eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 19:21
Parayı Belediyeler ve taraftar verecekse , yönetimde cebinden para ödemeyecekse öyle yöneticiliği herkes yapar . Yıldıray abinin dediği projeyi kabul etmediler hoca ben size para veremem ancak projelerle gelirseniz yardımcı olurum dedi ama yönetimler bunu kabul etmedi neden çünkü hem vizyonları yok hem de uğraşmak istemiyorlar paşaların eline vereceksin trilyonları sonra o paraları yatıracaklar ünlü kaşarlara reklamını yapacaklar . Bizim ihtiyacımız olan şey belediye desteği değil doğru düzgün bir yönetimdir .
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 19:33
Alıntı yapılan şimşek65

bildiğim kadarıyla hoca anadolu üniv.rektörü olduğu ve eskişehirsporunda yine zor dönemde bulunduğu biranda eskişehirspor yönetimini,eski ve yeni başkanlarını camianın önde gelen isimlerini toplar ve esesin kurtuluşunun anadolu üniv.nin bünyesine katılmasıyla olacağını söyler.bu sayede esesin türkiyenin en zengin üniversitesi olan anadolu üni.in sahasından,oteline,helikopterinden uçağına kadar tüm tesis ve olanaklarından yararlanabileceğini dile getirir.o dönemde yeni açılacak olan beden eğitimi yüksekokulunun eses için bulunmaz bir nimet olacağını belirtip esesin yönetiminin üniversiteye devri halinde kendisinin eses için gereken herşeyi YASAL olarak yapabileceğini söyler.söyleyin der dünyanın en iyi hocası kim esesin başına getirelim,tabiiki bunu esesin başına hoca olarak getirme yetkim yok ancak bu adamı üniversitede BESYO ya hoca olarak getirtir ve sözleşmesinede esesi çalıştırma şartını koyarız.türkiyedeki bütün genç futbolcu adaylarını BESYO bünyesinde öğrenci olarak toplar ve böyle dünyaca ünlü hocalarıda başlarına veririz diyerek bu projesini uzun uzun anlatmıştı.ama dedi ben bunları anlattıktan sonra aman hoca esesi elimizden alacak diye benden vebalı gibi kaçtılar demişti.tv de dinlediklerimden aklımda kalanlar bunlar.
bu işin böyle yürümeyeceği,bugünkü halimizle bir yere varamayacağımız açıkça ortada.bakın rizespor bile 51 ortaklı rize futbol yatırımları a.ş diye bir şirket kurdu ve büyük beklentiler içinde.artık bizimde birşeyler yapmamız lazım.yukarıda yılmaz hocanın deiği şekilde üniversitelerimizden yararlanmak yoluylamı olur başka şekildemi olur artık bilmem.hatta yukarıda sözünü ettiğim programda spiker sormuştu hocam bu dediğiniz şeylerin gerçekleşmesi şimdi yine olmazmı diye hocada onu şimdiki rektöre soracaksınız şimdi ben rektör değilim diye yanıtlamıştı.

kimbilir hocanın aklından bu konuda ne fikirler gelir geçer ama birtürlü gerçekleştirmeye yanaşmıyor.işte buda beni deli ediyor.esesin bu beyinden faydalanması lazım yoksa 8-10 trilyon veren belediye başkanları verdikleriyle kalırlar bir yalancı bahar yaşanır onuda bitmez karakışlar izler rahmetli arat başkanın örneğinde olduğu gibi.

sayın hocam bizi para kurtarmaz senin aklın kurtarır ,şu eskişehire yaptıklarının onda birini esese yapsan türkiyede bir numara oluruz.

hoca bundan sonra dediği gibi sıra artık eseste deyip birşeyler yapmaya kalkarmı bilemem bildiğim tek şey esesimizin bu şekilde hiçbir yere varamayacağı.
Yukarı
cotuk Liste gör
Yazar

Hüseyin ÇOTUK
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 19:48
Tamam Büyükerşen'in Eskişehirimiz için yaptıkları tartışılmaz, yapılanlar ortadadır ama 3 liralık işler 10 liraya yaptırılmış, tüm işler Büyükerşen'e yakın isimlere ihale edilmiştir. Ayrıca yapılan bu köklü değişimler ile Eskişehir'in 10 yılı ipotek altına alınmıştır. Tramvay projesi için alınan kredi 10 yılda ödenecek. Kendisi gitse de gelen belediye başkanı borçlarla baş başa kalacak. Yapılan işlerin değil bu işlerin yapılma şeklinin tartışılması gerek.

Herkesin düşüncesi kendine, burada kimse başkasına kendi fikrini kabul etmeye çalışmıyor, benim vatandaşım işini bilir...
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar
Yukarı
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 19:50
Eskişehir dışında yaşayan biri olarak diyorum ki:

YILMAZ HOCA'YI SATAN ESKİŞEHİRLİ DEĞİLDİR.....!
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 19:52
Özhasekinin Kayseriye ne kazandırdıklarını hiç merak eden oldumu.Stadyum bittiğinde herkes parmaklarını ısıracak beyler.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 20:00
Her seçim dönemlerinde ES-ES imiz sıçrama tahtası yapılır yapılmasınada,ceplere girecek o pamuk elleri nedense bir türlü göremeyiz.Hangi siyasetçi olursa olsun ES-ES üzerinden siyaset yapmamalıdır.
ES-ES in büyük gücüne dahada güç katması için paraya ihtiyacı vardır.Laf salatasına değil.
Vaad bol.Seçimler biter koltuklar dolar. Sonra gider titreye titreye maç seyredip üşüten yinede destekleyen,kaçak girmeden para veren yine biz oluruz.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 20:04
Alıntı yapılan cotuk

Tamam Büyükerşen'in Eskişehirimiz için yaptıkları tartışılmaz, yapılanlar ortadadır ama 3 liralık işler 10 liraya yaptırılmış, tüm işler Büyükerşen'e yakın isimlere ihale edilmiştir. Ayrıca yapılan bu köklü değişimler ile Eskişehir'in 10 yılı ipotek altına alınmıştır. Tramvay projesi için alınan kredi 10 yılda ödenecek. Kendisi gitse de gelen belediye başkanı borçlarla baş başa kalacak. Yapılan işlerin değil bu işlerin yapılma şeklinin tartışılması gerek.

Herkesin düşüncesi kendine, burada kimse başkasına kendi fikrini kabul etmeye çalışmıyor, benim vatandaşım işini bilir...

İhaleleri incelemişsiniz savcımısınız kararı vermişiniz yargıçmısınız diye sormak lazım size bunlar sizin düşünceniz değil ki bildiğimiz iftira kanıt belge olsa burada yazmaya gerek olmazdı Melih gökçek gibi köşeye sıkışır kalırdı büyükerşen olmayan şeyleri var gibi yazmayın buraya ayıp oluyor.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 20:06
cebimde param yokkk! akpye gene oy verceklere diyorum dogalgaza nekdar zam geldi yüzde 20 deilmiydi?sehitlere kelle diyen gene bunlar deilmiydi? neler neler yaa EsEsim kazancli cikcakmiş cokmu önemli? Ülke olmadiktan sonra EsEs sampiyon olsa neye yarar??? bunlar EsEsin kara kaşına kara gözünemi AŞIK? şimdi dicekler yerel secim ayrı genel secim,hadi yaa ayrımı,ben simdiye kdar hic bir partinin bukadar tepki görüp bukdar oy aldigini görmedim,biyere girdigimizde hep söylerim ak parti kötü die,herkes kötüler,yaa derim yapmayin arkadaslar akpye oyu ben vermedin sen vermedin o vermedi???? kim verdi???birine akpye oy verdin diyince küfür gibi geliyo işim olmaz dio,ben akpye oy verdim diyen kişi görmedim simdiye kadar,cikiyo bikac tane ama bu Ülkede her iki kişiden yada 3 kişiden biri akpye oy verdi....melih gökcek gibi hizmet yapiyorum diyip fazladan para almaliydiki bize YARANIRDI Büyükersan...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 20:08
çevre yolu yapildi buarada süper oldu büyük icraat???güney cevreyolunu görmedim ama yapilmiş,Eskisehire okdar cok sey yaptilarkiiiiii yapacaklari Eskisehirspora referansss?????
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 20:13
Hiç kimse Ak partiye oy vermedim-vermem de dese de bi seçim daha olsa Ak parti açık ara 1. olur. Ama Eskişehir'in belediye başkanı kesin Büyükerşen...
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,664 saniyede hazırlanmıştır