eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 16:31
Alıntı yapılan omer26

Önerileriniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz Suat Bey. Bu önerileri 26 Aralık 2008 Cuma günü saat 20:00'de yine aynı yerde gerçekleştireceğimiz toplantıda değerlendireceğiz.

Sevgili Ömer ve İstanbul'daki diğer arkadaşlarım...
Bu protesto aslında Trabzonspor maçının bitiminde Erman TOROĞLU yorumlarından hemen sonra arkadaşlarımız tarafından paylaşıldı...Nasıl ve ne şekilde etkili bir protesto yapabiliriz diye bunu 3 saat tartıştık...
Fakat İstanbul'un öyle güçlü ve birlik beraberlik içerisinde olduğunu gördüm ki,o akşam buradan tanıştığım,gönül birliği yaptığımız,bir çok projede birlikte yer aldığımız bu arkadaşlarımla düşündüğümüz fikrin benzerinin İstanbul'da yapılması kararının daha hoş ve şık olacağını açıkcası kendi adıma düşündüm...
İşin gerçeği bunu da forumda paylaşmayı düşünmüyorduk...Fakat orada yapılması planlanan protestonun arkadaşlarım tarafından da uygun görülmesi neticesinde sizlerle paylaştım...
Fakat onlarla bir tek kelime konuşmadan,fikirlerini almamam buraya yazarken kendi görüşlerim demem ve akabinde gelen sanki ben düşünmüşüm gibi yazmanız açıkcası sonradan beni rahatsız etti...
O bakımdan burada yazılan fikir arkadaşlarım tarafından alınan ortak karar olduğu için onlarında lütfen hakkını yemeyelim derim...En azından ben onlara haksızlık etmiş olurum..Smile 
Bu protesto şeklini 3 saat onlarla tartıştık..Beni onlara dövdürmeyin Ömer'ciğim...LOL
Bizlerin düşündüğü fikir ancak 25 Ocak tarihinde olacağı için belki olay soğuyup gidecek bu kadar etkili olmayacaktı...
Bu sebeple arkadaşlarıma danışmadan yazdığım ve aldığımız kararı bir nev-i bozduğum içinde onlardan özür dilerim...
Ne yapalım sevgili arkadaşlar İstanbul bu işe girmişken ve olayı sıcağı sıcağına onlarla paylaşalım istedim...
Hadi hep beraber tam destek verelim...Smile

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 16:36
Alıntı yapılan ŞaHiN

Suat abi Cin gibisin maşallah, bu kadar emziğin yanına, 1 er pakette bebek bezi koyalım... Artık bu protestodan sonra altına kim doldurursa o kullanır...

Sana dedik Şahin'ciğim gel seni ambulansla getirtelim oraya diye..)) Çok şey kaçırıyorsun dedik...O gün orada sende olsaydın araya çocuk bezini de sıkıştıracakmışız gördün mü?...Smile
Ne demişler bir elin nesi var iki elin sesi var...Smile 
Çabuk iyileş gel...Öyle Bilgisayar başında buraya yazmakla olmuyor...LOLLOL
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 16:37
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan 26_eses

Alıntı yapılan jeffers

Mesela ulusal bi gazeteye Tam sayfa bi basın açıklaması versek Eskisehirspor taraftarı olarak. Maliyeti ne olur ki bilgisi olan var mı?

valla harika bir fikir bu işlerle ilgilenen arkadaşlar vardı sanırım hem çok da ses getirir

Bu konu değerlendirilmelidir diye Trabzon-Eskişehirspor başlığından kopyalayarak burayada yapıştırdım. Maddi olarak üstesinden geleceğimizi biliyorum. Güzel birde metin yazdıkmı neden olmasın ?

Ulusal bir gazeteye tam sayfa ilan vermek Eskişehirspor Taraftarları'nın içinden çıkabileceği bir iş değildir maddi açıdan. Fiyatlar çok yüksek.

- - -

Bu arada Eskişehir yerel medyasını kim haberdar edecek organizasyonda yer almaları için..??

Evet tirajı yüksek bir gazetede tam sayfa ilan 150.000 YTL ye çıkabiliyor..
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 16:38
Bence bu organizasyonun bir başka ilde değilde, İstanbulda yapılacak olması,
Anadolu futbol önderine çok yakışacak, ne fener ne bein kartal nede yavşak galatasaray..
# Direnmüdavim....

Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 16:51
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan ŞaHiN

Suat abi Cin gibisin maşallah, bu kadar emziğin yanına, 1 er pakette bebek bezi koyalım... Artık bu protestodan sonra altına kim doldurursa o kullanır...

Sana dedik Şahin'ciğim gel seni ambulansla getirtelim oraya diye..)) Çok şey kaçırıyorsun dedik...O gün orada sende olsaydın araya çocuk bezini de sıkıştıracakmışız gördün mü?...Smile
Ne demişler bir elin nesi var iki elin sesi var...Smile 
Çabuk iyileş gel...Öyle Bilgisayar başında buraya yazmakla olmuyor...LOLLOL

Haklısın abi, ama az kaldı, 1 ay sonra antremanlara başlıyorum.. 2. Yarı sahalarda olacağım inşallah.. Wink
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 17:01

Bu arada Eskişehir yerel medyasını kim haberdar edecek organizasyonda yer almaları için..??
[/QUOTE]

O konuyu dert etmeyinWink
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 17:23
Suat Bey,

Önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi biz bir bütünün parçalarıyız. Hepimiz farklı mekanlarda, aynı zamanda, aynı olaylar karşısında aynı tepkileri gösterebiliyorsak bir bütün olabilmişiz demektir. Bu düşüncelerin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu projede ve diğer tüm projelerde emeği geçen herkesin tek bir gayesi var. Bu gaye etrafında toplanmak üzere önce tüm taraftarlarımızı buraya davet ediyoruz. Ardından üzerimize aldığımız bu misyonun bilinciyle tüm Anadolu Kulüpleri'ni göreve çağıracağız. 

BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 18:33
Hayatımda en çok sevdiğim, hoşlandığım, keyif aldığım sorulardan biridir; "Neden Eskişehirspor!?" Öylesine hoşuma giderki bu soru, birileri sormazsa ben kendi kendime sorarım; "Ben neden Eskişehirsporluyum!?"

Ve başlarım uzun uzun anlatmaya kendime....
İşte bu sebeplerden birisi bu sütunlarda duruyor... İnönü Stadı'nda henüz 10 yaşında iken, maçın son 15 dakikasında kapıların açılması sonucunda beleş olarak girdiğim ilk günden bu yana maçtan çok seyretmekten zevk aldığım bu büyük taraftar.

Şu sütunlarda yer alan görüşleri tekrar tekrar okudukça yine o çocukluk günlerim geliyor aklıma... Eskişehir halkının tarihimzde mihenk taşı olacak icraatları geliyor aklıma.... Ve Büyük Önder Atatürk'ün "Eskişehir halkı seçkin insanlardan oluşmuş bir halktır" sözleri...

Bu seçkin insanlardan ötürü ben Eskişehirsporlu oldum... Belki ulu Tanrımız Allah-u Teala Eskişehirli olmayı nasip etmedi bize ama Eskişehiri, Eskişehirlileri tanımayı nasip etti... Kalabak suyunu, çiböreğini, haşhaşlısını nasip etti de kursağımızdan geçti çok şükür...

Öylesine güzel ve büyük bir ailenin ferdi oldum ki, mensubiyetten duyduğum mutluluğu izah etmek mümkün değil.... Aileyiz dedik ya, mutlaka aileye dair her şeyi yaşadık ve yaşamaya da devam edeceğiz... tartıştık, kavga ettik, küstük, barıştık... Fakat her zaman bir şeyi çok iyi bildik ve bilmeye de devam edeceğiz... Biz Eskişehirsporluyuz, sevdalıyız. talihimiz makus olsa da başımız hep dik, mağruruz, BİRiz....

Şimdi yine BİR olma vakti... Genç kardeşlerimiz öylesine mükemmel bir yola girdilerki, bu yol hepimiz için kutludur... Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci'nin en önemli yollarından biridir. Pazar günü bir eylem yapılacak... Uzun uzun konuştuk, tartıştık... Bu eylem TFF, MHK, TS, FB, GS, BJK ya da bir başka kurum ya da kuruluşa yönelik bir tepki eylemi değildir dedik. Bu eylem FUTBOL'UN BİR SATRANÇ OYUNU OLMADIĞINI VE BU OYUNDA PİYONLARIN DA BULUNMADIĞINI tüm spor kamuoyuna anlatma eylemidir....

Bu bir BAŞKALDIRI'dır. mevcut düzene, sisteme karşı bir başkaldırıdır... 1965 Yılında merhum Aziz BOLEL ve arkadaşlarının açtığı bu başkaldırı yolunda bugün genç kardeşlerimizin önderliğinde bizler ilerlemeye  çalışacağız... HEP BİRLİKTE, OMUZ OMUZA, YÜREK YÜREĞE, SIRT SIRTA....

Bu noktada herkesi bu eyleme katılmaya davet ediyorum... Bir kişiyi özellikle ismini zikrederek davet etmek istiyorum.... Kişisel problemleri bir kenara bırakma yaşını çoktan geçmiş olan, görev yaptığı süre içersinde Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci'ne çok şeyler kattığına inandığım, medyada bizler için çok önemli bir güç kaynağı durumundaki İlker SAYGI kardeşimi burada ismini zikrederek bu eyleme destek olmaya ve katılmaya davet ediyorum...

Şimdi Eskişehirspor'u sevdiğimiz kadar Eskişehirspor'a ve onun yüklenmiş olduğu misyona sahip çıkma zamanıdır... Haydi bakalım KARA - KIZIL SEVDAMIZI YÜREĞİNE YAZMASINI BİLENLER, Pazar günü saat 15:00'te Levent'te buluşalım...

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!!!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 18:41
Düşündüm de ismen davet edilecek pek çok dostumuz var daha. İşte bazıları:

BKŞ kurucularından, Sevgili Haluk ERDOĞAN ağabey, Seavgili Kayhan UZBİL, Sevgili Esalettin ÖZTÜRK, Sevgili Güçlü SAĞTEKİN, Sevgili Remzi BİÇER (Ozan da dahilSmile) ve tabii ki ESYİAD...
Sevgili BKŞ Başkanımız Ateş ÜLKER ağabey...

O gün sizleri de bekliyoruz ....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
kado_eses Liste gör
Yazar

kadir
Yer: Kazakhstan
  Alıntı kado_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 18:42
Eskişehir'den bi organisazyon olacak mı ? Olursa o gün ordayım
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır