eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 19:24
eşya piyangosu sıkça başvurulan yöntemdir spor kulupleri tarafından. bencede takımımıza olacak maddi katkısı hiçde az değil. biletler biterse iyi bir gelir olacak.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 19:52
1 trılyon yapıyor,10 ytl yapsalardı 2 trılyon yapardı vermeye hazırız yeter ki bu parayla sağlam transfer yapıcaz desinler.
eses
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 20:21
Alıntı yapılan cevcet

1 trılyon yapıyor,10 ytl yapsalardı 2 trılyon yapardı vermeye hazırız yeter ki bu parayla sağlam transfer yapıcaz desinler.
Keşke bütün paralar kulübe kalsa ama nerdeeeeeeeeee
hemen çıkarlar yok ben şunu verdiydim şukadar tuttuydu felan demeye
Taraftar olarak bizler herzaman hazırız ama herkes elini taşın altına koymalı
Gelecek parayı transferde kullansalar bari
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 20:46

gerçekten bize desinler ki şu adamı duşunuyoruz parası bu kadar bileti yapın 20 ytl herkes alır bunu 3 trılyon para yapar tek topcuya verin 2-2.5 trılyon ama bu adamda bızı bahtıyar etsın.

eses
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 13:24
Hala Piyango biletlerinden bir haber yok.Satışa ne zaman çıkacak?Hangi satış noktalarında satılacak?Bilgisi olan açıklarsa sevinirim. Smile
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 13:36
yöneticiler dünkü açıklamalarında piyago biletleri hakkında çarşamba veya perşembe günü açıklama yapacağız. o zaman belli olacak
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 13:45
 Ben hiç anlayamıyorum böylesine potansiyeli olan , köklü şanlı bir geçmişi olan, hala şu anda olamasa da efsane olmaya aday bir taraftar kitlesi olan ve türkiyede ses getiren güzide bir büyükşehir olan eskişehirimizin ,eskişehirsporumuzun bir türlü bazı konuları çözemeyişini , nerede hatalar yapılıyor çok iyi analiz edilmeli diye düşünüyorum.

Yemek için her türlü malzeme var  bu şehirde imkanlar yeterli ama ortaya bir türlü lezzetli bir yemek çıkmıyor hata nerde kimlerde avrupada bile ses getirecek imkanlara sahip bu şehir ama nafile olmuyor olmuyor birşeyler eksik kalıyor çok üzücü ?

Ben yine de üzerime düşeni yapıp her zaman yaptığım gibi imkanlarım dahilimde piyango çekilişi kampanyasına desteğimi vereceğim ama geçici bir çözüm olduğunu düşünüyorum köklü çözümler şart ama!
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 13:54
Alıntı yapılan cevcet

evet çok sağlam transfer yaparlar kürşatı istiyoruz dünya yıldızı rizede bile oynayamayan kürşatı
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 17:12
Kulüpten aldığım habere göre bugün Eşya Piyangosunun satışa çıkmış olması gerekiyordu...
Konu ile ilgisi ve bilgisi olan,satışta ise alan arkadaşlar varsa lütfen bizleri bilgilendirsinler...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2008 saat 11:04
Dün piyango biletimi aldım.
ESPARK'ın içine stand kurmuşlar.Orada bulabilirsiniz.
Şimdiye kadar başka yerde görmedim.
Eskişehirspor'dan kesin bir armağan çıkacağına inandığım biletim 001012 nolu.TongueLOL
Bileti tekrar inecelediğimde hemen önyüzünde baskı yapan matbaanın ayrıntılı adresi yer alıyor.Matbaa  POLATLI/ANKARA'daymış.Acaba Eskişehir'de piyango bileti bastırılacak bir yer yok muydu?
Ancak matbaaların istediği fiyatlar arasında baya bir fark var ise Eskişehir'deki firmalarada yazıklar olsun.Angry
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır