eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 11:23
ESSTORE de piyango satışları başlamıştır fiyatı 5 ytl...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 11:25
ben tanıdıklarımdan para toplayıp piyango biletinden alacağım.adama al diyorum onunlamı uğraşacam oluyo.nerede satılıyo falan diyolar verin parayı ben size alacam dedimmmi mecbur kalıyolar veriyolar parayı..Herkes eş dostuna nazı geçenlerden para toplayıp piyango bileti alırsa biletlerin daha iyi satılacağını umuyorum..Mutlaka marketlere alışveriş merkezlerinin giriş ve çıkışlarına stand koyulmalı ve bileti satanlarda satabilmek için ağız yapmalı...Marketler promosyon yapması için verilmeli...abi yönetim işte madem çıkardın bu biletleri satmak içinde elinden geleni yapacan....
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 11:38
Alıntı yapılan Boraes

Dün piyango biletimi aldım.
ESPARK'ın içine stand kurmuşlar.Orada bulabilirsiniz.
Şimdiye kadar başka yerde görmedim.
Eskişehirspor'dan kesin bir armağan çıkacağına inandığım biletim 001012 nolu.TongueLOL
Bileti tekrar inecelediğimde hemen önyüzünde baskı yapan matbaanın ayrıntılı adresi yer alıyor.Matbaa  POLATLI/ANKARA'daymış.Acaba Eskişehir'de piyango bileti bastırılacak bir yer yok muydu?
Ancak matbaaların istediği fiyatlar arasında baya bir fark var ise Eskişehir'deki firmalarada yazıklar olsun.Angry

Dergi'de polatlı'da basılıyor.Benim de dikkatimi çekmişti.Hakikaten ilginç.
Yukarı
26eses1965 Liste gör
Yazar

burak ekiciler
Yer: Bursa
  Alıntı 26eses1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 13:05
biletimi aldım .000118 nolu bilet fakat piyangonun yeterince tanıtımı yapılmadıgı kanısındayım  internetten eskişehitspor com  adresini takip etmesem haberim olmayacak 200bin bilet batılmış ihşallah tüm biletler satılır ama biraz reklam gerekiyor... reklam panolarında gazetelerde birazdaha aktif calışılmalı
BursaESES

Karşılıksız sevmedik mi biz seni senelerce...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 13:30
Alıntı yapılan 26eses1965

biletimi aldım .000118 nolu bilet fakat piyangonun yeterince tanıtımı yapılmadıgı kanısındayım  internetten eskişehitspor com  adresini takip etmesem haberim olmayacak 200bin bilet satılmış ihşallah tüm biletler satılır ama biraz reklam gerekiyor... reklam panolarında gazetelerde birazdaha aktif calışılmalı

Bildiğim kadarıyla 200 bin bilet basıldı. 200 bin satıldıysa ben kaçırdım demektir. LOL
Daha yeni haberim oldu. Dışarı çıkınca mağazamıza uğramam gerekiyorWink
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 13:46
erman kardeşim hayırlı olsun.bilet numaran bana zeki alasya ile metin akpınarın bir filmini anımsattı hani 0000002 nolu biletleri vardı ve büyük ikramiye vurmuştu ya o filmi.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 13:51
Alıntı yapılan exespor

Ben hiç anlayamıyorum böylesine potansiyeli olan , köklü şanlı bir geçmişi olan, hala şu anda olamasa da efsane olmaya aday bir taraftar kitlesi olan ve türkiyede ses getiren güzide bir büyükşehir olan eskişehirimizin ,eskişehirsporumuzun bir türlü bazı konuları çözemeyişini , nerede hatalar yapılıyor çok iyi analiz edilmeli diye düşünüyorum.

Yemek için her türlü malzeme var  bu şehirde imkanlar yeterli ama ortaya bir türlü lezzetli bir yemek çıkmıyor hata nerde kimlerde avrupada bile ses getirecek imkanlara sahip bu şehir ama nafile olmuyor olmuyor birşeyler eksik kalıyor çok üzücü ?

Ben yine de üzerime düşeni yapıp her zaman yaptığım gibi imkanlarım dahilimde piyango çekilişi kampanyasına desteğimi vereceğim ama geçici bir çözüm olduğunu düşünüyorum köklü çözümler şart ama!
bu durumda olmamızın nedeni yarısının üye olduğundan bile haberi olmayan 200-300 üye ve 20-25 yıldır takımın başına musallat olan 20-25 adam.bu zincir kırılıpta,takımı şehrin takımı yapabilirsek işte o zaman gerçek efsane geri dönecek bence.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 14:44
piyango biletinden nasip olursa 4 tane alıcam geçende forma aldım gene taşın altına elimizi koyuyoruz. herkezide güçü yettiğince desteğe bekliyoruz. BU MARKA HEPİMİZİN ESKİŞEHİRLİNİN 
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 16:01
hepmiz almalıyız bu biletlerden alın işte ucuz alın işte eses'e yardım zamanı haydi bitirelim şu biletleri
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 16:28
İki adette ben aldım.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır