eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 02:35
Alıntı yapılan ahmet26dt

sts kusura bakmada sende hayatında bır kere oy kullandın.. yaptıgın cok yanlıs bır sey.. at gozluklu dedıgın adamın soyledıklerı senın soyledıklerınden en az 10kat mantıklı.. ben dürüstçe soyluyorum oyum yılmaz hocamıza.. hem kısılıgıne hem ıcraatlarına hemde partisine.. evet cunku burda ıktıdar partisine yanlıslarını yazmayacagım cunku dogruları neredeyse yok.. buna nasıl karar verıyorum onuda acıklayım malum benımde yasım sızden bıraz kucuk ya asagılanırım belkı.. siyaset alanında çalışan bır aıleye, ortama sahibim.. okudugum kıtapların sayısı sızın okuduklarınızın emınım katlarca fazlasıdır.. vakit gazetesıde okurum her gun cumhurıyet gazetesıde.. su an da cok ıyı bır unıversıtenın cok ıyı bır bolumunde 3.sınıf ogrencısıyım.. gerek yetıstırılıs bıcmım gerek kendımı yetıstırmem oldukca ıyı dıye dusunuyorum.. bunları soylememdekı amaç bırseylerı okudugumda anlamam ve kafamda olusturabılmem.. sız ve sızın gıbıler tv de melıh gokcekın her dedıgıne ınananlardansınız.. arastırma yok okuma yok.. bunuda karalamak ıcın soylemıyorum cunku okumus olsanız arastırmıs olsanız turkıyenın %47si koca bır %0 olur.. yazdıklarınız kulaktan dolma bılgılere dayanmaktadır hıcbırının resmı bır gecerlılıgı yoktur.. lutfen once arastıralım sonra sızden bır eksık oy kullanmıs kısılerıde asagılamayalım

Konuyu arastirmadan cevap yazmissin burada volkan a  asagilamada falan bulunmamistik sadece ulkede okul kitaplarinin icinde 2332435 adet yanlis oldugundan hicbir yeri mi dogru degil bu kitaplarin siyaset gozlugunu takmis sadece ideolojisi yonunde kararlar veriyor. AKP nin saglik sektorunde yapmis olduklari ve egitimdeki ucretsiz kitap konusu belki de en onemli basarilar. Diger dogrulari ve yanlislari da vardir mutlaka ama bunlari neye gore reddediyorsunuz bunu anlamiyorum. Heryil binlerce kitap cope gidiyordu ekonomimize belki de trilyonlarca zarar. Bunu AKP yapti diye yanlis mi bu? %47 koca bir sifir olur konusunda cok iddialisin. senden baska yani %53ten baska kitap okuyan yok saniyosunLOL Oy kullanan yada kullanmayan meselesi degil boyle dusunenler yanlis dusunuyor.
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 02:43
arkadasım ben su an saglık sektorunde sayılırım diş hekimliği okuyorum ve de 3.sınıftayım yanı egıtım gormekteyım.. saglık sektorunu soyle anlıyorum benım aılem doktor ve malum okudugum yer de bır hastane.. herseyı net gorebılıyorum.. ve egıtım aldıgımdan egıtımıde goruyorum.. ucretsız kıtap cok guzel bır uygulama bunuda savunuyorum ancak gercekten dagıttıkları kıtapları gordum yazan seylerde cok buyuk hatalar mevcut o yaslardakı cocukların okuyupta ınanacagı turden hatalarda var.. ve bu hukumet saglıkta ve egıtımde yanı devlet daırelerınde ataturk resmıne bıle karısıyorsa orada duracak işte.. ben benden baska kıtap okuyanda yok demıyorum hatta o %53unde buyuk bır kısmına laf atabılırım.. turkıyede kusursuz hıc bır dusunce hıc bır parti mevcut degıldır.. bunda herkes hemfıkırdır zaten ama bu akp hukumeti kadar gozu boyayarak en buyuk yanlısları yapan bır hukumet olmadı.. bundada herkesın hemfikir olmasını temennı ederdım ben.. ben saf halkımızın kandırılmasına üzülüyorum sadece
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 02:49
Alıntı yapılan ahmet26dt

sts kusura bakmada sende hayatında bır kere oy kullandın.. yaptıgın cok yanlıs bır sey.. at gozluklu dedıgın adamın soyledıklerı senın soyledıklerınden en az 10kat mantıklı.. ben dürüstçe soyluyorum oyum yılmaz hocamıza.. hem kısılıgıne hem ıcraatlarına hemde partisine.. evet cunku burda ıktıdar partisine yanlıslarını yazmayacagım cunku dogruları neredeyse yok.. buna nasıl karar verıyorum onuda acıklayım malum benımde yasım sızden bıraz kucuk ya asagılanırım belkı.. siyaset alanında çalışan bır aıleye, ortama sahibim.. okudugum kıtapların sayısı sızın okuduklarınızın emınım katlarca fazlasıdır.. vakit gazetesıde okurum her gun cumhurıyet gazetesıde.. su an da cok ıyı bır unıversıtenın cok ıyı bır bolumunde 3.sınıf ogrencısıyım.. gerek yetıstırılıs bıcmım gerek kendımı yetıstırmem oldukca ıyı dıye dusunuyorum.. bunları soylememdekı amaç bırseylerı okudugumda anlamam ve kafamda olusturabılmem.. sız ve sızın gıbıler tv de melıh gokcekın her dedıgıne ınananlardansınız.. arastırma yok okuma yok.. bunuda karalamak ıcın soylemıyorum cunku okumus olsanız arastırmıs olsanız turkıyenın %47si koca bır %0 olur.. yazdıklarınız kulaktan dolma bılgılere dayanmaktadır hıcbırının resmı bır gecerlılıgı yoktur.. lutfen once arastıralım sonra sızden bır eksık oy kullanmıs kısılerıde asagılamayalım

Bizden kat kat kitap fazla okumuşsun ama daha Türkçe yazı yazamıyorsun. İngiliz misin sen? (kısılerde yetıstırmem.) Hem adamın iyisi kendini övmez der atalarımız. Ayrıca şunu da belirtiyim ben 2 kez oy kullandım bu da siyasetten ne kadar uzak olduğunu gösteriyor. Bunun dışında asıl sen benim yazdıklarımı düzgünce okumamışsın. Ben oyumu şu partiye ya da bu partiye kullanacağım demedim. Sadece 2001 den öncesini çok parlak gösterilip şimdi çok kötü durumdaymışız gibi gösterilmesine tepki gösterdim. Şunu da belirtiyim ben şimdiki büyükşehir belediyesinden memnunum. Eskişehirspor konusunda biraz daha girişim bekliyorum.
Belki Bir Gün!
Yukarı
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 02:51
Tamam iste sende karsi degilsin ucretsiz kitabin dogrulugunu sen kabul ediyosun birde kabul etmeyenler var. Tamam icinde yanlislar olabilir. Umariz zamanla duzelir. Senin gibi zeki ve basarili, cok kitap okuyan insanlar yetitikce bu eksiklikler de giderilir. Onemli olan ucretsiz kitaba kostek olmak degil de bunlarin yanlisliklarina kostek olmaktir.  Saglik sektorunde sonucta duzelmeler var. Yeni bir duzenin gelmesi icin okudugun kitaplardan da ogrendigin kadariyla belirli bir surenin sancili donemin gecmesi gerekir. Cunki esyanin tabiatinda var. Sen dogdugunda bir anda kosmadin. Ama saglik sektorunde yapilanlar oldukca sevindirici. Ataturk resmine karisacak insani bu ulkede kolay kolay yasatmazlar.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 02:56
30 Sayfaya ulaşmış olan Eskişehir Seçimler/Siyaset başlığı,Sitemizin üyeleri tarafından o kadar güzel kullanılıyorki, ufak tefek sataşmalar dışında o bile yine güzel bir saygı çerçevesinde...
Kitlenmeli yada kilit olur diyen bir kaç arkadaşa kapak olsunSmile
Sitemle gurur duyuyorum ve bu başlık şişe,şişe değişerek seçimlere kadar gidecektir inşallah.ClapClapClap
Her EsEs li önce Şehri için vardır.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 03:00
eskisehisporumuza baskan seçmiyoruz... kentimizi kim daha güzel yapar kim daha yaşanılır hale getirir onu düşünüyoruz aklımda Yılmaz Hocadan başkası yok... yaparsa o yapar... Bazısı kızıyor Hocama es-ese destek olmuyor diye. geçen sene sergenin yanında yılmaz hoca olsa o zamanda dicektiniz ki es-esime siyaseti karıştırmayın.... sadece gülüyorum size sadece yaşadığınız sehri bilin bizim gibi gurbete gelince anlarsınız Eskisehirimin kıymetini.....
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 03:04
ümit abicim ben yerel secımler amacıyla oyle soyledım hatta yasın geregı 3kere bıle kullanmıs olabılırdın 2genel 1yerel olmak uzere.. yazımdakı hatalardan dolayı ozur dılerım ama tekrar okudum pek bır hata goremedım sonucta yazar degılım ben.. yazar olsamda yanlıslarım olacaktır ama ıstedıgımı cumlelerımde anlattıgıma ınanıyorum..
saeedES bence kımse ucretsız kıtaba karsı degıldır yanlıs anlasılamalar olabılır.. cunku bu turkıyenın kalkınması acısından yararlı bır gırısımdır.. bende zamanla duzeltılecegıne ınanmak ısterdım ama ben art nıyet oldugunu dusunuyorum bu konularda.. cunku dogruları yazmak kıtaplara hukumetı gelecekte yerınden edecek bır toplum yetırstırmeye neden olacaktır.. saglık sektorunde evet sımdı halk ıcın bırseyler yoluna gırmıs gozukuyor ama olaylar böyle gelısmıyor.. hekımler zor duruma dusuruluyor ve gercekten ben bunları göze alarak tıp dusunmemıstım öss zamanında.. aılemde istemıyordu tıp okumamı.. bunu kenar mahallelerdekı halkımız bılemez bu da dogru ancak bu sıstem ılerde oturmayacak daha cok sorunlar cıkartacak dusuncesındeyım..
ayrıca artık turkıye cok daha hızlı gelısmek zorunda.. ÖRNEK veriyorum mesela ankaraya metro yapıyor dıye melıh gokceke oy verıyorum dıyemeyız cunku ankaraya o metroların yapılması artık mecburdur.. önemlı olan o mecburıyetlerın tamamını yerıne getırmeye calısmak ve yasam standartlarını yukseltecek ek planlamaların yapılmasıdır dıye dusunuyorum..
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 03:11
kitaplarda yanlizca bazi seyler baya bi yanliş, daha dogrusu kücük yastakilere verilecek bilgilere dikkat edilmemiş yada bilerek yapilmiş maalesef kardesimden biliyorum,ilkokul2, tabi gelen her hükümet kendinden bişiler katacak ama kücük kardeslerimize bu yapilmamali,Elhamdülillah Müslümanız, tabi Müslüman olmayan kardeslerimizde bizdendir, kitaplarda böle hafiften hafiften seyler tasiyo,hatta evdekilerede dedim bu ne yaa nasil örnekler vermişler die,adamlarin zihniyeti direk belli oluyo, banane diyemiyorum, ermanka26 kardesimiz bu örnekler konusunda dahada bilgi verebilir,  tartişmalar muhakkak olcak,kazanan Eskisehir olsun,herkese iyi geceler
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 03:15
ve eklemek ıstedıgım son sey.. eger akp bu kadar masum ve basarılı ısler yapıyorsa.. mılletvekılı dokunulmazlıklarını kaldırmalarını ıstemek en dogal hakkımızdır.. bır gecede degısen yasalardan bahsetmeye gerek bıle yok.. ben kımseyı karalamak ıstemezdım gecenın bu saatınde ancak atmak ıstemedıgım mesajları attım.. siyaset öyle bır kac mesajda konusulup cozumlenecek bır konu olmadıgından bu yazdıklarımızın sonunun gelmesı sozkonusu degıl..o yuzden tekrar saygılarımı sunuyorum herkese ve mesajlarımı silip cıkıyorum.. herkese iyi geceler
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 03:26

siyaset fazla işim değil ama 24 yıldır eskişehirimin havasını teneffüs ediyorum. bu 24 yıl içerisinde de herhangi bir mahalle değiştirmedim. hayatımın 15 yılı yağmur yağınca çamur içerisinde geçti ama düşündüğünüzden çok vahim şekilde ve bu konuda temel atan kişi şu anki belediye başkanıdır. diğerleri de bu sorunu bildiği halde bu soruna çözüm bulamazken yahut aramazken o çoğu mahalleyi bu durumdan kurtardı bence sadece bu örnek bile Büyükerşen'e oy atmamdaki sebep için yeterli.. en ufağından Türkiye dışında bizim ilimizi tanıyan olmamasına rağmen şimdi en azından yabancı dergi yahut gazetelerde Eskişehirin ismi sıklıkla duyulmaya başlandı bir örnek fransız L’Expansion dergisinden : http://www.lexpansion.com/economie/le-coeur-de-la-turquie-bat-pour-l-europe_20057.html

bir de belediye seçimi ile eskişehirsporumuza yardım edilmediğinden sıklıkla bahsedildi ve bu durumu ben de dile getirdim ama unuttuğumuz (ben dahil) bişey var belediyelerle nereye kadar başarı elde edebiliriz? belki günü kurtarabilmek için çözüm olabilir ama bir kulüp eğer kendi imkanları dahilinde ayakta kalabiliyorsa büyük bir kulüptür. Unakıtan Sergeni getirdi hala adımız belli kişilerce Unakıtanın takımı olarak kullanılıyor belediye yardım etse bu sefer de belediyenin takımı olarak anılacağız ve bu durum da bizi çok rahatsız edecek.. bence ileriye yönelik adımları belediyeden değil farklı yöntemlerle aramalıyız yani yönetim aramalı... bunlar herşeyden önce  altyapıya gereken önem, tamamı kulübe gelir olacak şekilde açılacak olan işletme ( bu otel de olabilir market de) eğer biz bunları yaparsak kalıcı olmayı bırakın şampiyonluğun en büyük adayı oluruz. ankaraya gittiğimde arkadaş feneriuma girdi ben de girmek mecburiyetinde kaldım ve inanmazsınız adamlar kağıttan yaptıkları sarı lacivert rüzgargülünü 5 liraya satıyorlardı düşünün sağladıkları geliri...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,632 saniyede hazırlanmıştır