eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 10:13

arkadaşlar toplantılara düzenli olarak devam edin..hiç birşey yapamazsanız bile, bir araya gelmiş sohbet etmiş olursunuz..sayınız önemli değil..8-10 kişi bir araya gelip kararlar almak haftaya yada döneme göre bir faaliyet programı çıkarmak çokta zor bir şey değil..önemli olan kalabalık olmak değil,önemli olan eskişehirspor ve eskişehirspor taraftarı için güzel şeyler yapmak..yapmayı düşündüğünüz şeyleri tarafatara inandırabiliyorsanız gerisini düşünmeyin,heryerden destek gelir..zaten yapılacak herşeyin bir ucu maddiyata dayanacağı için sizi en çok sıkıntıya düşüren şey para konusu olacaktır..nitekim sağlıklı ve etkili her çalışmaya taraftarımız destek verdi,yardımcı oldu,bundan sonra da olacaktır..

ben çalıştığım yerden istifa ederek bir tekel bayi açtım.hemen yanına da eniştem restorant açtı.iki aydır dükkan işleri ile uğraşıyorum..geçen hafta da kızım(elifnaz) dünyaya geldi.bu kadar koşturma içersinde toplantılara katılmam yada faaliyetlerin içinde bulunmam mümkün değil..bu;taraftarlığı bıraktığım anlamına gelmez tabiki..eskişehirspor için herzaman ölümüne giderim..sonuç itibari ile yasin olmazsa,tahsin olur,ahmet olmazsa mehmet olur,ama eskişehirsporun iyiliğini güzelliğini isteyen binlerce insan herdaim olur..Örnek taraftar oluşumu,ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ kendine ilke edindiği,centilmenlik ve bilinçli taraftar olgusunu içinde barındırdığı temiz bir yapılanmadır..hiç bir çıkar ve menfaat gütmeden,aksine maddi ve manevi fedekarlık yaparak taraftarlık olgusunu centilmence ön plana çıkaran bir oluşumdur...bu karakterde bulunan çok sayıda eskişehirspor tarafatarı varken,taraftarlığın zaten bu şekilde olmasını savunan binlerce insan varken,örnek taraftar oluşumu felsefesi,ESKİŞEHİRSPOR varoldukça devam edecektir..
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 14:42
sevgili yasin abicim;ilk önce allah analı babalı büyütsün. öto olarak yapmak istediğimiz toplantıya katılamasanda yanımızda olduğunu bilmek yeterlidir abicim. her konuda bize desdek olacağını bilerek haraket ediyoruz... saygılar
gökmeydanlı sarı
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 20:47

Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

TOPLANTI
10 Ocak 2009 Cumartesi Günü Saat 19.00'da Palmiye Cafe'de bundan sonraki faaliyetlerimizle ilgili önemli konuların konuşulacağı ÖTO toplantısı yapılacaktır...
Fikirlerini,düşüncelerini ve projelerini paylaşmak isteyen herkesi toplantımıza bekliyoruz...

Alıntı yapılan eskan

arkadaşlar toplantılara düzenli olarak devam edin..hiç birşey yapamazsanız bile, bir araya gelmiş sohbet etmiş olursunuz..sayınız önemli değil..8-10 kişi bir araya gelip kararlar almak haftaya yada döneme göre bir faaliyet programı çıkarmak çokta zor bir şey değil..önemli olan kalabalık olmak değil,önemli olan eskişehirspor ve eskişehirspor taraftarı için güzel şeyler yapmak..yapmayı düşündüğünüz şeyleri tarafatara inandırabiliyorsanız gerisini düşünmeyin,heryerden destek gelir..zaten yapılacak herşeyin bir ucu maddiyata dayanacağı için sizi en çok sıkıntıya düşüren şey para konusu olacaktır..nitekim sağlıklı ve etkili her çalışmaya taraftarımız destek verdi,yardımcı oldu,bundan sonra da olacaktır..

ben çalıştığım yerden istifa ederek bir tekel bayi açtım.hemen yanına da eniştem restorant açtı.iki aydır dükkan işleri ile uğraşıyorum..geçen hafta da kızım(elifnaz) dünyaya geldi.bu kadar koşturma içersinde toplantılara katılmam yada faaliyetlerin içinde bulunmam mümkün değil..bu;taraftarlığı bıraktığım anlamına gelmez tabiki..eskişehirspor için herzaman ölümüne giderim..sonuç itibari ile yasin olmazsa,tahsin olur,ahmet olmazsa mehmet olur,ama eskişehirsporun iyiliğini güzelliğini isteyen binlerce insan herdaim olur..Örnek taraftar oluşumu,ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ kendine ilke edindiği,centilmenlik ve bilinçli taraftar olgusunu içinde barındırdığı temiz bir yapılanmadır..hiç bir çıkar ve menfaat gütmeden,aksine maddi ve manevi fedekarlık yaparak taraftarlık olgusunu centilmence ön plana çıkaran bir oluşumdur...bu karakterde bulunan çok sayıda eskişehirspor tarafatarı varken,taraftarlığın zaten bu şekilde olmasını savunan binlerce insan varken,örnek taraftar oluşumu felsefesi,ESKİŞEHİRSPOR varoldukça devam edecektir..

Gözün aydın Yasin abi, Allah Analı babalı büyütsün..

KoreoESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 21:54
Alıntı yapılan eskan

ben bir tekel bayi açtım.
geçen hafta da kızım dünyaya geldi...

Tekel bayi hayırlı olsun, Elifnaza sağlıklı bir ömür dilerim.

Smile

# Direnmüdavim....

Yukarı
esmesutes Liste gör
Yeni Yazar

mesut
  Alıntı esmesutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 21:54
Yasin gözün aydın, Allah analı babalı büyütsün, Dükkanda Hayırlı olsun.

Cumartesi "Palmiye Cafe" deyiz.
TEK DİLEĞİM ALLAHTAN SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 23:08
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan eskan

ben bir tekel bayi açtım.
geçen hafta da kızım dünyaya geldi...

Tekel bayi hayırlı olsun, Elifnaza sağlıklı bir ömür dilerim.

Smile

Yasin hayırlı olsun. Ticaret hayatında ve babalığında başarılar....
ÖTO toplantılarına üniversiteli arkadaşların devam edeceklerdir, onları bu işe inanmışlar bende vaktim oldukça iştirak ederim inşallah.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
esmesutes Liste gör
Yeni Yazar

mesut
  Alıntı esmesutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2009 saat 16:57
                                         TOPLANTI
10 Ocak 2009 Cumartesi Günü Saat 19.00'da Palmiye Cafe'de bundan sonraki faaliyetlerimizle ilgili önemli konuların konuşulacağı ÖTO toplantısı yapılacaktır...
Fikirlerini,düşüncelerini ve projelerini paylaşmak isteyen herkesi toplantımıza bekliyoruz...
TEK DİLEĞİM ALLAHTAN SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2009 saat 23:12
Alıntı yapılan esmesutes

TOPLANTI
Bu konuya eğilelim arkadaşlar...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 17:21
toplantıya çok az bi süre kaldı :D
gökmeydanlı sarı
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 19:33

toplantıya katılan arkadaşlara teşşekkur edriz....az sayıda oldugumuzdan dolayı toplantıyı erken bitirmek zorunda kaldık  fakat guzel konulara degindik yarın maçtan once 12 de palmiye kafede buluşup maça gidecegiz 

gökmeydanlı sarı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır