Antalya seminerinde vererek, hakemleri tuttukları takımları açıklamaya davet etti. Hatta, 'Ben Altay'ı tutuyorum. MHK Başkanı Oğuz Sarvan da Göztepeli' dedi. Ama doğup büyüdüğü kentin takımı Altay'ın dışında, Fenerbahçeli olduğunu söylemedi... Tıpkı Oğuz Sarvan'ın Galatasaraylı olduğu gibi.

GÜVENER ÖRNEĞİ VAR

BU da normal. Futbolu bırakan eski hakemlerin, yorumcuların tuttukları takımları sır gibi sakladıkları ortamda Özgener 'Fenerli', Sarvan 'Galatasaraylı' olduğunu açıklasa neler olurdu. Hatırlayın yıllar önce Ahmet Güvener'in başına gelenleri. Herkes bir takım tutar. Ama hakemler gönül rahatlığı ile tuttuğu takımı açıklayamaz, maçlarına gidip tribünde izleyemez. Futbolu bıraktıktan sonra bile bunu yapamazlar. Nedeni de yaparlarsa, kurullarda gözlemci, temsilci olarak görev alamazlar. Yıpranırlar. Ama biz AKŞAM Gazetesi olarak açıklıyoruz.
Hakemlerin yakın çevrelerine, arkadaşlarına sorduk... İşte hakemlerimizin tuttukları, sempati duydukları takımlar...

FENERBAHÇELİLER: Bülent Yıldırım, Mustafa Kamil Abitoğlu, İlker Meral, Cüneyt Çakır, Hakan Özkan, Halis Özkahya, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Serkan Çınar

GALATASARAYLILAR: Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Hüseyin Göçek, Deniz Çoban, Kuddusi Müftüoğlu, Taner Gizlenci

BEŞİKTAŞLILAR: Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Süleyman Abay, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa, Tolga Özkalfa

TRABZONSPORLULAR: Barış Şimşek, Abdullah Yılmaz

Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 23:00
Muhabbete bakarmısın ya..Bunun üstüne ne denirki..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 23:06
Bence kuddusi müftüoğlu'nu yanlış yere yazmışlar bana kalırsa fenerbahçe veya malatyasporludur Wink
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 23:07
Biz daha neyin mücadelesini yapıyoruzki?İstediğin kadar uğraş,transfer yap,en iyi hocalarla çalış;hepsi boş.Bu hakemler bize arefeyi gösterir,bayramı göstermez. Confused
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 23:14
geçen hafta manchester-chelsea maçında hakem manchester in gol olan kornerini tekrar etti
düşünsenize febenin gol olan atışı tekrar edilecek
...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 23:22
Ortalık karışır Hakan kardeşim nede olsa KOSKOCA ! febe büyük ! onlar temsil ediyo türkiyeyi ya bizde gayet güzel temsil ederiz önümüzü kapamasınlar yeterki...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 23:57
futbolun içinde olan hemde aktif olan herkesin bir takımı tutması, ona gönül vermesi bence oldukça doğal.. bunda garipsenecek ,ayıplanacak bişey yok diye düşünüyorum..

önemli olan bu işten para kazanıyosa,bu işi ben hakkıyla yaparım deyip sahaya çıkınca babasının oğlunu tanımıyosa,bir maçı maksimum derecede oynatıp en adaletli şekilde davranıyosa o hakem onu tutmuş,bunu tutmuş çokta önemli değil benim için..

ama maalesef böyle bir hakemi ben bu yaşa kadar Türkiye de göremedim..bırakın beni ne UEFA nede FIFA görebildi..

işten o yüzdendirki hiç bir uluslararası organizasyonda(gazozuna maçlar hariç)bir Türk hakemi görev alamıyor dahası ulusal futbol ligi olmayan bir ülkeden hakemler görev alıp hakkıyla işini yaparken..yazık çok yazıkkk..

Türk futbolundaki bu kirlilikten, bu diktatörya takımların hegomanyasından  kurtulmanın  çarelerinden biride  kritik maçlarda yabancı hakemlerin görev almasıdır..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 00:03
Türkiyede futbol bu
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 00:53
Hakemler çocukluktan eğitilerek yetiştirilmeli. Sonradan bozma insanlar böyle oluyor işte.

Yine forum içinde bi söz vardı: "İstanbul takımlarını tutanlar, biraz da bizim takımlarımızı tutsunlar" diye..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2009 saat 01:01
arkadaşlar takım tutmak başka,şerefini,mesleğini satmak başka.şimdi şu fırat aydunus denen adamın yerinde biz olsaydık ve yumruk atan bizim oyuncumuz olsaydı,ardındanda koraya yapılan hareketin aynısını koray rakibine yapsaydı eminimki çoğumuz kırmızı kartları bizimkilere çıkarırdık,aksi hareket şerefimizi,mesleğimizi satmak olurdu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır