eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
unies26 Liste gör
Yazar

Seçkin Seçil
Online Durum: Offline
  Alıntı unies26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 18:15

İnsanın bu görüntüleri gördükten sonra üzülmemesine imkan var mı? En basitinden formamızı üreten firmanın şehrimizdeki alışveriş merkezlerindeki mağazalarında bizim bir tane formamız yok ama İstanbul takımlarının hepsi mevcut bundan büyük bir çelişki var mıdır?

Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 19:00

Taraftar ürünleri pazarlamasıyla ilgilenen yöneticimiz ;

Beceremedin.Eline yüzüne bulaştırdın.Kulübe para kazandıramadın.Seyircimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliği yaratamadın.Getirdiğin ürünlerde son derece kalitesiz.Taraftarımızı (müşteriyi) yolunacak kaz gözüyle görüyorsun.Sen bu işi yapmayı hak etmiyorsun.Lütfen bu işi bırak.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 19:29

En ufak birşeyde kendilerini boy boy fotoğraflatan;röportajlar, demeçler veren saygıdeğer yönetimimiz,icraat istiyoruz!!!Baston ve çocuk bezi istiyoruz...

Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 19:34
Alıntı yapılan İSMAİL26

bu hafta sonu bursaya gittim gerçekten taraftar ürünleri çok güzel altyapı mükemmel altyapıda yaklaşık 1000-1200 çocuk eğitim görüyormüş tesisleri mükemmel kendi altyapımız ile karşilaştırınca kendi adımıza çok üzüldüm bütün herkezin üzerinde yeşil beyaz kaşkol forma ne ararsanız var neden biz bukadar geri kaldık süper ligden düştükten sonra rıza hocanın dediği gibi sadece taraftar kalmış her alanda geri kalmışız inşallah kısa zamanda kendimizi toparlayıp gene geçeceğiz onları

Taraftar kalmış dedi Rıza Hoca tamam doğru dedi taraftar aynı bağırıyo her maç full çekiyo stad.Fakat artık beste çıkmıyo beste.Eskiden ne besteler taşınırdı tribüne şimdi çok çok az kendi yazdığımız beste oysaki Beste ve Tezahürat konu başlığında onlarca yüzlerce beste yazılıyor fakat bunları tribünlere taşımak için uğraşan kimse yok.Beni haksız bulanlar olabilir ama benim görüşüm bu yönde beste yönünden çok geriyiz çoook...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 19:49
Alıntı yapılan unies26

İnsanın bu görüntüleri gördükten sonra üzülmemesine imkan var mı? En basitinden formamızı üreten firmanın şehrimizdeki alışveriş merkezlerindeki mağazalarında bizim bir tane formamız yok ama İstanbul takımlarının hepsi mevcut bundan büyük bir çelişki var mıdır?

aa lütfen espark nike mağazasında 3 adet orjinal formamız bulunmaktaLOL,üstelik şu anda indirimde 69 ytl.
ilgilenenlere duyurulur...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 20:02
daha dün bu magzadan orjinal atkı almış arkadasım pöşetin üstünde bili gercek taraftar lisanslı ürün alır yazıyo yönetim yazaıklar olsun süperlig de yeniyiz acıklarımız olcak diyorlar bu takım senelerce  süper ligde olnadı  bu lig de yeni olan onlar aslında bi adana demie kadar olamadık zaman zaman bahane cok
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
unies26 Liste gör
Yazar

Seçkin Seçil
  Alıntı unies26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 22:35
Alıntı yapılan umutjohn

Alıntı yapılan unies26

aa lütfen espark nike mağazasında 3 adet orjinal formamız bulunmaktaLOL,üstelik şu anda indirimde 69 ytl.
ilgilenenlere duyurulur...

Gerçekten çok özür dilerim. Çok büyük bir hata yapmışım LOL. Osmangazi Üniv. kayıtlarında dışarıdan gelen bir tanıdığımızı ve çocuğunu gezdirdiğimizde mağazaya girdiğimizde söyledikleri söz ile beynimden vurulmuşa döndüm ."Seçkin hep bahsederdin ama bak formanızı üreten firma bile şehrinizde sizin formanızı satmıyor." Bunun üzerine direkt kasa da aldım soluğu sadece aldığım solukla kaldım tabii ki. Kaç kere söyledik ve ekip kurup söylettikLOL en sonunda satışa koymuşlar demek ki. Tekrar yaptığım bu yanlış bilgilendirme için çok özür dilerim...LOL
Yukarı
sives Liste gör
Yazar

uğur turan
Yer: marmaris
  Alıntı sives Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 22:59
bölge dısında yasıyorum  eskısehrıme gıtme fırsatım cok olmuyo.ama her gıdısımde yenı umutlarla gıdıyorum.bu sene 1lıg bıseyler yapmıslardır dıye duşunuyorum.ama ne yazıkkı kurban bayramında gene husran.uzerıme olan forma yok.eh ıste bıtane polar buldum  oda zar zor oldu.ama bu konuda bu kadar basıretsızlıgede pes dogrusu....
bozkırlarda cıcekler kırmızı sıyah acar
Yukarı
imran Liste gör
Yeni Yazar

imran
Yer: ES-ES
  Alıntı imran Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 23:01
Alıntı yapılan güven

daha dün bu magzadan orjinal atkı almış arkadasım pöşetin üstünde bili gercek taraftar lisanslı ürün alır yazıyo yönetim yazaıklar olsun süperlig de yeniyiz acıklarımız olcak diyorlar bu takım senelerce  süper ligde olnadı  bu lig de yeni olan onlar aslında bi adana demie kadar olamadık zaman zaman bahane cok
ben 1 ay önce birkaç bişey almıştım ve milyoncu poşeti gibi bir poşete koydular aldığım ürünleri Confused poşetin üstünde demişsin acaba poşet mi bastırdı yönetim ??
yazın antalyada iken en kolpa takım antalyasporun bile ürünlerinin satıldığı mağazaya girdiğimde ürünleri bizimkinden kaliteliydi ve şeffaf antalyaspor armalı çanta ile ürünleri satıyordu Angry bizde neden 50-100 ytl arasında değişen (!) ürünler milyoncu poşetiyle satılıyor yönetime sormak lazım Confused neden 15 veya max 20 ytl ye satılması gereken tişört ler 40 ytl ye satılıyor... Angry
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 23:21
Biz gurbette yaşayanlara yönelik internetten satış diye bas bas bağırdık olmadı. Siz bu boşluğu doldurmazsanız boşluk dolacak birşekilde.
Karadeniz ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır