eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 20:57

hüsnü abi hatıra olarak saklasaydın Smile

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 20:58
kerem o fotoğrafta biraz montaj mı var ne?boş yerlere yama yapılmış gibiSmile
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:00
Alıntı yapılan eskan

kerem o fotoğrafta biraz montaj mı var ne?boş yerlere yama yapılmış gibiSmile

Evet abi bilgisayarda biraz oynadım üstünde. Tüm açığa dediğim gibi kırmızı naylon dağıtsak nasıl bir görüntü olur diye göstermek istedim..
KoreoESES
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:02
çok güzel olur gerçekten ayrıca merdiven boşluklarını da unutmamak gerek.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:11
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Evet abi bilgisayarda biraz oynadım üstünde. Tüm açığa dediğim gibi kırmızı naylon dağıtsak nasıl bir görüntü olur diye göstermek istedim..

önceden gazeteler,taraftarlara tuttukları takımın poşetlerinden dağıtırdı..1 metre uzunluğunda balon gibi şişirilen ince uzun poşetlerdi.bir gazete eskişehirspor taraftarları içinde dağıtmıştı.hatta ayder tribünde yapılan karton şovun fotoğraflarına bakarsanız,tribünün önünde asılan o poşetleri görebilirsiniz..ama maliyetinin çok ta düşük olacağını sanmıyorum..çünkü baskısı bile baya masraflı olur..yinede araştırmak lazım..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:34
http://www.avantilazio.com/modules/coppermine/albums/sslazio/tifoseria/IRR/Irriducibili%20SS%20Lazio%20-%20Lazio,%20Lazio.jpg

Şöyle de birşey olabilir ama maliyeti de fazla olurGeek
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:46
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

önceden gazeteler,taraftarlara tuttukları takımın poşetlerinden dağıtırdı..1 metre uzunluğunda balon gibi şişirilen ince uzun poşetlerdi.bir gazete eskişehirspor taraftarları içinde dağıtmıştı.hatta ayder tribünde yapılan karton şovun fotoğraflarına bakarsanız,tribünün önünde asılan o poşetleri görebilirsiniz..ama maliyetinin çok ta düşük olacağını sanmıyorum..çünkü baskısı bile baya masraflı olur..yinede araştırmak lazım..

Abi baskı yerine açığın bir tarafına kırmızı, öbür tarafına siyah da dağıtılabilir.. Biraz kafa yorulsa üzerinde üzerine baskıya gerek kalmadan düz naylon da iş görür..
Sonuç olarak sadece İstiklal Marşında açılacak. Baskısız Düz naylon yeterli olur bence..
KoreoESES
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:48
Alıntı yapılan Cumhuriyet

http://www.avantilazio.com/modules/coppermine/albums/sslazio/tifoseria/IRR/Irriducibili%20SS%20Lazio%20-%20Lazio,%20Lazio.jpg

Şöyle de birşey olabilir ama maliyeti de fazla olurGeek

fener aynısını yaptı yazı fonu bile aynıydıBig%20smile

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:50
Bütün açığa maçta koltuklara konmak için alınan köpüklü malzemeden,üzerlerine yazılar yazarak ve boyayarak bir proje yapılabilir.

Diyor Emre Angı.(eS_emre26)
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 21:51
herkes ben çişe gitmem derse şekildeki gibi tshirt dağıtalım yazı kalıcı olsunLOL

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır