eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 22:21
ben kendi adıma söyleyim akpnin icraatlari kicima batti sessiz kalamiyorum bu yüzden burda yaziyorum! futboldan anlamadigim icin genelde sessiz kalmayi tercih ediyorum,futbolu sevmyiorum EsEsi seviyorum o yüzden burda normalden fazla msj attim,herkesin oyu kendine tabi ama aynı gemideyiz
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 22:23
ayrıca 3seneden fazla bu forumu takip ediyorum,su mesajim bile msj kirliligi,herkesten özürdiliyorum
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 22:23
ben duruyorum  abıcım ben TÜRK oglu TÜRK üm ve kanımda osmanlının kanı dolasıyor ve sen dık durabılıyorsan dur dıyorsun  sen demekkı bır ıran kadar kendını gormuyorsun  ne deyım kos koca TÜRKİYE CUMHURIYETI  basbakanı bır tane asıret reısı ıle  konusabılıyorsa onu muhatap kabul edebılıyorsa  ve sende buna  sende dur dıyebılıyorsan sen ulkenın sınırları tehlıke altındayken  hala amerıkayı arayıp sonra gırecem dıyorsan dıyecek bır laf ta yok zaten burda da cene yormaya gerek yok  ılerde bu bayrak ıner amerıka bayragıda dıkılırse  o zaman da oturup aglanırsınız
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 22:37
şu akp yi savunanlar bu niye anlamıyor.yazık yazık...

Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 22:37
duble yol istemem ben, ben duble itibar istiyorum; şanlı ülkeme ve vatandaşlarına dünyanın dört bir yanında duble itibar istiyorum! çöl bedevisinden laf yemek istemiyorum, mehmetçiğin başına çuval istemiyorum, kıbrısı istiyorum ben, ben geride bıraktığımız yüzyılın ilk genosidini yapan ülke olarak tanınmak istemiyorum, ülkemde pedofili hastası sapık dışarda gezerken, adadaki köpek hala asılmamışken kimse bana kalkıp da dış politika demesin, duble yol demesin, işler tıkırında demesin; demesin oğlu demesin...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 23:53
Kim hangi partinin fanatiği beni ilgilendirmiyor. Ben kendimce düşüncelerimi yazıyorum fakat akp yi aşırı savunanları anlamakta zorluk çekiyorum bizde bu ülkede yaşıyoruz görünen köy kılavuz istemez.Herkesin oyu kendine bu zaten böyle ama biraz daha sakin olmalıyız.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 23:56
 Siyaset çok sıkıcı bir konu.Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık.Çoğu kişi takım tutar gibi parti tutuyor bu eskidende vardı şimdide.Eskiden Anavatan-shp(chp) sonra anavatan-dyp-chp çekişmeleri derken şimdi akp-chp çekişmeleri başladı.20 yıl sonra mesela akp kapansa akp ile hiç bir bağlantısı olmayan X partisi kurulsa,chp yine olacak bu sefer chp-X partisi çekişmesi yaşanacaktır.Ben 34 yaşındayım Özal döneminden beri chp(sözde aydınlar) kötüleme politikası çizmişlerdir.Chp bu politikasından vazgeçmediği sürece her iki oydan birisi başka partiye gidecektir.Örneğin genel seçimlerde AKP ye oy verdiği için burada Aziz Nesin in bir lafını kullanarak salak muamelesi gören insanlar oldu.Bunlar yalnış şeyler eğer bir düşüncen varsa bunu güzellikle anlatırsın aşağılayarak değil.İlk önce bu ülkede çobanla,aydının oyunun aynı değerde olduğunu bilecek ona göre hareket edeceksin.Çobanı aşağılarsan çoban seni sandığa gömer geçen sene olduğu gibi.Bu ülkede demokrasi varsa ilk önce sen çobana saygı göstereceksin sonra oy isteyeceksin.
S.nalbant
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 23:56
Alıntı yapılan umutes

duble yol istemem ben, ben duble itibar istiyorum; şanlı ülkeme ve vatandaşlarına dünyanın dört bir yanında duble itibar istiyorum! çöl bedevisinden laf yemek istemiyorum, mehmetçiğin başına çuval istemiyorum, kıbrısı istiyorum ben, ben geride bıraktığımız yüzyılın ilk genosidini yapan ülke olarak tanınmak istemiyorum, ülkemde pedofili hastası sapık dışarda gezerken, adadaki köpek hala asılmamışken kimse bana kalkıp da dış politika demesin, duble yol demesin, işler tıkırında demesin; demesin oğlu demesin...

Sabaha kadar yazılacak "Demesin" ' ler var aslında değil mi ...
Bunlar sadece bi anda aklınıza gelenler ..
17 yaşımdayım ama kör değilim ; aklın ne derece eriyor ki diyenler olabilir .. Afedersiniz siyaset için yaşımız küçük ama haber  dinleyen gazete okuyan bi insanım ..
En onemlisi at gözlükleri ile bakmıyorum bu kutsal topraklara ...
Bazı şeyler gerçektir ve bunu inkar edemessiniz aynı Büyükerşenin bu şehre yaptıkları gibi ..
Evet hepimiz sapına kadar Eskişehirsporluyuz ama onun oncesinde ben bi Eskişehir Çoçuğuyum ...
Şehir dışında benim şehrimin güzel oldugunu bana soylediklerinde benim aklıma Halil Ünal değil ; Büyükerşen geliyor...
Galatasaray'ada iyi attınız ha dedikelri zaman Halil Ünal geliyor ; büyük efsane geliyor

SEÇİMLER İLE ESKİŞEHİRSPOR'U BİR TUTMAK ; Kör cahillikten başka hiç birşey değildir ..

Önceki sayfalarda yazdım tekrar yazıyorum : Eskişehir'de doğdum Eskişehirsporluyum ; Şehrim ve Takımım için güzel olan herşeyin destekçisiyim ...

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 00:09
Herhangi partiye ne sempatim var nede taraftar gibi parti tutarım ben taraftar olarak EsEsi tutarım.. 
Farklı bir bakış açısıyla ;
Ankarada yaşıyorum o kadar çok yerini gördüm ki Ankaranın gerçekten başkent denilmeye bin şahit ister.  Bilmeyen bir adamı getirin buraya burası neresi diye sorun başkent olduğunu anlamaz bile. Kayaş mamak Abidinpaşa Vs. Tarafları varki aman ALLAHIM Dağın yamaçlarında ev yapılmış gecekondu ordusu.  Ankaranın tek farkı BAKANLIKLARIN burada toplanmış olması. Ha büyük şehir olduğunu için metrosu TCDD banliyö trenleri var. Olmasıda gerekiyor zaten çünkü büyük bir ilsen bunlar olmak zorunda. Melih Gökçek Ankarada o kadar başkanlık yaptı. Elle tutulur tek yaptığı şey alt geçitler. Ben başka bişey görmedim.
Ben isterim ki Eskişehirden bi akrabam geldiği zaman trafik sorunu çekmiyeyim. isterim ki Bulunduğum ilçedeki çöpler ayaklarımızın altında olmasın. İsterim ki Ankaranın her tarafına her ortamına götürmek gezdirmek isterim arkadaşımı. Ama olmuyor. olmuyor. Anıtkabir ve atakulesi var zaten memur ailesiyiz Atakulenin daha içine bile girmedim. Pahalı Belli bir kesime hitap ediyor. İyide kardeşim Ben Misafir gelen arkadaşımı ankarada nereye gezdireyim. BAYINDIRLIK İSKAN BAKANLIĞI binasınamı götüreyim. Yok gezilecek yer yok. Tutturmuşlar Ankara memur şehri diye. Ne alakası var yozgattan çorumdan çankırı  ağırlıklı adamlar ( ankaranın nüfusunun neredeyse yarısı.. ) ticaretle uğraşıyor. İvedik org. Ostim org. Sincan Org. şaşmaz Siteler  Sanayi bölgelerinde memurmu çalışıyor.
Herneyse. Eskişehirime her geldiğimde gıpta ile bakıyorum. Eskişehir gerçekten çok güzel. Ulaşımı gayet iyi gezilecek biton yeri var insan sıkılmaz. Belediyede Allah var çalışıyor. Farkı en iyi gören Dışarda yaşayan adam bilir. Ben her gelişimde Eskişehiri daha da çok beğeniyorum.
Sayın Büyükerşeni yaptığı hizmetlerden dolayı  kutluyorum. Ha Eskişehirsporumuza Destek vermeyebilir. Haklı yanları olabilir ama her ne olursa olsun yiğitin hakkını vermek lazım.

SaygılarımLa  Smile
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 00:55
Alıntı yapılan süperligeS

Ben Ak partiye oy vereceğim. Peki nedenlerim neler. Uluslararası arena da Türkiye'yi çok önemli noktalara getirdi. Dış borcu azalttı. Yolların çoğunu duble yaptı. Kütahya ya 1 saatte giderken şimdi 30 dakikada gidiyorum. İhracatı kolaylaştırdı ihracatcıya destek oldu. (kendim esnaf oldugumdan biliyorum) Eskişehirin çevre illerle bağlantılarını duble yaptı. Eğitim sistemine çok güzel yenilikler getirdi ücretsiz kitap gibi. Sonra çalışma sistemiyle ilgili. Sağlık sektörünü çok düzeltti eskiden devlet hastanelerinde harap olurduk şimdi gidiyorum sakaryaya anadoluya 8 ytl ye çok güzel tedavi oluyorum. Hiç gidilmemiş ülkeleri ziyaret ederek dış politikada adımızı duyurdu. Daha bunun gibi bir çok şey daha öncekiler ne yaptı peki onu da siz yazın öğrenelim. He diyeceksiniz işssizlik paraasızlık var diye bu dünyada var dünya krizde başka hükümetler olsa şimdi ne haldeydik düşünemiyorum. 

Ak Parti göreve geldiğinden itibaren bir çok kuruluşu (Tekel, Petkim, Başkent Elektrik, Sakarya Elektrik, İzmir Limanı, Mersin Limanı, Başak Sigorta, Türk Telekom, Araş Muayene İstasyonları, Telsim) özelleştirmesine (satmasına) rağmen dış borcu azaltamamıştır. Borçların AKP öncesi (2002 öncesi) ve sonrası durumlarına bakacak olursak;

İç Borç: 2002'de 92 milyar $, 2008'de 220 milyar $
Dış Borç: 2002'de 130 milyar $, 2008'de 263 milyar $

Bu ilgilendiğim bir konu olduğu için üzerinde durdum. Diğer yazdığınız konularada cevap verecektim fakat konu Eskişehir'den uzaklaşıyor diye uzatmıyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,662 saniyede hazırlanmıştır