eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 20:58
uluslararası arenada önemli noktalar neler? ermeni soykırımın yasalasmasina karsi abdede yaptigi girişimler bunun icinde mi? kuzey ıraga girmemek icin milyon dolarlik anlasmaya imza atmiş sanirim genc bakişta kemal kilicdar diyodu,bu mu arenada bizi savunmasi,pesmergelerin Türkiyeye gidip gelmesimi uluslararasi arena? avrupada bazi ülkeler ermeni soykırımını kabul etmeyenleri hapse atacagini söyledi, bunun karsisinda ne yaptida bizi ulusal arenada savundu? heyy kendine gel fransa mi dedi? hic gidilmemeiş ülkeleere gitti cok kazandik biz,ücretsiz kitap ve sagliktaki düzeltmelere katiliyorum ama bize görünen sekli bu,yani bir verip umarim 5 almazlar bizden,düsünsenize akp melih gökcek gibi yapip fazladan para alip sonra robin hoodluk yapiyosa? gecen Eskisehirde tartisma vardi mecliste akpliler bütceye bağış kalemini ekletceklerdi,Büyükersanda karsi cikiyodu,hangi bağiş?kimden gelen ve nekdar gelecek bagiş??zorunlumu zorunsuzmu bir bagiş olcak? sevmedigim Demirel zamanında sanırım Eskisehir üniversiteye kavustu,Eskisehir icin en kısır gecen dönem bence Akp,duble yollar ve saglikta size katılıyorum,bakalım saglıkta nereye kdar devam edecek???eczacilarin eylemi vardi,yani ondan bundan alip baskasina vermek nekdar dogru??birisinden alip baskasina verirken nekdar adil olabilcekler bilmiyorum,sdece canı aciyan dile  geliyo,umarim hersey düzelir ve güzel olur,keske akpde ii olsaydida bende susup güzellikleri izleseydim,simdiye kdar hic sevmedigim ve hic alakadar olmadigim siyaset konusturan parti akpe oldu,hic bir partiyi futbol takimi tutar gibide sevmedim insallahta sevmem,
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:05
ne yazıkkı su son zamanlarda bu sıtede cogulcul dusunceye karsı bı gorus bıldırmek cogu kısıde sıkıntı mı yaratıyor.benım gıbı dusunen varmı yoksa benmı ole dusunuyorum.
DK
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:08
uluslararası arenada bu hükümetin savunulacak nesi var allah aşkına, ben başka bir şey yazmıyorum; pes doğrusu pes...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:08
DYP Eskişehirde Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen'i Destekleme Kararı Aldı.

Aslında%20aday%20olmayacaktım%20ama...
Doğru Yol Partisi (DYP) Eskişehir İl Teşkilatı, DSP'den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Yılmaz Büyükerşen'i yerel seçimlerde destekleme kararı aldı.

İşte Büyükerşen ve onun Eskişehir'i  

DYP İl Teşkilatınca Taşbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda, DYP il yönetimi ve partililerle bir araya gelen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, salonda alkışlarla karşılandı.

Büyükerşen, burada yaptığı konuşmada, DYP'lilere verdikleri destek için teşekkür ederek, Eskişehirliler'in kendisini yeniden seçeceğine inancının tam olduğunu ifade ederek, ancak merkez Tepebaşı ve Odunpazarı ilçe belediyelerinin AKP'nin elinden alınması gerektiğini söyledi.

Partilerin üst yönetimlerinde iş birliği söz konusu olmasa bile tabanda bunun gerçekleşebileceğini savunan Büyükerşen, şöyle konuştu:
“Eskişehir hep ilklerin kenti olmuştur. Siyasette tabanda iş birliği yapan ilk kent de olmuştur. Bu kentin başını dik tutabilirsiniz. Sizin, benim hangi partiden olduğumu unuttuğunuzu biliyorum. Çünkü hiçbir zaman particilik yapmadım. Particilik başka bir şey, hizmet etmek başka bir şey. Aslında ben aday olmayacaktım. Geçen seçimde siyasetteki çirkin oyunları gördükten sonra (Bir daha aday olmak istemiyorum) demiştim. Bu 5 yıl içinde Eskişehir'in geleceği için tüm projelerimi hayata geçirebileceğimi sanmıştım. Ama AKP'liler bunların çoğunu engellediler. Onun için tekrar aday oldum.”

“DİĞER SAĞ PARTİLERE DE ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ”

Büyükerşen, Büyükşehir Belediye Meclisinde çoğunluğa sahip AKP'li meclis üyelerinin 5 yıldır Eskişehir'e yapılan projeleri engellediğini iddia etti.

DYP İl Başkanı Tekin Eme Öztürk de buraya siyaset yapmaya gelmediklerini belirterek, şunları söyledi:
“Başkanımızı hepimiz tanıyoruz. Kendisi partiler üstü bir kişiliğe sahip. Eskişehir'e daha birçok hizmet verebileceğine inandığımız bir hocamız olduğu için AKP'ye karşı kendisini destekleme kararı aldık. Burada tüm diğer sağ partilere de çağrıda bulunuyoruz. Demokrat Parti, MHP, Anavatan ve BBP gibi tüm merkez sağ partileri hocamızı desteklemeye çağırıyoruz. Eskişehir hepimizin. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan yarın gider ama hocamız Büyükerşen hep burada bizimle olacak.”

Hürriyet Gazetesi

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10693502.asp?gid=229
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
süperligeS Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:12
Siz partilere taraftar gözüyle bakıyorsunuz. Size ne kadar anlatsak boş. Bana deseler Eskişehirspor hakkında hiç bir kötü şeyi yakıştırmam. Sizde fanatik olmuşsunuz sol fanatikliği var. Partinin fanatikliği olmaz işine gelene verirsin oyunu. Benim ak parti işime geliyor. 2001 den önce Ecevit öksürür dü demir fiyatı fırlardı iş yapamazdık. Şimdi ise piyasalar güvenilir. Ben maddi açıdan çok rahatladım ak parti döneminde. Partiyle de yemin ediyorum hiç bir bağlantım yok. Benimle birlikte 14 işçimde rahatladı 1500 ytl maaş alıyorlar. Benim işime bu geliyor ve işime gelmeye devam ettikçe de ak partiyedir oyum.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:26
o zaman herkes cebini düşünsün ve işine geldiği gibi davransın abicim, memleket denen şey yalan zaten; yarın bir gün işimize gelir abd ye kaynayıveririz...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:27
ne güzel Allah işinizi dahada ii yapsın ama sizin işinizin iyi olması cokta bir anlam tasimiyo,aynı gemide  yol alıyoruz, ben solcu değilim ama size katılıyorum ben taraftarim ve EsEsliyim;) benim babamda borucu,bende insaatlarda caliştim,tesisatci işleri bozuk piyasa durgun diyo,kimsede para yok,buarada kelle diyen birine islerim nekadar ii olacagini bilsemde oyumu vermem,işinize ne geliyosa onu yapın siz,Ecevit zamanında sosyal patlama cikacak deniyodu haklisiniz,zor günlerdi,ama 2001den fazla bir fark yok benim icin simdide,yanlizca siz ii anliyosunz bi bakista solcusun dedin,baska yazima bakarsin mhpli dersin,siz verin tabi,dilediginizi yapın,ama unutmayin Ecevit zamaninda sosyal patlama cikacak denilen zamanlar maalesef uzak deil,ozman umarim kazandiklarinizi başkalari illegal yollardan almaz,benim işime geliyo vereyim demek ii tabi,siz kazanabilirsiniz ama eger Türkiye kaybediyosa sizde kaybediyosunuzdur,buarada sol fanatikligim yok:) hele ödp sonra daha adını bile bilmedigim o tür partileri sevmiyorum,akpyi sevmedigim gibi;) ulusal arenada her nekdar bizi güzel temsil etsede!
Yukarı
DoguES Liste gör
Yazar

Eren
Yer: MUŞ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:30
Alıntı yapılan süperligeS

Siz partilere taraftar gözüyle bakıyorsunuz. Size ne kadar anlatsak boş. Bana deseler Eskişehirspor hakkında hiç bir kötü şeyi yakıştırmam. Sizde fanatik olmuşsunuz sol fanatikliği var. Partinin fanatikliği olmaz işine gelene verirsin oyunu. Benim ak parti işime geliyor. 2001 den önce Ecevit öksürür dü demir fiyatı fırlardı iş yapamazdık. Şimdi ise piyasalar güvenilir. Ben maddi açıdan çok rahatladım ak parti döneminde. Partiyle de yemin ediyorum hiç bir bağlantım yok. Benimle birlikte 14 işçimde rahatladı 1500 ytl maaş alıyorlar. Benim işime bu geliyor ve işime gelmeye devam ettikçe de ak partiyedir oyum.

Aylık 1500 ytl alan işçi var mı? 
 zaten 1500 ytl verebilmek için sigortası,yemegi,ulaşımı 2500 ytl eder.İnanılır gibi degil
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:41
fakir daha da fakirleşti; zengin daha da zenginleşti... benim için şuandaki mevcut iktidarın özeti budur...
Yukarı
eses_li_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 21:49
Herkes gerçeği istediği gibi görüyor. Kimi gerçeği kimi de gerçek sandığını. Biz bu seçimlerde  ne ülkeyi yöneteni ne de Eskişehirspor'u yöneteni seçeceğiz. Biz Eskişehir'i yöneteni seçeceğiz. Biz burada kimin ne verdiğini ve kimin ne verebileceğini tartışmalıyız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,680 saniyede hazırlanmıştır