eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:02
Alıntı yapılan d0rli0n

"Gültekin Güvensoy ismini neden Eskişehirli arkadaslarımız gündeme getirmiyor kendisi FenerBahçe kongre üyesi ve Eskişehirspor klübünün faal yöneticisidir.Organize olup neden bu adama Eskişehirde tepki vermek zor oluyor.Bence Eskişehirspor bu kadar ses getirecek eylem yapmadan önce bu adamı koltuğundan indirse kendisi için daha hayırlı bir iş yapar."

diye bir yorum gelmiş. bence tartışılmaya değer

o yazıyı uzulerek bende okudum malesefCry
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:46
all işte; bu adama ne cevap vereceğiz... cevap versek de inandırıcılığımız olur mu...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 22:02
O arkadaşa Gügü'yü bu taraftarın topyekün istemediğini gösteren fotoğrafı yollayın bence. Bir Göz Gözlü de Unakıtan'ı yazmış ona da şunu söyledim: "Eskişehirspor'u siyaset ve ekonomik kaygıların üzerinde gören her Es Esli Gügü'den de Unakıtan'dan da rahatsız ve bunu her platformda dile getiriyor, getirecektir de..."
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 22:28
babadan özür diliyorum çok saçmalamısım.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 23:15
bu ne demek anlamadım
kinaye mi var?
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 23:16
Kısacası milet siz kendinize sahip cıkamıyorsunuz anadoluyamı cıkacaksınız diyor
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 23:42

Eskişehirspor...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 00:01
Alıntı yapılan esesyucel

Kısacası milet siz kendinize sahip cıkamıyorsunuz anadoluyamı cıkacaksınız diyor
görünen o ki doğru diyor.
neyse umutsuzluğa düşmek yok
savaşa devam
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 00:12
ES ES...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2009 saat 00:12
Alıntı yapılan d0rli0n

Alıntı yapılan esesyucel

görünen o ki doğru diyor.
neyse umutsuzluğa düşmek yok
savaşa devam
Herşey bizim elimizde herkes taşın altına elini soksa yıkılmayacak şey yokdur pek cok takımla diolak içindeyim hepsi olumlu bakıyor yanlız biz kendimize güvenimiyoz eskişehirli olmak yürekden esesli olmak her taşın altına elini sokmakdır amacımız ne bozuk düzen anadolu için eses için
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır