eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 17:04
valimizin merkeze alınmasında akp nin suçu var deniyo ama büyükerşen eses ime bişeyler yapmadımı olmaz futbola siyeset karıştırmıyo deniyo eskişehire herşeyi yaptı deniyo o zaman gidin siyasi yerlerde açın bu sayfayı eskişehirspor sayfası burası maça gelmezler bedava maça girerler eses e 1 lira paraları nasip olmaz sonra burda atıp tutarlar sen ilk önce takımına sahip çıkta ondan sonra başkanı eleştir yönetim tek başına ne yapabilir hala aynı şey kayseri sivas ankara belediyeler arkasında adamlar hep beraber elele sahip çıkıyolar o büyükerşen stadın yapılmasına izin vermdi neymiş sit alanıymış 
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 17:25
Yukarı
kırmızışimşekler Liste gör
Yazar

Ercan Gümüş
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 17:27
güzel bir tutum içinde dp de. tebrik ederim..
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 17:31
bravo dyp ye,darısı başta chp olmak üzere diğer tüm sağ ve sol partilere.bu seçimlerde amacımız eskişehirimiz siyaset değil.hatta akp bile bunu yapmalıSmile
Yukarı
ByBossu-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Taha
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 17:36
Büyükerşen'i yıkabilecek tek kişi LOLLOLLOL

Biz fırıldak değiliz’ diyen Boztaş, Adana’da yine bağımsız aday

3 Ocak 2009
Bünyamin YIL/ADANA, (DHA)
&#8216;Biz%20fırıldak%20değiliz&#8217;%20diyen%20Boztaş,%20Adana&#8217;da%20yine%20bağımsız%20aday
ADANA’da genel veya yerel ayrımı yapmaksızın her seçimde bağımsız aday olan Abdurrahman Boztaş, 29 Mart 2009’daki yerel seçimler için de Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bağımsız aday oldu.

BOZTAŞ, ADAYLIĞINI İŞTE BÖYLE AÇIKLADI

Genel seçimlerde de Milletvekili adayıydı. İşte o efsane video  

22 Temmuz 2008 genel seçimlerinde ‘Biz fırıldak değiliz’, ‘Bu tekere çomak sokmayın’ sloganıyla gündeme gelen ve sanal alemde en çok ‘tık’lanan bağımsız milletvekili adayı olan 58 yaşındaki Abdurrahman Boztaş, bağımsız olarak Adana Büyükşehir Belediye adaylığını açıklamak için başında çiftçi kasketiyle objektiflerin karşısına çıktı. Adaylık açıklamasının yapılacağı Seyhan Otel’e ‘Fiat Bis’ marka otomobiliyle gelen Abdurrahman Boztaş, seçim kampanyasında yeni sloganıyla da dikkat çekti. GSM şirketinin televizyon reklamında oynayan Şahan Gökbakar’ın ‘Recep İvedik’ karakterine nazire yapan Boztaş’ın tanıtım filmlerinde ‘Recep’in tavuğu varsa Boztaş’ın horozu var’ sloganı kullanıldı.

Önceki seçimde adaylığını hamamda açıklayan, eşek sırtında seçim gezileri yapan Boztaş için bu kez 5 yıldızlı Seyhan Otel sponsor olup, ücretsiz salon tahsis etti. Adaylık açıklamasını bir grup seveninin alkışlarıyla ilan eden Boztaş, ‘Türkiye Çağdaş Ülke Partisi’ (TÇÜP) adıyla yeni bir siyasi parti kuracağını da açıkladı.

‘Araştırmacı, gazeteci, yazar, şair ve ressam’ sıfatlarını kullanan Boztaş için hazırlanan afişlerde de Avrupa Yakası televizyon dizisindeki Adanalı Dilber Hala karakteri destek verdi. Afişten seslenen Dilber Hala ‘Kuzuumm, Yavrııııım, Boztaş’a atasınız ha’ diye Boztaş’a oy istedi.

YETER ARTIK DURAK

Seçimde AKP’den MHP’ye geçip 5’inci kez seçilmek için aday olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak’ı hedef olan Boztaş’ın afişinde ‘Yeter artık Durak, bu işleri bırak, ver oyunu Boztaş’a hep birlikte kurtulak’ ifadeleri yer aldı.

27 maddelik proje paketini de açıklayan Boztaş’ın ilginç vaatleri arasında ‘Adana’daki DSİ sulama kanalları üzerinde dükkan, otopark, dinlenme alanları yaparak, yaz sıcağında serin serin oturmak. Seyhan nehrini kullanarak Akdeniz’den 50 kilometre uzakta olan Adana’ya deniz getirmek. Dar gelirlilere kiloluk belediye ekmeği satmak’ yer aldı.

Boztaş, toplantı sonunda iki elini başının üstüne kavuşturup, döner koltukta etrağında dönerek selamlama yaptı.

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 17:52
Alıntı yapılan ESESHAN

valimizin merkeze alınmasında akp nin suçu var deniyo ama büyükerşen eses ime bişeyler yapmadımı olmaz futbola siyeset karıştırmıyo deniyo eskişehire herşeyi yaptı deniyo o zaman gidin siyasi yerlerde açın bu sayfayı eskişehirspor sayfası burası maça gelmezler bedava maça girerler eses e 1 lira paraları nasip olmaz sonra burda atıp tutarlar sen ilk önce takımına sahip çıkta ondan sonra başkanı eleştir yönetim tek başına ne yapabilir hala aynı şey kayseri sivas ankara belediyeler arkasında adamlar hep beraber elele sahip çıkıyolar o büyükerşen stadın yapılmasına izin vermdi neymiş sit alanıymış 

Taşı bana attınız sanırım da : 2 senedir kombinem var benim
Bu sene kendi biriktirdiğim para ile aldım bunu atkım formam hepsi Esstore' damgalıdır...
Siz beni güldürdünüz allahda sizi güldürsün LOL
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 17:54
Büyükerşen Eskişehirspor'a destek olmuyor diyenler Aydın Arat zamanında kesilen ve borcun büyük kısmını oluşturan belediyenin şirketi olan İmar A.Ş. çeklerini kim ödemiş onu da araştırsınlar. Eskişehirspor bugün borçsuz bir kulüpse o borçlar ödendiği içindir. O borçların ödenmesinde Büyükerşen'in katkısını inkar edeni de Allah çarpar. Ama işte bazıları reklam yapmıyor orası da ayrı. Yıllardır altyapının tüm ihtiyaçlarını giderir reklamını yapmaz. Sahalar yapar reklamını yapmaz. 96'dan beri ödenmeyen borçları öder reklamını yapmaz. Sonra da herşeyi çok bilen sayın abiler Eskişehirspor'a destek olmuyor, siz de oy vermeyin diye propaganda yapar. Bundan iyi destek mi olur? Destek demek iş bilmez yöneticilerin eline trilyonları vermek midir? O ödenen meblağlar Unakıtan'ın verdiği paranın da kat kat fazlasıdır, 96'dan bugüne kadar görev yapan tüm yöneticilerin cepleriden verdikleri paraların toplamından da kat kat fazladır. Çok bilen abiler o rakamı da öğrenip lütfen akıl verdikleri ile paylaşsınlar.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 18:16

Çok güzel bi açıklama olmuş. Büyükerşen desteğini veriyor ama bazıları gibi reklamını yapmıyor. Ayrıca Büyükerşen destek vermiyor diyenler nasıl bir destek bekliyor? Yönetim acaba Yılmaz Büyükerşen'den nasıl bir destek bekliyor? Yönetimin istediği şey belli. Hemen çıkarsın 2-3 trilyon sıcak para versin. Kullanmasını bilmeyen adama para filan verilmez. Adam herseferinde söylüyor bana proje getirin diye. Ama bizim yönetim sen parayı ver biz yaparız kafasında.

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 18:17

Akp ile Büyükerşen arasında kafa kafaya geçer bu seçim . sonuçta kim kazanırsa kılpayı olur .2004 te Akp nin bu kadar ağırlığı yokken bile arada fark yoktu .

Yalnızca ESES
26-26-26
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 18:27
Alıntı yapılan banner

Büyükerşen Eskişehirspor'a destek olmuyor diyenler Aydın Arat zamanında kesilen ve borcun büyük kısmını oluşturan belediyenin şirketi olan İmar A.Ş. çeklerini kim ödemiş onu da araştırsınlar. Eskişehirspor bugün borçsuz bir kulüpse o borçlar ödendiği içindir. O borçların ödenmesinde Büyükerşen'in katkısını inkar edeni de Allah çarpar. Ama işte bazıları reklam yapmıyor orası da ayrı. Yıllardır altyapının tüm ihtiyaçlarını giderir reklamını yapmaz. Sahalar yapar reklamını yapmaz. 96'dan beri ödenmeyen borçları öder reklamını yapmaz. Sonra da herşeyi çok bilen sayın abiler Eskişehirspor'a destek olmuyor, siz de oy vermeyin diye propaganda yapar. Bundan iyi destek mi olur? Destek demek iş bilmez yöneticilerin eline trilyonları vermek midir? O ödenen meblağlar Unakıtan'ın verdiği paranın da kat kat fazlasıdır, 96'dan bugüne kadar görev yapan tüm yöneticilerin cepleriden verdikleri paraların toplamından da kat kat fazladır. Çok bilen abiler o rakamı da öğrenip lütfen akıl verdikleri ile paylaşsınlar.

bu yazılanlardan sonra bence artık bir şey yazmaya grek yok... kimin reklam yaptığı kimin hizmet ettiği açıkca bellidir... ESES üzerinden kendimizi kullandırtmayalım... Yılmaz Hoca bu şehir için bir şanstır... Partisi önemli değil...Akp'den mhp'den hatta ister dtp den koysun oradan da seçeriz...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır