eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 17:20
bütün anadolu taraftarları destekler vaziyette.sadece bir kaç kocaeli ve antalyalı hariç.onlarında sebebi malum.hatta bazı beşiktaşlılar bile destekler durumda canlarının yandığını düşünüyorlar.

eskişehirden kimseyi getiremedim.adapazarından 2 arkadaşım avcılardan da getirebildiğimi getireceğim inşallah.
Allah yüzümüzü kara çıkartmasın...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 17:49
..::ACİL VE ÖNEMLİ::..
DUYURU

Eskişehir'den TFF Protesto Organizasyonuna katılmak isteyen taraftarların yarın sabah 07.30'da Cengiz Topel Cd. ve Doktorlar'ın kesiştiği noktada bulunan YAPI KREDİ BANKASI önünde hazır bulunması önemle rica olunur.

Gelecek olan arkadaşlarımız lütfen geleceklerine dair bilgiyi forumda geçsinler.

* Yeterli katılım sağlanamaması durumunda hareket gerçekleştirilmeyecektir!

GİDİŞ - GELİŞ ÜCRETSİZDİR!

- Bu bir ANADOLU YILDIZI DERNEĞİ organizasyonudur -

İrtibat: 0 554 404 13 81 / Türker
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 17:49
İşallah ESES'in ve tüm  Anadolu takımlarının hayırına bir eylem olur.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 17:54
Türker kardeşim maddi yönden qelicek taraftarı bilgilendirirsen sevinirim.Teşekkürler
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
vagabond26Es Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: Eskisehir
  Alıntı vagabond26Es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 17:56
Kardesım Biraz Daha Bilgi Verseydin Daha İyi olucaktı Otobusler Ücretlimi ? millet ona gore para ayarlar kendıne
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 18:15
fb ve gs liler hariç herkes arkamızda arkadaşlar www.ligtv.com.tr'de ki yorumlara göre. bu işinde nasıl yapılacağını gösterelim herkese
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 18:16
Ücretsiz arkadaşlar, gidiş geliş için herhangi bir ücret söz konusu değil. Geriye kalan ihtiyaçlarınız sadece kendiniz tarafından karşılayacaksınız..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 18:19
EStanbulu oynatacağız yerinden

Yasama, yürütme ve yargının ardından en büyük güç olarak tanımlanagelen MEDYA'da bize yakışır biçimde yer almak camiamızı hafızalarda canlı tutar. Bu nedenle medya ile sıcak iletişim içinde olmamız şarttır. Dün akşam yapılan toplantının ardından BKŞ olarak yapılan işbölümü gereği dost ve kardeşlerimin gayreti taktire şayandır!

ES ES'in hakkı söz konusu olunca ayağa kalkmak ve "Sevgi eylem gerektirir" diye haykırmak bu sevdayı yüreğinde taşıyan herkese borçtur. Bu protestonun Trabzon maçından sonra yapılıyor olması bizi Trabzonlular'a düşman etmeyeceği gibi tam aksine yıllardır hakları yenen o camianın fertleriyle bizim yaşadığımız ortak acı ortak rahatsızlıktır.

Protestodan 24 saat önce ülkemin en önemli medya kanallarında bunu duyurmak için emek veren ES ES sevdalısı tüm BKŞliler, atılan adım; "EStanbul'da başımızı kaldırıp sevdamız için sesimizi yükseltecek kadar VARIZ!" anlamını taşımaktadır. O beyaz karanfiler eylemin niteliğini ifade etmektedir: "Bizim sevdamız bembeyaz ve tertemizdir. Durudur, saftır, kirletemezsiniz!" demektir.

Tolgam, Ademim, Süham, Özgürüm, Tayfunum, Mesutum, Ömerim, Leventim, Mehmetim, dün EStanbul'da bugün ESkişehir'de olan Türkerim, Fatihim, Melihim, Ufuğum ve ismini şu an anımsayamadığım kardeşlerim aklınız, kültürünüz ve duruşunuzla VAROLUN... Selahattin ağabey bana teşekkür etmiş, ben de yüreğimle sizlere teşekkür ediyorum. Bugünü atlattık, yarın ESTANBULU OYNATALIM artık yerinden(Hatırlatma ve medyaya son davet)...
Rabbe emanet...

B.K.Ş
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 18:48
Türkerim Ben Geliyorum.İyi günde,kötü günde hep ESES'imin yanında oldum.Yarında İstanbulda olmak benim boynumun borcu.Listene beni yaz.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 18:53
Arkadaşlar bende tüm annadolu kulüplerine yayıyorum katılmak isteyenler gelsin bu sadece esesin degil tüm annadolu kulüplerin davası bugün bize yarın onlara
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,715 saniyede hazırlanmıştır