eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:21
sümeres 44yasındasın ama eskısehıre metro yapılamayacagını, alt-ust gecıt yapılamayacagını bılmıyorsun..
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:49
ya allahın aşkına birisi bana şunu açıklasın burda bu kadar adam neyi tartışıyor?
nedir burda bu yorumları yapanların dertleri?
ben oyumu buna vericem ve bunada vermicem işte sebebide şudur şudur diyerek ne amaçlanıyor? sadece siyaset konuşmak için forumda açılan bu konunun eskişehirsporumuza ne yararı olacak? açıkcası bu konu başlığının esesime bir gram yararı olacağını düşünmüyorum!!
ama soruyu şöyle sorayım, bu konu başlığının eses e zararı olacak mıdır?
cevap: bence olacaktır, zaten grup grup bölük bi görünüm sergileyen taraftarımız işin içine siyaset girince tribun de omuzomuza olduğu adama öteki şucu bucu gözüyle bakıyor artık!!!

tamam herkesin bir siyasi görüşü var ve bunada herkes saygı duymalıdır ama yorumları okuyunca bu saygı sınırı aşılmaya başlandığı belli oluyor, hele günler ilerledikçe adaylar netleştikce seçim yaklaştıkca insanların heyecanı artıkça yorumlar dahada sivrilmeye başlayacak!!!

şimdi yeniden soruyorum bu konu başlığının esesimize ne yararı olacak???
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:53
Alıntı yapılan mmt26

ya allahın aşkına birisi bana şunu açıklasın burda bu kadar adam neyi tartışıyor?
nedir burda bu yorumları yapanların dertleri?
ben oyumu buna vericem ve bunada vermicem işte sebebide şudur şudur diyerek ne amaçlanıyor? sadece siyaset konuşmak için forumda açılan bu konunun eskişehirsporumuza ne yararı olacak? açıkcası bu konu başlığının esesime bir gram yararı olacağını düşünmüyorum!!
ama soruyu şöyle sorayım, bu konu başlığının eses e zararı olacak mıdır?
cevap: bence olacaktır, zaten grup grup bölük bi görünüm sergileyen taraftarımız işin içine siyaset girince tribun de omuzomuza olduğu adama öteki şucu bucu gözüyle bakıyor artık!!!

tamam herkesin bir siyasi görüşü var ve bunada herkes saygı duymalıdır ama yorumları okuyunca bu saygı sınırı aşılmaya başlandığı belli oluyor, hele günler ilerledikçe adaylar netleştikce seçim yaklaştıkca insanların heyecanı artıkça yorumlar dahada sivrilmeye başlayacak!!!

şimdi yeniden soruyorum bu konu başlığının esesimize ne yararı olacak???

Evet aslında haklısınız, lütfen olay gereksiz tartışmalara çekilmesin, sadece "şu şu parti şunu aday gösterdi", "bu bu adaylığını açıkladı", "şu şu parti eskişehir'de seçimlere katılmayacağını açıkladı" gibi haberler yer alsın, yoksa adaylar hakkında ileri-geri yazılar yazılırsa iş çığırından çıkar.

Burası sadece haber topiği olsun... İşe kendimden başlıyorum, bu bağlamda 10. sayfada birkaç saat önce yazdığım 2. yazıyı sildim, lütfen herkes bu konuda duyarlı olsun.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na, Alt Belediye Başkanlıkları'na, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeliklerine aday olan veya aday adayı olan herkese ve Eskişehir'de seçime katılan tüm partilere(sevelim sevmeyelim, görüşlerine katılalım katılmayalım) saygı göstermek zorundayız, bu forumdaki yazılarımızda tarafsız ve eşit mesafe de olmalıyız...  
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 23:10
bende şu olayı anlamıyorum sanki hepimiz ayrı şehirlerde oturuyoruz ama hepimiz sadece eskişehirsporluyuz arkadaşlar bu sitenin üyelerinin %85 ( yaklaşık ) eskişehirli değilmi biz eskişehirli değilmiyiz bu şehiri yönetenler bu şehirden seçilenler bizim hiçmi umurumuzda değil burası eskişehirspor un taraftar sitesi olduğu için biz burada es es imin dışında hiç bir konu konuşamıyacakmıyız ben sizinle bir derdimi paylaşamıyacakmıyım yada siz bugün yolda gördüğünüz ilginç bir olayı bize anlatmayacakmısınız

haaa derseniz spora siyaset karışmasın.. sonuna kadar amenna bende istemem böyle birşeyi ancak burası eskişehirspor un resmi sitesi değilki burası eskişehirspor un taraftar sitesi ben burada en çok güvendiğim insanlarla konuşup tartışıp derdimi anlatmayacaksam vede karşımdakinin söylediklerini dinlemiyeceksem ne anlamı kaldı  forum sayfasının yapın eskişehirspor.com haber sitesi herkez okuyup geçsin haaa isterlerse haberlerin altınada yorum izni verilsin milliyet.com gibi olup çıkalım
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 23:12
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan akçelik26

Yılmaz Büyükerşeni destekliyen arkadaşlara soruyorum eskişehirspor kongrelerine hiç geldinizmi.kongrelere gelseydiniz böyle konuşmazdınız tamam eskişehire hizmet yapmış olabilir ama eskişehirspor kapanırsa kapansın diyecek kadar eskişehir sporu sevmeyen,deplasmanlara gittiğimiz otobüsü dahi kulübün elinden alan  adama kusura bakmasın benden oy yok.çünkü ben ESKİŞEHİRSPORLUYUM.
Bende önce TÜRK'üm ülkemi satan akp'ye mi vereceksiniz ?Din istismarı yapıp din üstünden siyaset yapanlara mı oy vereceksiniz.Büyükerşen ESKİŞEHİRSPOR a ciddi destekler vermektedir ama bazıları gibi(unakıtan,tacettin sarıoğlu) reklama dönüştürmemiştir..Eskişehirsporu sevmeyebilir ama destek vermiyor demek büyük ayıptır..

Çok samimiyetle soruyorum Büyükerşen in Eskişehirspor a ne gibi yardımları olmuştur. Ben bilmiyorum onun için soruyorum.

İkinci bir konu senelerdir Takımımıza siyasiler destek vermiyor diye bağırıyoruz. Destek verince de şov yapıyorlar diyoruz. Garip....
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 23:17
Sapla samanı karıştırmayın... Seçimlerde Eskişehirspor külübü başkanı seçilmeyecek.. Eskişehir büyükşehir beldiye başkanı seçilecek komik komik yorumlar yapıp insanı güldürüyosunuz ya...  Neymiş oy vermezmiş çünkü eskişehirspora hiç destek olmamış e o zaman çıksın bi adam desin sırf eskişehirspora adıcam kendini bana oy verin gidip verecekmisiniz bu adam bu şehre ne sağlayabilir diye kendinizi sorgulamadan..

hee tabi hem şehire hemde takıma sonuna kadar sahip çıkacak bi aday varsa söyleyin ona verelim...

Şuanlık oyum büyükerşene
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 23:30
hakeden zaten oyunu alacak, bu şehrin dünya çapında tescillenmiş başkan adayı var, halk tarafından denemiş ve yaratığı şaheser takdir almış bir adayı var... burnumuzun ucunda pırlanta var, gönül hala çöplükte macera arar... sanki memlekette dürüst ve çalışkan çok adam varmış gibi bir de hocayı beğenmiyorsunuz, kul hakkına girer, şahsi görüşüm budur...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 23:39
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan akçelik26

Yılmaz Büyükerşeni destekliyen arkadaşlara soruyorum eskişehirspor kongrelerine hiç geldinizmi.kongrelere gelseydiniz böyle konuşmazdınız tamam eskişehire hizmet yapmış olabilir ama eskişehirspor kapanırsa kapansın diyecek kadar eskişehir sporu sevmeyen,deplasmanlara gittiğimiz otobüsü dahi kulübün elinden alan  adama kusura bakmasın benden oy yok.çünkü ben ESKİŞEHİRSPORLUYUM.
Bende önce TÜRK'üm ülkemi satan akp'ye mi vereceksiniz ?Din istismarı yapıp din üstünden siyaset yapanlara mı oy vereceksiniz.Büyükerşen ESKİŞEHİRSPOR a ciddi destekler vermektedir ama bazıları gibi(unakıtan,tacettin sarıoğlu) reklama dönüştürmemiştir..Eskişehirsporu sevmeyebilir ama destek vermiyor demek büyük ayıptır..
kardeş lutfen dedıklerıne dıkkat et.herkez burda fıkrını beyan edıyo.nasılkı bu konunun esesle bence alakası olmadıgı gıbı ulkeyı satmaylada alakası yok. merak etme kımse bu ulkeyı satamaz.he sunu dogru soyluyorsun dın ıstısmarlıgı akp yapıyor. bu sıyasette en tehlıkelı sey.Angry am ne yazıkkı bunu yapmayan bı partı soyle eyvallah dıyım.

Bazı gerçekleri göremeyecek kadar kör değiliz dimi?WinkÖzelleştirmeler,kürtçe tvler..Uyumaya devam et sen..Ben öyle söyledim çok içerlemişsin anlamadım
nolmus kardeşim kurtce tvden.ager kafa tasına gore yapacaksan yorumunu vereyım sana kafa tası olculerımı
Mide meselesi bunlar senin miden kaldırabiliyorsa eğer bişey demiyorum artık..

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 23:48
büyükerşenin eskişehirspora akıl fikir vermekten başka hiçbir yararı olmamıştır.ha ta ali çelikoğlu zamanında tesislere bir sahanın zeminini yapmıştı vb diyenler çıkacaktırda bunların lafı dahi edilmez.

gerçi hoca verdiği akıl fikirlerde son derece haklıdırda akıl,fikir verdiği admların bu işi yapacak kalitede ve kapasitede olmadıklarınıda çok iyi bilmektedir.bu işe soyunmak hiç istememiştir bunun için haklı nedenleride yok değil kendisi başkan olması yasal değil,belediye bütçesinden sembolik dahi olsa esese kuruş aktardığında AKP iktidarınca başına getirilecekleri tahmin etmek hiçte zor değil.bir kocaeli belediye başkanı izgazın kaynağından yıl sonuna kadar 6 trilyon aktaracağını söyleyebiliyor yada melih gökçek örneği ortada.ama onlar iktidar partisinden.şimdi büyükerşen çıkıpta esgazın parasından 6 kuruş esese aktaracağım dese başına gelecekleri tahmin edebiliyoruz.inanmayanlar daha 15-20 gün önce AKP den ayrılıp MHP den aday olan adana b.ş bld. ve adana demirspor fahri başkanı aytaç durak ın bugün başına gelenleri incelesinler.şimdi içişleri bakanlığı 15 gün öncesine kadar kol kanat gerdiği aytaç duraka bugün jet hızıyla soruşturma açıyor ve yargılama iznide veriyor.

ama tüm bunlar büyükerşeni bu konuda haklı çıkarmaz.bu kulübün onun parasına değil aklına,vizyonuna,fikrine ihtiyacı var.belediyeden trilyonlar akıtsa bu kulübe vizyonunu vermedikten sonra bir işe yaramaz.onun için güvendiği bir yönetimi işaret ederek destekler ve eses hakkındaki projelerini ve düşüncelerini onlar sayesinde belediyeden tek kuruş çıkmadanda yaptırabilirdi.ama bunu yapmadı işte gerçek hatası burada.şimdi düşünebiliyormusunuz şu stdı modernize etmek,avrupai hale getirmek istese bunu ondan daha iyi yapabilecek biri varmı yok.esesi ayakları üstüne dikip kalcı gelirlere kavuşturmak istese bu işi ondan daha iyi yapacak biri varmı bu şehirde maalesef bende dahilBig%20smileböyle biri yok.işte bu kapasitesini kullanmadığı,eskişehire yaptıklarının onda birini esese yapsa bugün türkiyenin en önemli kulüplerinden biri olma şansını kullanadığı için bu konuda yılmaz hocaya öfkem sonsuz.çünkü o esese yardım yapan yada yapmayan sıradan bir başkan değil.esesi kurtarabilecek tıpkı şehre yaptıkları gibi eseside ihya edebilecek bir beyin.bu beynin eses için kullanılmaması beni deli ediyor.

ama tüm bunlar şahsen eskişehire yaptıklarını gördükten sonra sırf eses için nankörlük yapmamı gerektirmez.yukarıda Allah var bu kadar hizmetten sonra bu nankörlüğü affetmez benim görüşüm tabiiki.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 23:56
Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan akçelik26

Çok samimiyetle soruyorum Büyükerşen in Eskişehirspor a ne gibi yardımları olmuştur. Ben bilmiyorum onun için soruyorum.

İkinci bir konu senelerdir Takımımıza siyasiler destek vermiyor diye bağırıyoruz. Destek verince de şov yapıyorlar diyoruz. Garip....
Birçok transferde yardımı dokunmuştur bazı şeylerin el altından olması makbuldür..Destek değil köstek olmuşlardır kara leke bırakmıştır unakıtan yardımıda kendiside eksik olsun showmenlere ihtiyacımız yok bizim..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır