eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Filistin için Ortak Duruş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 19:37
yazık gerçekten yazık

...Tepkisiz Kalma, Zulüm Alışkanlık Yapar...
DSİ Es Es
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 19:44
o Allahın kıyamete kadar lanetlediği ..lanetli ırkı bende lanetliyorum.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:14
Alıntı yapılan wolfalone38

Allah ne zaman lanetlemiş israil halkını tamam bende sevmiyorum israillileri ama bilip bilmeden konuşmayın Allah hiç bir ırkı lanetlemez hiç bir insanı ayırmaz hepsini o yarattı
yarattığı şeyleri neden lanetlesin neden kötülesin....

üstelik israillileri Allah daha çok korumuş firavunların zulmünden kurtarmıştır....

bende israili ve musevileri sevmiyorum hepsini kınıyorum
filistinlilere üzülüyorum ama

saçma sapan ve yanlış bilgiler vermeyelim
her zaman forumumuzun bilgisiyle ve güzelliğiyle övünüyoruz
yanlış bilgi vermeyelim......
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:19
Alıntı yapılan ceyhad

Allah ne zaman lanetlemiş israil halkını tamam bende sevmiyorum israillileri ama bilip bilmeden konuşmayın Allah hiç bir ırkı lanetlemez hiç bir insanı ayırmaz hepsini o yarattı

üstelik israillileri Allah daha çok korumuş firavunların zulmünden kurtarmıştır....

Merak ediyorsan ayetleri verelim...

“Andolsun biz Musa'ya Kitabı verdik. Ondan sonra ard arda peygamberler gönderdik. Meryem oğlu İsa'ya da mucizeler verdik. Ve onu, Rûhu'l-Kudüs (Cebrail) ile destekledik. (Ne var ki) gönlünüzün arzulamadığı şeyleri söyleyen bir elçi geldikçe, ona karşı büyüklük tasladınız. (Size gelen) peygamberlerden bir kısmını yalanladınız, bir kısmını da öldürdünüz.”(Bakara 87)

Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:19

“(Yahudiler peygamberlerle alay ederek) "Kalplerimiz perdelidir" dediler. Hayır; küfür ve isyanları sebebiyle Allah onlara lânet etmiştir. O yüzden çok az inanırlar.” (Bakara 88)

Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:20

“Daha önce kafirlere karşı zafer isterlerken kendilerine Allah katından ellerindeki (Tevrat'ı) doğrulayan bir kitap gelip de (Tevrat'tan) bilip öğrendikleri gerçekler karşılarına dikilince onu inkar ettiler. İşte Allah'ın lâneti böyle inkarcılaradır.” (Bakara 89)

Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:21

“Allah'ın kullarından dilediğine peygamberlik ihsan etmesini kıskandıkları için Allah'ın indirdiğini (Kur'an'ı) inkar ederek kendilerini harcamaları ne kötü bir şeydir! Böylece onlar, gazap üstüne gazaba uğradılar. Ayrıca kafirler için alçaltıcı bir azap vardır.” (Bakara 90

Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:22

“Kendilerine: Allah'ın indirdiğine iman edin, denilince: Biz sadece bize indirilene (Tevrat'a) inanırız, derler ve ondan başkasını inkar ederler. Halbuki o Kur'an, kendi ellerinde bulunan Tevrat'ı doğrulayıcı olarak gelmiş hak kitaptır. (Ey Muhammed!) Onlara: Şayet siz gerçekten inanıyor idiyseniz daha önce Allah'ın peygamberlerini neden öldürüyordunuz? deyiver. Andolsun Musa size apaçık mucizeler getirmişti. Sonra onun ardından, zalimler olarak buzağıyı (tanrı) edindiniz.” (Bakara 91-92)

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:23
Alıntı yapılan ceyhad

aman kardeşim canım kardeşim bak arakadaş sana hak kitabımız kuran-ı kerimden ayet leri bulup göstermiş..daha fazla itiraz etme istersen..yahudi ırkının cenab-ı hak tarafından lanetlendiği apaçık bir gerçektir..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 20:27
Arkadaşlar hiç bir yorum yok sadece ayetleri yazdım o kadar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır