eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:29
Buraya bir çok şey yazmıştım fakat pişman oldum siliyorum. Maçlar yaklaşıyor. Haftaya pazar günü maçımız var. Lütfen Eskişehirsporla ilgili konulara dönelim.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:30
park görmek isteyen derinceye gelsin...
büyükerşene oy verecek olanlara saygı duyuyorum.
ben vermicem.
saygı bekliyorum...
kendi adıma değil...çok kritik bir maçın 90. dakikasında hiç tanımadaığın halde sarıldığın adam varya,işte o adam burda...
hakaret ettiğin,saygısızlık yaptığın küçümsediğin adam o sarıldığın adam...
lütfen birbirimize saygı duyalım.özgür bir ülkedeyiz 10larca parti var isteyen istediğine oy vermek te özgür...
ama tek mecburiyet var kazanan adayı tebrik etmek ve o oyları halkın verdiğini unutmamak
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:32
Konu siyasetse her kelime birdiğerine batar. Biz toplum olarak pek severiz iğnelemeyi. Statda omuz omuza gırtlaklarınız parçalanırcasına desteklediğiniz takım aynı takım iken farklı partilere oy vere biliriz. Belki burda canını acıttınız arkadaşınız size ateşini veren su ikram eden kişi bilinmez. Gol atınca tanımadığınız halde sarıldığınız orta yaşın üzerinde gözü yaşlı kalbi acı dolu bir insan aman görüşlere saygı.
Kimseyi hiç bir partiyi partiliyi adayı aşalamayalım kurban olayım yapmayın bu konuları medenice tartışacak olgunlukta bir topluluk değiliz malesef dikkatli olun ne olur
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:32
Alıntı yapılan Giscan

büyükerşene oy vermeyin de gelecek olan parti tramvay yollarına beton döksün, heykelleri ahlaksız diye kırsın döksün, yapılan plajı kapatsın....

"TOPLUMLAR LAYIK OLDUKLARI ŞEKİLDE YÖNETİLİRLER...."

arkadaş senin bu sözüne yanlış anlama ama kargalar bile gülerLOL..ya bence hoca yı vazgeçilmez sanmayın..yada böyle konuşarak hocadan önce görev yapmış belediye başkanlarımıza ayıp etmeyin..

Allah uzun ömürler versin ama Büyükerşen bu dünyadan göçüp giderse ne olacak?az buz değil 73 yaşında.o zaman bir kanun çıkartılıp Eskişehir bundan sonra Belediye başkansız yönetilecek mi denecek?

büyükerşen e oy vermeyen aptaldır demiş bir arkadaş böyle saçma sapan bişey olurmu?herkesin hür iradesi yokmudur bu şehirde?bu arz talep meselesidir, beğenen vardır beğenmeyen vardır ,oy verecek olan vardır vermeyecek olan vardır.. kimse kimsenin hür iradesine amborgo koyamaz,vermeyecek olanıda aptallıkla suçlayamaz..buna ne yetkisi olabilir nede vicdanı..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:34

Önceden beri memleket için yerel olsun merkezi olsun yararlı işler yapan herkese siyasi kimliğine bakmaksızın destek veririm dedim hep . herkese karşı bunu savundum .Ancak birileri bu aptal sağ sol ayrımını öylesine çakmışki beynimize birbirimize düşman olmuşuz, yapılanı değil etiketi ve siyasi kimliği görmüşüz sadece .Karşı tarafı karalamayı amaç edinmişiz. sabit fikirin içinde mantığı kaybetmişiz.onun için genç arkadaşlar atın kafanızdan bunları . Ankara da olsam Melih Gökçek e oy verirdim . Çünkü bilen bilir Ankara nın nereden nereye geldiğini . Eskişehir deyim ve Yılmaz Büyükerşen e oy vereceğim . Çünkü biliyorum Eskişehire yaptıklarını . Bizi herşeyden önce kafamızda bölmelerine izin vermeyelim . Sadece bir siyasi görüşün tarafı diğerinin düşmanı olmak zorunda değilim .bu kafa yapılarının bizi nereye getirdiği ortada .herkesin kim olursa olsun herkesin doğrusunuda yanlışınıda değerlendiririm. objektif düşünün .

Yalnızca ESES
26-26-26
Yukarı
odunbazar Liste gör
Yazar

ilker güven
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:36
mhp nin adayları bellimi
A-Y-D-E-R / ODUNBAZAR
Yukarı
Giscan Liste gör
Yazar

Gökalp
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:37
Belediyeler halka hizmet için varlar...
İnşallah sonuçta kazanan ESKİŞEHİR'imiz olur!!! gerisi boş....
ESESES KİKİKİ ESKİESKİ ES!
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:39
Arkadaşlar herkes  saygı çerçevesinde kendi görüşünü yazsın,açıkça kimi destekliyorsa onuda belirtsin,adayı açıklanmayan partileride parti adıyla...Sitemizin yapısını görelim diyorum.
Ben yaptıklarını Eskişehir adına olumlu buluyorum, Büyükerşen diyorum.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:41
Alıntı yapılan erman_26

Buraya bir çok şey yazmıştım fakat pişman oldum siliyorum. Maçlar yaklaşıyor. Haftaya pazar günü maçımız var. Lütfen Eskişehirsporla ilgili konulara dönelim.

keşke silmeseydin arkadaşım; tam alıntı yapıp sana teşekkür edecekken silmişsin mesajını...   yine de yüreğine sağlık...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2009 saat 00:41
Bak okadar uyardım bir iki lafta ben edeyim . Üst yapı değildir belediyecilik alt yapıdan başlar iş . Biri bana eskişehirin alt yapı problemi çözüldü desin biri bana geniş sokaklar trafikte problem yok desin. Yapılacak çok işvar çok. Emekler zayi olmaz emeği geçene teşekkür etmek lazım. ama bu bir bayrak ve hizmet yarışıdır. Allah hayrılısını versin şehrime
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır