eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Fotoğrafları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 20:11
Alıntı yapılan esesliyiz

1980 lerde adalarda 2 ayrı lunapark vardı,dönme dolaba en yukarı çıkınca o lunapark ışıklarının porsuğa nasıl güzel renk saçtığını görürdük,az mı giderdik kardeşimleSmile.Fotosu olan paylaşsın lütfen.

Hatta birtanesi migrosun eski yerinde idi. Bu arada tepebaşı belediyesinin şimdi olduğu yerde porsuğun ortasında elinde ateş ile kadın heykeli var idi.. Yanlarında cafeler (çocuklar için küçük oyuncaklar da vardı) 6-7 yaşımda idim..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 20:30
Kar kış demeden her öğlen resimdeki Odunpazarına gider.İsmini tam hatırlamadığım köfteci dükkanında yoğurtlu köfte yerdik.Koşa koşa Reşadiye caminin karşısındaki dedenin çay ocağına gider, tek sigara alır,içer ve anca okula yetişirdik.O yıllarda "dede" çok meşhur bir adamdı,herkes tanırdı onu.Her ne kadar sigaraya başlamama neden olsa da kendisini hasretle anıyorum. Hey gidi günler hey...
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 20:48
Alıntı yapılan trap26

Gurbettekiler icin fotograflar cok makbule geciyor,tesekkur ederiz.Zafer arkadasim yeni yil suslemeleri ayri bi renk katmis sehrimizin aksamlarina.

bende gidiyorum yakında gurbete bana da gönderin böyle resimleri bende iç geçireyim Cry
Yukarı
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı WaLe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 21:52
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 22:32
Rafi abiye bu nostalji fırtınası için teşekkür ederim.Ben biliyorum arşivin sağlam ,daha nice fotoları sunarsan forum üyeleri olarak çok mutlu olacağız.
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 22:45
DÜZELTME 
www.ktunnel.com sitesine girdikten sonra sayfanın ortasında you tube browsing begin yazısı var ona y-tıklayıp you tube a girdikten sonra en üstte kthunnel.com blocked?kutucuğu var orayada http://www.youtube.com/watch?v=OZb5ioKJsAQ ekleyelim,iyi seyirler

Yıllar önce bir ayşecik filminde eskişehir görüntüleri seyretmiştim ve şimdi üşenmedim oturdum o görüntüleri buldum.sene 1969,çekim mekanı eskişehir(istasyon,adalar mevkii,köprübaşı,sanırım filmin çekildiği yerde bir abimiz söylemişti yıllar önce sanırım kanatlı köşkü
Buram buram nostalji yapmak isteyenler buyrun:)2 53- 2 38  dakikaları arasında 1969 yılının köprübaşı,adaları,6 30-6 40.dklarda istasyon binası çevresinin görüntülerini bulabilirsiniz
Birde Sadri Alışığın eses çekerken bir sahnesi vardı,bulan olursa paylaşsında rahmetliyle eses çekelimTongue.Bu arada ayşecik filmi başlarken fragmanda artist isimleri siyah zemin üzerine kırmızı yazıyor dikkatinizi çekerim.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 00:24

Eray direk linki verir misin. ktunnel ile link verdiğinde sorun çıkıyor, istenilen videoya ulaşılamıyor.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 01:02
bu sekilde video açılmıo...
Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 11:31
Alıntı yapılan banner

Eray direk linki verir misin. ktunnel ile link verdiğinde sorun çıkıyor, istenilen videoya ulaşılamıyor.

Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 12:05
Videolarda düzeltme yapılmıştır,teşekkürler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır