eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 08:49
Alıntı yapılan malıçlı

hep sormuşumdur kendime taraftar ürünlerinin çeşitlerini artırmak acaba zormu diye ne bileyim en basiti oalrak bir kalem bir silgi bir defter yaptırmak çok mu zor ya da bir otomobil döşemesi için kılıf ya da bir nevresim takımı yaptırmak imkansızmı bu ürünler yokmu ya da var da ben bilmiyorum...

Dedikleriniz yok.Ama yapılması gerçekten ne kadar zor bende düşünüyorum.Söylediklerinize ek olarak bardak altlığı da olabilir diyorum mesela ya da Eskişehirspor logolu ufak çalar saatler.Bunları evde yapmak bile mümkün.İstense Ucuza mal edilir bolcada satar.
Ama bu yönetimle biz pek bu ürünleri göremeyeceğiz gibi...
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 09:39
ah bu yönetim ES ES logolu pancar üretir ama taraftar ürünü üretemez Angry
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 11:43
Alıntı yapılan 26 ilker 26

ah bu yönetim ES ES logolu pancar üretir ama taraftar ürünü üretemez Angry

ilker kardeşim

yönetime taş atma şimdi ,adamlar gece gündüz çalışıp borç çıkarıyorlar.fenerli gügü'ye ayıp oluyor.
kalender
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 11:51
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan malıçlı

hep sormuşumdur kendime taraftar ürünlerinin çeşitlerini artırmak acaba zormu diye ne bileyim en basiti oalrak bir kalem bir silgi bir defter yaptırmak çok mu zor ya da bir otomobil döşemesi için kılıf ya da bir nevresim takımı yaptırmak imkansızmı bu ürünler yokmu ya da var da ben bilmiyorum...

Dedikleriniz yok.Ama yapılması gerçekten ne kadar zor bende düşünüyorum.Söylediklerinize ek olarak bardak altlığı da olabilir diyorum mesela ya da Eskişehirspor logolu ufak çalar saatler.Bunları evde yapmak bile mümkün.İstense Ucuza mal edilir bolcada satar.
Ama bu yönetimle biz pek bu ürünleri göremeyeceğiz gibi...

Eskişehirspor logolu bir kaç tane duvar saati var mağazamızda. Biz de arkadaşımla gidip fiyat sorduk. 50 ytl cevabını alınca yanlış mı duyduk acaba dedik ama oradaki görevli açıklamayı yaptı: "Şu an indirimde 75ytl idi. 50ytlye düştü" dedi.Confused
   Ardından kol düğmelerini sorduk. 55ytl cevabını aldık. Gümüş kaplamaymış. Tamam gümüş kaplamalı olsun, hatta altınlı,pırlantalı olsun ama bronz gibi ucuz bir ürün daha yapıp koy oraya biz de alabilelim. Ama yok taraftarın alamayacağı ürün koyarlar illaki.
   Defalarca gidip oraya polar sordum. Gelen polarları görünce kahroldum. Bu mağazanın sorumlusu Çetintaş değil miydi? Kendisinin ne kadar güzel bir mağazası var. Kendi mağazasına verdiği önemin 100 de 1'ini bizim mağazamıza verse çok çok daha iyi bir mağazamız olur.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 12:52
esstore'u bana versinler kulube 10 numara bi 10 numara getiriyim :)
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 11:32

Ya Abi bi eskişehirspor logolu kazak çıkarsınlar o bile yok satar ya.Neden düşünmüyor bizim yönetim sonra para yok borç çok oluyor sen yaratıcı olmazsan paranda olmaz destekçinde yanlışmıyım?

Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 12:00
Ürün yaptırmak ve bunları almak için önce para lazım.Kulüpten mağazalara 1 kuruş çıkmıyor.Bu işi sorumlu yöneticilerin yapması lazım.Sorumlu yönetici olarak Çetintaş verecek parayı,yaptıracak ürünleri sonra mağazada satıp kendi parasını alacak üstü de kulübe kar kalacak.
Sistemin böyle olması ve işlemesi gerekiyor. 
Ama duyduğuma göre,sorumlu yönetici Çetintaş parasına kıyamıyormuş.Yani baştan 200-250 milyar harcamaya korkuyormuş beyefendi.
Sayın Çetintaş;
Bu işler dergiye çıkıp hava atmakla olmuyor.Korkma,Eskişehirspor'da kimsenin parası kalmaz.Ama sen bu işe meraklı değilsen yada zorla yaptırılıyorsa bu Eskişehir'de pek çok kişi var bu işe talipli.
Geçtiğimiz yıl ve busene başında kulübe ciddi paralar vermek karşılığında bu işi almak isteyenler oldu.Verin profesyonel işletmecilere madem hiç olmazsa kulüp hem eleştirilerden kurtulur hemde para kazanır.Sizin bu yaklaşım tarzınız ve bilgisizliğiniz sayesinde bırakın para kazanmayı zarar ediliyordur muhakkak. 
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 12:06
Alıntı yapılan şimşek

Ürün yaptırmak ve bunları almak için önce para lazım.Kulüpten mağazalara 1 kuruş çıkmıyor.Bu işi sorumlu yöneticilerin yapması lazım.Sorumlu yönetici olarak Çetintaş verecek parayı,yaptıracak ürünleri sonra mağazada satıp kendi parasını alacak üstü de kulübe kar kalacak.
Sistemin böyle olması ve işlemesi gerekiyor. 
Ama duyduğuma göre,sorumlu yönetici Çetintaş parasına kıyamıyormuş.Yani baştan 200-250 milyar harcamaya korkuyormuş beyefendi.
Sayın Çetintaş;
Bu işler dergiye çıkıp hava atmakla olmuyor.Korkma,Eskişehirspor'da kimsenin parası kalmaz.Ama sen bu işe meraklı değilsen yada zorla yaptırılıyorsa bu Eskişehir'de pek çok kişi var bu işe talipli.
Geçtiğimiz yıl ve busene başında kulübe ciddi paralar vermek karşılığında bu işi almak isteyenler oldu.Verin profesyonel işletmecilere madem hiç olmazsa kulüp hem eleştirilerden kurtulur hemde para kazanır.Sizin bu yaklaşım tarzınız ve bilgisizliğiniz sayesinde bırakın para kazanmayı zarar ediliyordur muhakkak. 

Eskişehirspor'un adını kullanarak reklam yapmayı biliyorlarsa parayada kıyacaklar.Hem ben eskişehirspor yönetimindeyim de hemde birşeylere öncülük etme olmaz ÇETİNTAŞ bu konuda yaklaşım bekliyoruz senden.. Kendimiz için degil eskisehirspor için..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 14:52
Bugün okulda şehir dışından gelen bir arkadaşımla konuşuyordum. "Burada orjinal ürünler işporta mallarından daha kötü" gibisinden konuştu. Ağzımı açıp tek kelime edemedim. Sonra kendi söylediğine kendisi cevap verdi. "Acaba sokakta satanlar da yönetimin ürettiği orjinal ürünlerden mi" diye. "Vallaha olabilir" dedim. Hiç böyle düşünmemiştim.LOL
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 15:00
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Ya Abi bi eskişehirspor logolu kazak çıkarsınlar o bile yok satar ya.Neden düşünmüyor bizim yönetim sonra para yok borç çok oluyor sen yaratıcı olmazsan paranda olmaz destekçinde yanlışmıyım?

ben bi sene bekledim polar alıcam diye.ist. oturuyorum her esk.e geldiğimde sordum haftaya dediler en sonunda vazgeçtim bi uzun kollu tişört aldım 40 lira verdim bi kazak yapsalar Allah bilir kaç para alıcaklar:))  ayrıca gerçekten çok kaliteli olsa için yanmaz sırf es es logosu var bi de önünde eskişehirspor yazıyo yatık bi yazıyla kimse görmüyo onuda:):)
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,699 saniyede hazırlanmıştır