eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zalim26 Liste gör
Yazar

SALİM ÇAPRAZ
Yer: Tavşanlı
Online Durum: Offline
  Alıntı zalim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 02:51
Alıntı yapılan bay_korkmaz

Bence TFF binasına Iraklı gazetecinin yaptığı gibi ayakkabılar fırlatılmalı....Saygılar

bu konuyla ilgisi yok ama bay korkmaz imzanız muteşem tam tezaruhatlıkkk
iNaDıNa AşK öLüMüNe EsEs
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 02:54
Sevgili Mesut ben onu sitem icin yazmadim öyle olmus olsaydi en azindan takip edip fikir yazmazdim.Gerek ben ve gerekse ayni fikri paylastigimiz arkadas ikimiz icinde güncel ve bence parlak bir fikirdi .Ama hic bir reaksiyon görmedigi icin ben kendime hayiflandim acaba fikirlerim demodemi  olmustu diye hepsi bundan ibaret.Kolay gelsin...........
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 03:17
Alıntı yapılan köfteci

Sevgili Mesut ben onu sitem icin yazmadim öyle olmus olsaydi en azindan takip edip fikir yazmazdim.Gerek ben ve gerekse ayni fikri paylastigimiz arkadas ikimiz icinde güncel ve bence parlak bir fikirdi .Ama hic bir reaksiyon görmedigi icin ben kendime hayiflandim acaba fikirlerim demodemi  olmustu diye hepsi bundan ibaret.Kolay gelsin...........

abi inanin ki bu konu o kadar titizlikle takip ediliyorki her satır hakkında toplandığımızda konuşuyoruz, yani eğer bir yanlış anlaşılma olmuşsa bizde üzülürüz...

bide kolay gelsin demişsin ama hepimize kolay gelsin, çalışmaya devam

gerek fifaya mail atan ,gerek burada fikir paylaşımı yapan ,en önemliside pazar günü protestoya gelme hazırlığı olan herkese ,hepimize kolay gelsinSmile
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 03:56
Alıntı yapılan mmt26

...en önemliside pazar günü protestoya gelme hazırlığı olan herkese....

Ben bu sınıfa giriyorum, reisim organizasyon dedi, ben de hemen haydi dedim,
Erdal Hocamla Antalyaya gidemedim, bakalım Erdal Hocam beni otobüse alacakmı ?

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 08:13
Hakemler sınıfı geçmiş:

BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 09:17
Alıntı yapılan omer26

Taraftar TFF’ye tepki gösterecek

Boğazın Kırmızı Şimşekleri, Pazar günü Türkiye Futbol Federasyonun, İstanbul Levent'te bulunan binası önünde eylem yapacak.
İstanbul'da yaşayan Eskişehirliler, TFF'yi protesto etmeye hazırlanıyor. Boğazın Kırmızı Şimşekleri tarafından yapılan organizasyona, Eskişehir'den de Anadolu Yıldızı Derneği temin edilen otobüslerle giderek destek verecek. Geride kalan lig yarışında, Eskişehirspor başta olmak üzere Anadolu Kulüplerinin yaşadığı hakem hatalarını protesto etmek isteyen taraftarlar, Pazar günü Türkiye Futbol Federasyonunun Levent de bulunan binası önünde saat 15.00'da basın açıklaması yapacak. Bu hareketin Anadolu da yakılan bir kıvılcım olacağını belirten taraftarlar, önümüzdeki haftalarda hakem hatalarına maruz kalan Anadolu illerinde, eş zamanlı eylemler yapılacağını söyledi. Diğer taraftan Pazar günkü eyleme katılmak için Cumartesi günü akşam yola çımayı hedefleyen Anadolu Yıldızı Derneği, otobüs için iş adamlarından destek bekliyor.
25.12.2008
Kaynak: Sakarya Gazetesi

Hem derneğimize hem de gazetemize bu bilgilendirme haberinden dolayı teşekkür ediyoruz
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 12:07
Alıntı yapılan ersöz

bildiğim kadarıyla fifaya mail yollarken isim belirtmek gerekiyor.. Birden çok mail yollarken hep aynı isimle mi yolluyorsunuz? Eğer öyleyse malesef mail sayısı değil kişi sayısı ciddiye alınır.. Bu da bizi 2000'in çok altında tutar.. :(

FİFA ya her mail'i ayrı isim ve ayrı mail adresi ile yolluyorum. Bazı sanatçı, spor ve tanınmış simalar biz çok yoğunuz bizim adımıza bu işi halledebilirmisin derlerse onların da hatrını kırmayarak onlar adına bile mail yollayabilirim. Bakarsınız Trabzonspor Kulübü Başkanı da bizim tepki maillerimize katılır.Wink 
Karadeniz ESES
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 12:14
sadri şenerin açıklamasını hatırladıkça canım sıkılıyor...bu zavallı adama haddini bildirmek gerek
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 12:16
tepkinin sıcaklığı gittikçe sönme tehlikesi var ..biran önce gerekli tepkinin basına yansıtılması kendi taraftarlarımızı havaya sokmak gerekir...basından tanıdığı olanlara pazar günkü eylemi anlatmak ve haber haline getirmek gerek..
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 12:20
Bence protestoda birkaç tane meme olmalı pazar günü yazmışım bunu

Birde beste yaptım

AĞLAMA SADRİ AĞLAMA
AL SANA MEME AL SANA MAMA

(Bu al al sana meme ve al sana mama kısmında göstermelik Televizyon ve gazetecilerin kafasına gelmeyecek şekilde emzik ve mama kutuları atılmalı)
Karadeniz ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır