eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 18:05
Bursa'lıların bile bilmediği bir tüyo.
Hakan Şükür kendi talip olmuş.Bursa'da oynadım camia'yı yakından biliyorum,taraftar beni sever diye.
Bu haber harbi doğru,buda bizden Bursa'lı dostlarımıza bi kıyak olsun.
Zaten gazetelerde Hakan Şükür'ün kıvırma daha doğrusu yorumculuğu bırakacağı haberleri hemen yayılmaya başladı.
Yalnız isteyen Bursa değil Hakan'ın kendisi.Yanlış anlama olmasın.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 18:15

Bursa - Ankara Hattı Karıştı

Bursaspor'un başına kimi geçeceği merak konusu oldu...Hakan Kutlu, Mesut Bakkal derken, Rıdvan Dilmen in de adı Yeşil-beyazlı kulüp için geçiyor... El Saka'da transferlerin içinde...

Bursaspor yönetim kurulunun, Güvenç Kurtar'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevi için Rıdvan Dilmen ile görüştüğü öğrenildi. Trabzonspor maçının ardından taraftarların protestosuyla karşılaşan ve görevinden istifa eden Güvenç Kurtar'ın ardından teknik direktör arayışlarına başlayan Bursaspor yönetim kurulunun, spor yorumcusu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen ile görüştüğü öğrenildi.

Öte yandan Bursaspor yönetiminin Teknik Direktör Mesut Bakkal ile de görüştüğü ifade edildi. Mesut Bakkal'ın Bursasporlu yöneticilere El Saka ile birlikte geleceğini söylediği belirtildi.

HAKAN KUTLU BURSASPOR'A MI
Ankaragücü'ne dönmesi kulüpteki belirsizlik nedeniyle gerçekleşmeyen Hakan Kutlu'nun Bursaspor'dan teklif aldığı ve değerlendirdiği öğrenildi.

Cemal Aydın'ın başkanlıktan istifa ettikten sonra kulüpte oluşan belirsizlikte sonrası geri dönüşü gündeme gelen Hakan Kutlu'nun durumu kesinleşmezken Bursaspor'un genç teknik direktörle dirsek temasına geçtiği öğrenildi.

Hakan Kutlu'nun kulüpteki belirsizlik sonrası Ankaragücü'ne dönmeye sıcak bakmadığı ve kardeş takım Bursaspor'un teklifine olumlu yaklaştığı ifade edildi.

Bursaspor taraftarı ise kesin kararını ise önümüzdeki günlerde verecek.

BURSA'DA ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIM

Bursaspor'la görüşmeleri doğrulayan genç teknik adam, "Bursaspor'da böyle bir göreve getirilmekten gurur duyarım. Ben Bursaspor'la kardeş kulüp olan Ankaragücü'nde yıllarca oynadım ve teknik patronluk yaptım. Bursa atmosferini ve taraftarını çok iyi biliyorum. Uzun yıllar Ankaragücü'nde emek verdim. Ama Ankaragücü'nden başka hangi takıma gidersiniz diye sorarsanız, cevabım Bursaspor olur. Büyük bir camia. Söz konusu olan sıkıntıları da biliyorum. Ama bu büyük camiada aşılmayacak sorun olmaz" diye konuştu

Yukarı
26eseses1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Hasan
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 19:10
Alıntı yapılan 65es26

Bursa'lıların bile bilmediği bir tüyo.
Hakan Şükür kendi talip olmuş.Bursa'da oynadım camia'yı yakından biliyorum,taraftar beni sever diye.

Bu haber harbi doğru,buda bizden Bursa'lı dostlarımıza bi kıyak olsun.

Zaten gazetelerde Hakan Şükür'ün kıvırma daha doğrusu yorumculuğu bırakacağı haberleri hemen yayılmaya başladı.

Yalnız isteyen Bursa değil Hakan'ın kendisi.Yanlış anlama olmasın.

arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Eğer Hakan Şükür Bursaspora gelirse kombinemi kırmak ilk işim olacak.bu herifin olduğu yerde renkler yeşil beyaz olsa da soluduğumuz hava aynı olacağı için ben olmayacağım.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 19:28
Alıntı yapılan 16bursa1963

Eğer Hakan Şükür Bursaspora gelirse kombinemi kırmak ilk işim olacak.

Kombine kırma organizasyonu:

1 - Hüsnü

Ben Hakan Şüküre, Ulu Camiye müezzinlik öneririm.

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 20:13
Hakan Şükür haberleri bayadır var ama Hakanın bundan haberi yokmus sadece basının uydurması kombine fln kırmaya gerek yok bursalı arkadaşlar :D basın sağ olsun önüne ne gelirse yazıo
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 20:58

Rıdvan Dilmen tamam gibi

Olay TV, spor programının son dakika haberine göre yeni Teknik Direktör olarak Rıdvan Dilmen ile büyük ölçüde anlaşıldı.

Ntvspor da yorumculuk yapan Dilmen eğer kurumu ile olan sözleşmesi feshedilirse yarın büyük ihtimal Bursaspor kulübü ile sözleşme imzalıyacak
.
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 21:07
rıdvan dilmen fistık gibi işini bırakıp bursaya başını ağrıtmaya gitmez
tıkır tıkır parasını kazanıyor niye bursaya gidipde strese girsin.
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 10:21

Gitmek İçin Çare Arıyor

Trabzon’un Yusuf için önerdiği 650 bin YTL’lik bonservis bedeline Yazıcı sıcak bakmayınca tecrübeli futbolcunun, bordo mavili takıma gidebilmek için farkı cebinden ödemeye razı olduğu iddia edildi

Gitmek İçin Çare Arıyor !

Trabzon’un Yusuf için önerdiği 650 bin YTL’lik bonservis bedeline Yazıcı sıcak bakmayınca tecrübeli futbolcunun, bordo mavili takıma gidebilmek için farkı cebinden ödemeye razı olduğu iddia edildi.

KÖPRÜ KURMAYA ÇALIŞIYOR

Trabzonspor'da Bursasporlu Yusuf Şimşek transferinde her gün yeni bir iddia ortaya atılırken, iki kulübün bonservis bedeli konusunda karşılıklı rest çektikleri, Yusuf'un ara bulabilmek için kulüpler arasında köprü kurmaya çalıştığı öğrenildi. Lig TV’de yer alan habere göre, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Karadeniz ekibinin önerdiği 650.000 YTL bonservis bedelini çok düşük bulduğu ve bu rakama Yusuf kalitesinde bir oyuncuyu asla satmayacaklarını bildirdiği ifade edildi.

YÜTFEN YARDIMCI OLUN

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in belirttikleri fiyattan daha fazlasına artırım yapmayacaklarını ve gerekirse bu transferden vazgeçecekleri yanıtını verdiği ortaya çıktı. İki kulübün restleşmesinde arada kalan Yusuf'un ise Trabzonspor'a transfer olmak için her türlü fedakarlığı yapacağı, gerekirse aradaki bedeli cebinden ödemeye razı olduğu bildirildi. Yusuf'un Bursaspor Yönetimi ile yaptığı görüşmede "Ben bu kulübe gelirken size bonservis bedeli ödetmedim, lütfen bana yardımcı olun" dediği ileri sürüldü.

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 10:22

Oynamazsa kulübede oturur

Başkan Yazıcı, tecrübeli kaptanı

Trabzonspor’un ısrarla istediği, Yusuf Şimşek’in de gitme yanlısı olduğu transferde son sözü Başkan İbrahim Yazıcı söyledi. Satılık futbolcuları olmadığını belirten Yazıcı şöyle konuştu: “Yusuf’a Trabzonspor talip oldu. Bize, kendisine ödediğimiz parayı vermeyi teklif ettiler. Bu iş çocuk oyuncağı değil. Bursaspor’da büyük kulüp. Kendisi değil ama arkadaşları vasıtasıyla Trabzon’da oynamak istediğine dair haber gönderiyor. Yusuf olayı kapanmıştır. Bursaspor’da oynamaya devam edecek. Canı oynamak istemezse de kulübede oturur.” Başkan Yazıcı, Sercan Yıldırım için de Fenerbahçe’den resmi bir teklif gelmediğini belirterek, “Biz güçlenmek isterken elimizdeki yıldızları bırakmayız” diye konuştu
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 10:23

Ercüment yardımcısı oluyor

Bursaspor’un yeni teknik direktörü olacak Rıdvan Dilmen’in yardımcılığını yeşil beyazlı kulübün eski golcülerinden Ercüment Şahin’in yapacağı öğrenildi.

Dilmen’in diğer yardımcılarının bugünkü görüşmede kesinlik kazanacağı bildirildi
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır