eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 15:01
Alıntı yapılan emre26es

Yazılan bütün yazıları okudum ve bir konuya karar verdim.Bence Eskişehirsporun adı değiştirilmeli ve Eskişehir Büyükşehir Belediyespor olmalı.Daha hala Eskişehire Belediye başkanı mı yoksa kulüp başkanı mı seçileceğini ayırt edemeyenler var.
ClapClapClapClap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 15:22
eskişehirspor şehrimizin yani eskişehirimizin en önemli simgesi değil mi? sehir kötü olursa simgesi nasıl olur acaba? oy atmak vatandaşık görevidir ve taraftarlıkla uzaktan yakından alakası yoktur; önce kendi hayrın için sonra şehrin için sonra da ülken için oy atarsın... ülkenin hayrı bunların hepsini kapsar; ülkede güzelleşen bir şehir önce o şehirde yaşayanı sonra da tüm ülkeyi gururlandırır. arada o şehrin gelişmesini kıskanan ve set çekmek isteyen siyasi guruplar olabilir, bu onların satılmışlıklarıyla alakalıdır! sende vicdan vardır, elini vicdanına koyar ve hayırlı olduğuna inandığın yere oyunu atarsın, buna kimse karışamaz... güneş balçıkla sıvanmıyor, bahaneler hiç bir zaman tükenmese de güneş balçıkla sıvanmaz; hak eden hak ettiğini alacaktır, ülkemizde kaç adat dürüst ve çalışkan yönetici var soruyorum size, seçeneğimiz bence çok değil, çalışan adama oyum helal olsun, geçmişi unutmayınız; yoksa gelecekte yok oluruz... bugünün değil yarının adamı olacaksın, bize yakışan budur...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 15:30
Alıntı yapılan emre26es

Yazılan bütün yazıları okudum ve bir konuya karar verdim.Bence Eskişehirsporun adı değiştirilmeli ve Eskişehir Büyükşehir Belediyespor olmalı.Daha hala Eskişehire Belediye başkanı mı yoksa kulüp başkanı mı seçileceğini ayırt edemeyenler var.

Doğru WinkWink
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 15:34
Alıntı yapılan emre26es

Bu sizin şahsi düşünce yorumunuz.Neden ayırt edemesin asıl siz iyi anlayamamışsınız.Türkiyede hemen hemen bütün belediyeler maddi konuda Şehir kulüplerini  desteklemektedir.Hem kulübü gözetecek hemde şehir için çalışacak fenamı olur..Kocaelispor Belediyeden aldığı parayı iyi kullanamadıysa o onların sorunu veya kulübün başındakilerin beceriksizliğidir...belediyelerce sağlanan gelirlerle primler maç başları ödense fenamı olur..
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 15:43
size söyle diyeyim sümer abi... bizim belediye başkanımız zaten "muhalefet" partisine üye... zaten ödenek az geliyor ve binbir güçlükle görevini icra ediyor... büyükerşen hoca belediyeden es es'ime para aktarsa halini düşünemiyorum, adamı asmaya kalkarlar... biraz objektif olalım, biraz tüm şartları düşünelim... diğer belediyeler başka meziyetleri yok diye işin kolayına kaçıp klüplere sıcak para sağlayabilirler, asıl bu onların sorunu... içimiz rahat olsun, hak eden her yerde kazanacaktır....
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 16:16
Alıntı yapılan esesosman26

Alıntı yapılan hunter_26

ben bu takımın taraftarıysam büyükerşene takıma destek çıkmadığı için lızıp oy vermeyebilirim ama bizim vali babamızı kendi önlerini açmak için göreevden aldıranlara asla oy vermem anlayan anladı...

ya valinin merkeze alınmasında akp nin bir suçu yok bir sürü genç vali atandı ve yaşlara bakılıp yaşlı olan valilere artık emekli olun dediler syn valimizin akp nin önünü kapadığı fln yoktu bence vali siyasete girersede akp den adaylığını koyacaktır birde yılmaz büyükerşanın eskişehirspor a büyük yardımları olmuştur diyenler var bu yardımlar nelermiş gerçekten bunu merak ettiğim için soruyorum eskişehirspor a yardım ettide bizmi bilmiyoruz acaba

Valinin merkeze alınmasında Akp'nin bir suçu yok mu dedin?Confused

Yaşının 16 olmasına bağlıyorum bunu.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
filaguso Liste gör
Yeni Yazar

sabri
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 16:20
Alıntı yapılan Essfor

Ben İşim gereği istanbulda yaşıyorum ve işim gereği Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerini gezme fırsatı buluyorum....Eskişehir ile diğer illere baktığımda bir çok fark görüyorum...Mesala Akp nin başkanlığını yaptığı şehirlerde hep aynı ,fotokopi gibii ...( ankara-istanbul- antalya- denizli...konya v.s ) insanların gözünü boyamak için alt-üst geçitler....yollar ve her üst geçitte yapılan reklamlar ( 300 tane yol yaptık...500 tane kavşak yaptık..2000 tane tranvay yaptık...) gibi...başka ? ....Başkada bir şey yok...Hep reklam ve hep aynı işler.....
Eskişehir'e bakınca zaten olanları sizde görüyorsunuzdur....Yılmaz Büyükerşen Eskişehir için çok değerlidir....Ve bizleri mecburen de olsa Eskişehir'den başka şehire gitmiş olanlaları gittiği ve oralarda yaşadığı için pişman eden insandır.. Ve bizlere ilk fırsatta yeniden Eskişehir'e taşınma hissini uyandıran insandır....Kendisine saygılarımı yolluyorum...
Son olarak Eskişehir'de yaşayan sizlere nacizane tavsiyem kendisine sahip çıkmanızdır...Sizler inanın ki çok farklı bir şehirde yaşıyorsunuz....İnanın İstanbul-Ankara-Konya- vs bir Eskişehir etmez.....

Ha Eskişehirsporumuz ile Belediyeciliği karıştırmayalım...

Saygılar..

Bu kadar güzel özetlenemezdi durum...Ben de işim gereği Ankara da yaşıyorum,birçok ili gezdim.Eskişehir gibisi yok...Eşimi de ikna ediyorum yavaş yavaş..İlk fırsatta Eskişehir e dönüş yapacağız...Arkadaşlarım da eskişehir e tayin için çok uğraşıyorlar,çünkü şehir avrupai ...Bu kadar gıpta edilen bir şehre gerçek eskişehirliler ihanet etmez ve oyunu BÜYÜKERŞEN hocamıza atar....
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 16:21

Eskişehirspor taraftarı olmak ne demektir?

kıllı bacaklara para vermemek midir? yoksa kulüp kapanırsa kapansın banane mi demektir? hakkın olmadığı halde süper lige eskişehirspor çıktığında kupanın bir ucundan mı tutmak mıdır? bu sitenin yapım amacı nedir? neye hizmet etmek için vardır bu site?

yönetimlerimizi eleştirip bazı insanların eleştirilmesine tahammül edememek neyin nesidir? kimler Eskişehirspor için mesai harcamaktadır?
1- Taraftar
2- Vali baba
3- Yönetim.

bunun dışında Eskişehirspor kimin umurunda?
buradan TATAR MUSTAFA arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Eskişehirspor kapanma aşamasında Eskişehirspor'un kapanmasına razı olamayan insan.

oyum TATAR MUSTAFA arkadaşımıza. sen çok yaşa TATAR MUSTAFA bun günleri görmemize vesile olan insan.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 16:39
Bazı arkadaşlar demiş ki Eskişehirspor'a ne faydası oldu hocanın ..
Pardon da biz Eskişehirspor başkanı seçmiyoruz , Eskişehir Büyükşehir Belediye başkanı seçiyoruz ...
Eğer Eskişehirspor'da sorunlar varsa bu Büyükerşen'in değil ; By Pancar'ın sorunudur.
Evet bende isterim aynı Melih Gökçek gibi olsun takıma sahip çıksın ama adam Melih Gökçek gibi değil işte bu işi namusu ile yapıyor şehrin parasını klübe yedirmiyor ?
Benim yöneticim yönetimde oldugu halde vecibe parası mıdır nedir o parayı vermiş mi ki Büyükerşen'den Eskişehirspor'a destek bekliyor ...

Eskişehir'de doğdum Eskişehirsporluyum ; Şehrim ve Takımım için güzel olan herşeyin yanındayım ...
Hocamızın yaptıklarını beğenmeyenleri yazın plajda bol bol görürüz kimse merak etmesin ... Wink
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 16:57
eskısehırde demokrat partide secımlerde buyukersene destek kararı almıs ve dıger sag partiler mhp, anap, bbp gıbı partılerı de bu ortaklıga davet etmıs.. az once hurrıyette okudum.. farkettıysenız dspye destek kararı degıl buyukersene destek kararı.. lutfen sehrımıze sahip cıkalım..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,633 saniyede hazırlanmıştır