eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
metinES Liste gör
Yazar

metin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 12:54
allah geride kalanlarına sabır selamet versin . allah rahmet eylesin. başın sağolsun bursa.
ONLY_ESES
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 17:48

BENİ KİMSE ARAMADI

HABER’E KONUŞTU Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in NTV ile olan sözleşmesi sorun yaratınca rotayı Beşiktaş eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam’a çeviren Bursaspor’da antrenör sorunun ne zaman çözüleceğine yönelik soru işaretleri sürüyor.

Ortaya birçok isim atılıyor ancak günlerdir teknik adam konusunda herhangi bir sonuç çıkmıyor. Yönetimden Ertuğrul Sağlam ile görüşme yapıldığına dair bilgiler gelirken, genç teknik adamın bu konudaki açıklamaları ise şaşkınlık yarattı. Kendisine dün telefonla ulaştığımız ve Bursaspor ile ilgili görüşlerini aldığımız başarılı çalıştırıcı Bursa Haber’e ilginç açıklamalar yaptı.

NEDEN OLMASIN? Bursaspor’dan henüz kendisine gelen bir teklifin olmadığını ifade eden Sağlam, “Ne başkan İbrahim Yazıcı ne de herhangi bir yönetici ile şu ana kadar bir görüşmem olmadı. Ben de şahsıma yönelik gelişmeleri medyadan takip ediyorum” diye konuştu. “Böyle bir teklif gelmesi durumunda sizin tavrınız ne olur” şeklindeki sorumuza ise Sağlam şöyle yanıt verdi:

“Bursaspor çok büyük bir camia. Önemli bir kulüp. Böyle büyük bir camiaya sahip Bursaspor’dan teklif gelmesi halinde tabii ki seve seve çalışmak isterim. Benim hedeflerimle kulübün hedeflerinin uyuşması önemli. Bursaspor’da da hedef uyumu yakalanabilir. Neden olmasın?”
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:11

Bursaspor Uludağ`da

Kulübümüz, renginin beyazını aldığı Uludağ`da kış sporlarına destek oluyor
Türkiye`nin en önemli spor kulüplerinden olan Bursasporumuz bu sezon bir ilke imza atarak renginin beyazını aldığı Uludağ`da kayak okulu ve takımını kurdu.

2-4 Ocak 2009 Hafta sonu çalışmalarıyla okulumuz startını veriyor.

Bu okul sayesinde öğrencilerimize profesyonel kayak hocaları eşliğinde hem kış sporları eğitimi verilecek, hem de Bursa ve Bursaspor kimliği hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bu sezonun en uygun kayak okulu paketini hazırlayan Bursaspor Kayak Okulu, her yaş grubunda olan gençlere hizmet vermeyi hedefledi.

Bu doğrultuda Bursa`nın önde gelen okulları ile işbirliği yapılmasını ve bu okullarda öğrenim gören gençlere ileride profesyonel olarak kayak sporunu yapmalarını sağlayacağız. 

EĞİTİM

Kayak Okulunda eğitimler, Uludağ` ın en büyük ve eğitime uygun pistlerinin yer aldığı 1.gelişim bölgesinde yapılacaktır. Malzeme ve ekipman kalitesi ile öğrencilerimize en üst seviyede eğitim verecek olan Bursaspor Kayak Okulu` nda öğrencilerimiz için özel bir eğitmen kadrosu oluşturulmuştur. Kampta kayak eğitimi veren tüm eğitmenler Türkiye Kayak Federasyonu lisansına sahiptir. Kayak Okulu sorumlularımız kamp süresince Genç Yazıcı Otel` de öğrenciler ile birlikte olacaktır. Çalışmaların yapıldığı alan hafif eğimli olup, eğitimler için son derece uygundur.

Kayak Okulunda öğrencileri yoğun bir program beklemektedir. Sabah ve öğleden sonra günde toplam 4 saat yapılacak eğitimlerde, öğrenciler kayak sporunu en ince detaylarıyla birlikte uygulamalı olarak öğreneceklerdir. Kayak Okulunda hafta sonu programlarında toplam 8, sömestre döneminde de 20 saat eğitim göreceklerdir. Kampa katılan tüm öğrenciler temel eğitimlerinin sonunda kayak okulu eğitim sertifikalarını alacaklardır. Kayak eğitimi dışında yapılacak renkli aktiviteler ile öğrencilerimizin unutulmaz bir sömestre tatili geçirmesi hedeflenmiştir.

KONAKLAMA

Kayak Okulu Uludağ 1. gelişim bölgesinde bulunan Genç Yazıcı Otel` de yapılacaktır. Odalar katılımcıların rahat edebilmesi için önceden kamp düzenine göre hazırlanmış ve kamp ruhuna uygun hale getirilmiştir. Otel bünyesinde alışveriş merkezi, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve oyun salonu bulunmaktadır. Öğrenciler yemeklerden sabah, öğle ve akşam açık büfe şeklinde faydalanacaklar ve odalarda, oda koçu ile birlikte 5 kişi konaklayacaklardır.

Öğrenciler, kamp süresince yapılacak eğitim ve antrenmanlar sırasında yüksek miktarda kalori harcamaktadır. Oteldeki yemekler bu kalori kaybını karşılayacak şekilde özel olarak hazırlanır. Günde 3 öğün açık büfe olarak sunulan zengin yemek menüsünün yanı sıra, 5 çayı da öğrencilere sunulmaktadır.

AKTİVİTELER

Kızak yarışları, snowboard show, ısıtmalı havuzda su topu, barbekü partisi, animasyon gecesi, playstation turnuvası, kayak dvd gösterimleri, kartopu ve kardanadam partisi, sinema, tabu.

Otel bünyesinde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Otele 2dk.mesafede dağ koşulları için özel donanımlı Uludağ Acıbadem Polikliniği, 45 dk.uzaklıkta olan Bursa` da tam teşekküllü hastane bulunmaktadır. Kampta görev yapacak personel ve eğitmenler ilkyardım eğitimi almış ve acil durumlarda ilk müdahaleyi yapabilecek bilgiye sahiptirler. Okula katılan tüm öğrenciler ferdi kaza sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Sakatlık ya da bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka haber verilir. Eğitim öncesinde öğrencilerin sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir rahatsızlığı varsa dosyasına işlenmektedir.

SERTİFİKA & HEDİYELER

Okulan katılan her öğrenciye Bursaspor tarafından Kayak Okulu özel ödülü ve katıldığı branşa ait katılım sertifikası verilir.

ÜCRETLENDİRME !

Hafta Sonu: 2 Gece 3 Gün

500 YTL

Sömestre : 5 Gece 6 Gün

1200 YTL

(Sömestre 1.Dönem Tarihi: 29 Ocak - 3 Şubat 2009)

(Sömestre 2.Dönem Tarihi: 3-8 Şubat 2009) 

Okul kontenjanları sınırlı olduğundan kayıtlar başvuru sırasına göre yapılmaktadır.

Ücrete dahil olanlar: Konaklama (tam pansiyon), teknik malzemeler, teknik eğitimler, özel otobüslerle ulaşım, ferdi kaza sigortası, kamp t-shirt` ü, kamp dvd` si, süpriz ödüller. 

Kayak Okulu ile ilgili her konuda merkez ofisimizde bulunan müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Müşteri temsilcilerimize 444 1963 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:12

Yusuf'u Antalyaspor da istedi

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa telefonla bağlanan Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Ajansspor.com tarafından derlenen açıklamaları şöyle: 
"Spor kamuoyunda çok konuşuluyor Yusuf transferi. Yusuf bizim sözleşmeli futbolcumuz. Trabzonspor'un teklifleri var. Sayın Başkanla (Sadri Şener) da görüştüm. Bizim satılık futbolcumuz yok. Yusuf bizim satılığa çıkarmadığımız bir futbolcu. Kulüp bundan karlı çıkacaksa ben buna evet derim. Yusuf'a verdiğiniz parayı veerlim alalım diye bir teklifte bulunuldu. O gün bugündür bir görüşmemiz olmadı. 1 hafta oldu görüşmedik sayın başkanla. Biz Yusuf'tan çok şey bekliyortuz. Yusuf'tan tüm Bursa'nın beklentisi var. İşin içine Trabzonspor girdi. Bunu etik bulmuyorum. Doğrusu başkanla konuşmaktı ama Ersun hocayla konuşmuşlar. Yusuf'un sözleşmesi bu sezon sonunda bitmiyor. Bize "Yusuf lazım bak bende de bunlar var" diyerek gelinebilirdi. Basına sızdırmadan yapılsaydı farklı olabilirdi. Yusuf futbol hayatnın artık son senelerine gelmiş bir futbolcu. Şampiyonluk yarışında olan bir takımda oynamak isteyebilir. Bana da bunu bir şekilde hissettirdi. Bir profesyonel futbolcu sözleşmesinin gereğini yerine getirmeli. Yusuf'a başka bir tekklif daha var. Antalyaspor bu takım. Antalyaspor'un Başkanı yakın arkadaşım Yusuf da Antalyalı. Başka kulüpler de isteyebilir. Ben de çok istedim. Teknik direktör konusunu henüz çözmüş değiliz. Önümüzdeki günlerde netlik kazanır. Güvenç hoca bir şanssızlık yaşadı. Benden kaynaklı değildir. Tesadüf mü diyelim. Bir lideri yenip de aleyhtte bir tezahürat gözükmemiştir. Hayret ettim. Samet hocayla da ters düşüldü ancak biz arkasında dik duruş gösterdik. O kendisi ayrıldı. Malesef Türkiye'de şartlar apayrı yerlere geliyor. Bu bütün kulüplerde oluyor, ben uzun süreli çalışmaktan yanayım aslında. 15-20 bin kişi hala Güvenç hocanın aleyhinde tezarühat yaptı. Güvenç hocanın yaptığı istifayı doğru buluyorum. Malesef böyle bir şey yaşandı. Benim arkasında tek başıma durmama da yetmezdi"
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:13

Yılmaz Vural Bursaspor'a mı

Teknik direktör Yılmaz Vural, Kocaelispor'dan ayrıldı. Vural, yönetim kurulu ile toplantı yaptığını ve karşılıklı anlaşarak ayrılma kararı aldığını söyledi.
''Medeni bir şekilde, dostça ve arkadaşça ayrıldım'' diyen Vural, ayrılmasında kulübün ekonomik sorunlarının etkili olduğunu bildirdi. Vural, şöyle konuştu:
''Ekonomik sorunlar bizi de yönetimi de sıkıntıya sokuyordu. Yönetimle konuştuk, ayrıldık, Kocaelispor sayfası benim için kapanmış oldu. Böyle şeyler profesyonellikte olan şeyler. Ekip olarak ayrıldık, Kocaelispor'a Süper Lig'de kalma mücadelesinde başarılar diliyorum.''
Vural, Bursaspor ile görüştüğü yönünde çıkan haberlere ilişkin de ''Kimseyle ilişkim ve alakam yok. Böyle bir görüşme olmadı, bundan sonra serbestim, görüşmem olursa bundan sonra olur'' diye konuştu.

Kocaelispor'da, alınan başarısız sonuçların ardından eylül ayında görevden ayrılan teknik direktör Engin İpekoğlu'nun yerine Yılmaz Vural getirilmişti.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:13

Bursaspor Daniel'le anlaşmaya vardı

Takımdan ayrılan Brezilyalı Adirano ve Leandro'nun yerine oyuncu arayışlarını sürdüren Bursaspor, rotasını yine Brezilya'ya çevirdi.

Daniel Menendes Rezende ile anlaşmaya varan yeşil-beyazlı takımın, Anderson Francisco Nunes ile görüşmeleri sürdürdüğü bildirildi.

Bursaspor İkinci Başkanı Osman Çelik, anlaşmaya vardıkları orta saha oyuncusu Rezende'nin bugün öğleden sonra İstanbul'a geleceğini, akşam saatlerinde de Bursa'da olacağını söyledi.

Forvet oyuncusu Nunes ile görüşmelerinin sürdüğünü belirten Çelik, bu oyuncuyu da kadrolarına katmayı istediklerini kaydetti.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:29

Ertuğrul Sağlam Bursaspor'da

Bursasporumuz'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam!
Günlerdir süren beklentiler sona erdi ve Ertuğrul Sağlam ile kesin olarak anlaşıldı.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:39
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20081229/bursasporya_saglam_hoca.html
Evet kesinleşmiş hayırlı olsun.
Ertuğrul Sağlamın Bursa'da başarılı olacağını düşünüyorum. Yerli teknik direktörlerle daha başarılı olacağımız gerçek. Milli Takıma da yeni teknik direktörler yetiştirmek gerekiyor.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
esesli_murti Liste gör
Yazar

murat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:40
hayırlı olsun
KRALINA DEGİL ALAYINA GİDER
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:46

bundan sonra tum bursa taraftarı camıası ertugrul saglama destek verecektır ınsallah

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,449 saniyede hazırlanmıştır