eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KeKeVi Liste gör
Yazar

Özhan
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
  Alıntı KeKeVi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 04:16
Ömer kardeşim haklı.
Kırmızı kart cezasını Ts maçından sonraki ilk maç olan A.gücü ile oynayacağımız kupa maçıyla tamamlıyacak.
Azda olsa iyi bi haber.Umarım tekrarlanmaz.

Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş..
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 09:12
bu şekilde disiplinsizlik örneği gösteren futbolcuya yönetim kurulunun da kallavi bir ceza vermesi gerekli.
KKŞ
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:11
Trabzonspor-Eskisehirspor müsabakasindaki olaylar icin  5000 YTL ceza kesilmis..........
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:13
Alıntı yapılan köfteci

Trabzonspor-Eskisehirspor müsabakasindaki olaylar icin  5000 YTL ceza kesilmis..........

Zaten fazla bir ceza çıksaydı şaşardım çifte standart değilde nedir arkadaşlar bu hem emeğimizi çaldılar hem 3 puanımızı hemde futbolcumuza kırmızı kart yine bu kararla zarara uğrayan biz olduk en az 50 milyar ceza alması gerekirdi maçı izledim çünkü nekadar az bir ceza yazık ya inanan çok yazık.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:20

Sevgili Ünal merak etme her seyin iki yüzü vardir,bekle gör politikasi nasil olsa sezonun son maci ve büyük bir ihtimalle Trabzonsporun siddetle puana ihtiyaci olacagi mac olacak sampiyona veya Avrupa kupasi icin  tabii Eskisehirli hemsehrihlerimde ona göre  bir önlem düsünücegini bildikce keyfim yerine geliyor ..........Wink

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:24
Alıntı yapılan köfteci

Sevgili Ünal merak etme her seyin iki yüzü vardir,bekle gör politikasi nasil olsa sezonun son maci ve büyük bir ihtimalle Trabzonsporun siddetle puana ihtiyaci olacagi mac olacak sampiyona veya Avrupa kupasi icin  tabii Eskisehirli hemsehrihlerimde ona göre  bir önlem düsünücegini bildikce keyfim yerine geliyor ..........Wink

Hüsnü abi şimdi ben tahta kaşıklarımı hazırladım ogün oynayacağım çiftetelininin çalışmalarını yapıyorum ne oynayacam ama öle göbek ata ata LOL LOL LOL LOL
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:25
Alıntı yapılan köfteci

Bence 33 ncü haftaya kadar iddiasını götüremez Trabzonspor ama 33 ncü haftada biz onları yenerek Avrupa kupalarına bizim katılacağımıza inananlardanım. Hem gurbetteki şimşeklerin Avrupa ayağına da yazık onlarda ESES'imi canlı izlesinler birazWink
Karadeniz ESES
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:26
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan köfteci

Hüsnü abi şimdi ben tahta kaşıklarımı hazırladım ogün oynayacağım çiftetelininin çalışmalarını yapıyorum ne oynayacam ama öle göbek ata ata LOL LOL LOL LOL

Sen daha yeni baslamissin ben gecen pazardan beri sezonun son macini düsündükce oynuyorum kolay gelsin.....LOLLOLLOLLOLLOL
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:29
Hüsnü abi şöyle sindire sindire oynamak lazım kızlarıma alıp karşıma iyi bir çiftetelli arkasından da harmandalı ne gider bee. Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Ayrıca bu karar futbola hakarettir 5000 ytl ceza bunlarda vicdan yok vicdan  en azından merdiven boşluklarından bile yemeleri lazım
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 22:33
Sevgili Ünal ,sen dua et federasyon üstüne para ödemedigine !!!!!!!Cünki bunlardan oda beklenir ,kasiklara dikkat et  kirilmasin ÜnalHug
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır