eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:03
Alıntı yapılan essa

ewet esstorede çalışıyorum emınım yüzde doksanın eskişehirsporla ilgili ürünleri wardır bu yüzde doksanında yüzde doksanı korsan üründür buna emınım

Eskişehirspor taraftarı klübüne her zaman her alanda destek olmuş,sahip çıkmıştır.Buna itiraz edemezsiniz sanırım?Acaba bu taraftar (sizin söylediğinizden yola çıkıp) neden korsan ürüne rağbet ediyor diye hiç düşündünüz mü?
Taraftarı suçluyacağınıza ürün kalitesi,ürün çeşidi ve fiyat politikanızla ilgili bilgiler verseydiniz daha iyi olurdu.
Şu konu başlığındaki taraftarımızın düşüncelerini ve şikayetlerini dikkate aldıktan sonra bu taraftarın yaptıklarını sorgularsınız.

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Yer: Eskişehir
  Alıntı ercu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:02

buradan açıklamak doğrumudur bilmiyorum ama, yakında geçen sene yaptırmış olduğum çift taraflı eskişehirspor-kızılcıklı montlarından yaptırıcağım. tasarım yine bomba oluyor. bu sefer tek taraflı olacak. çıkar çıkmazda buradan duyuracağım. tasarım bomba ama bu sefer:) eğer anlaşır isek store bile verebilirim. benim para kazanmış olmam mühim değil bu işlerden. beni bilen bilir eski montlardan ne kadar çok kar ettiğimi:)

Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:13
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan crazykarakas

arkadaslar beni cok sasirtan bir olayi anlatmak istiyorum:
konyaspor ile karsilastigimiz mactan sonra, bayram izini dolayisiyla türkiyede bulunan babam stad yanindaki estore´den 4 adet orijinal forma almak istedi.
ancak orijinal ürünler su anda store´de bulunmadigi icin taraftar formalari´dan almasi tavsiye edilmis. Sebebi ise orijinal ürünlerden kulübe daha az para kaliyormus. taraftar ürnler kulübe nasil daha fazla gelir getirir???? babam buna sasirarak kizgin storeden cikdi!!

bu mantigi anlayamdim nasil 90tl´lik forma bir taraftar formadan daha az kulübe getiri????
biri dueumu acikliyabilirse sevinirim!!

Tahminim,orjinal dediğiniz Nike logolu ürünü klüp de satın alıyor.Yani örneğin 80'e alıp 90'a satıyor.Ancak taraftar ürününü klüp kendisi yaptırıyor.10'a alıp 40'a,45'e satıyor.

simdi nike bize sponsor degilmi??
nike normalde bize uygun fiyat önermesi gerekli (mesela 45´e alip 80`e 90´a satmamiz lazim)
ya da sezonun basinda kulübümüze belirli bir miktar para verip nike spor firmasi ürünlerini kendisi pazralamali.

sponsorlugun anlami kalmazki böyle!!!
Yukarı
safter26 Liste gör
Yazar

Şenol V
  Alıntı safter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:40
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Bizim yönetim bu ürün işini beceremiyo SARAR ın falan öncülük edip çeşit çıkartması lazım

İşte bu...İlker kardeşim çözümü göstermiş...
 Yıllardır ürün satış mağazasından (tırından, satış ofisine) EsEs ürünleri aradım...aşırı kalitesizliğinden (polyester olup, cildi tahriş etmesi bir yana) elim cüzdanıma gitmek istemedi...çareyi kaliteli düz kırmızı forma alıp, ESES arması diktirmekde buldum. Ankara'daki arkadaşlarıma hatıra olsun diye kalem takımları aldım...tepesine bastığınızda ucu fırlıyor.  Forma ve eşofman dışında tüm ürünlerden aldım atkı dışında diğerleri hikaye...(Çevreme hediye etmek için armalı bir kravat bulamadım desem inanın...Aşçı Mahir'in işkembe dükkanındaki fi tarihinde nasılsa hazırlanmış olan ESES armalı kravatı kendim takmak için istedim...vermediler:) ...şimdide çakma  kravat takıyorum iyi mi)
 İlker'in önerisi doğrultusunda yapılacak tek şey bu ürünlerin hazırlanmasını ve pazarlanmasını Sarar'a bırakmak...o zaman inanın bırakın Türkiye'yi ABD deki ESES sevdalıları dahi ESES ürünlerinden mahrum kalmayacaklardır.
  Haydi yönetim...Sarar'a.
Ne onulmaz sevdaymış bre...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 20:36
Alıntı yapılan ercu

buradan açıklamak doğrumudur bilmiyorum ama, yakında geçen sene yaptırmış olduğum çift taraflı eskişehirspor-kızılcıklı montlarından yaptırıcağım. tasarım yine bomba oluyor. bu sefer tek taraflı olacak. çıkar çıkmazda buradan duyuracağım. tasarım bomba ama bu sefer:) eğer anlaşır isek store bile verebilirim. benim para kazanmış olmam mühim değil bu işlerden. beni bilen bilir eski montlardan ne kadar çok kar ettiğimi:)

dört gözle bekliyoruz montları
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 20:53
Alıntı yapılan karargah

Alıntı yapılan ercu

valla abi gecen sezon 6 mont aldık daha iyise  yine alırızz gec kalma derim kış gecmeden
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
  Alıntı ercu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 23:23
Alıntı yapılan güven

Alıntı yapılan karargah

Alıntı yapılan ercu

valla abi gecen sezon 6 mont aldık daha iyise  yine alırızz gec kalma derim kış gecmeden

arkadaşım ne geçi kış daha yeni başladı:) lig başlamadan elimizde olur allahın izniyle...
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 23:24
Nefer-Kızılcıklı olursa daha iyi olurWink tabi seçim sizin..
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
  Alıntı ercu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 23:34
Alıntı yapılan nefer_t.t.l

Nefer-Kızılcıklı olursa daha iyi olurWink tabi seçim sizin..

nefer kızılcıklı atkısıda geliyor yineWink biraz bekleticem sizi...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 23:39
Alıntı yapılan ercu

Alıntı yapılan güven

Alıntı yapılan karargah

Alıntı yapılan ercu

arkadaşım ne geçi kış daha yeni başladı:) lig başlamadan elimizde olur allahın izniyle...

şehir dışına yollarmısın peki rica etsek
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır