eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Online Durum: Offline
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 01:00
Bende gönderdim.. göndermeye devam edelim arkadaşlar.. Sanırım 20. buldu Smile
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 01:10
ingilizce metnin düzeltilmiş şekli , yeni gönderecek yada tekrar göndermek isteyenler için...

We believe the match that was played between Trabzonspor and Eskişehirspor on Dec 20th, 2008, was highly suspicious. It was suspicious because:

1 - It was apparent that the referee, Fırat AYDINUS, was in the field for the victory of Trabzonspor. In order to reach his aim he called a ridiculous penalty on behalf of Trabzonspor. Besides he used his red and yellow cards against the players of Eskişehirspor. On the other hand, he didn’t use them against the players of Trabzonspor, even for the player who punched his opponent in the face!

2 - A week ago before this game, during the match between Bursaspor and Trabzonspor, Bursaspor scored a goal, which was offside. In Trabzon there was a big reaction to the Turkish Football Federation. As a result of this reaction this week, the referee Aydınus couldn’t control the game.

As evidence you can see the video of football match on Turkish “Lig Tv” on 20th Dec.,2008. We believe you can ask for that video and watch it.

Our Request:

We demand the match to be repeated and directed by a referee from a foreign federation.

We, football fans, are getting alienated to football because of these artificial make ups on the federation level.

We decided to write our complaints to you because we believe it is your duty to defend football and its lovers.

Regards,

Supporters of Eskişehirspor

İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 01:12
verilen adreslerden iki tanesinede ben mail attim,yarin sinavim var sonra devam edecem atmaya,ne gerekiyosa yapalim...
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 01:17
Alıntı yapılan mmt26

ingilizce metnin düzeltilmiş şekli , yeni gönderecek yada tekrar göndermek isteyenler için...

We believe the match that was played between Trabzonspor and Eskişehirspor on Dec 20th, 2008, was highly suspicious. It was suspicious because:

1 - It was apparent that the referee, Fırat AYDINUS, was in the field for the victory of Trabzonspor. In order to reach his aim he called a ridiculous penalty on behalf of Trabzonspor. Besides he used his red and yellow cards against the players of Eskişehirspor. On the other hand, he didn’t use them against the players of Trabzonspor, even for the player who punched his opponent in the face!

2 - A week ago before this game, during the match between Bursaspor and Trabzonspor, Bursaspor scored a goal, which was offside. In Trabzon there was a big reaction to the Turkish Football Federation. As a result of this reaction this week, the referee Aydınus couldn’t control the game.

As evidence you can see the video of football match on Turkish “Lig Tv” on 20th Dec.,2008. We believe you can ask for that video and watch it.

Our Request:

We demand the match to be repeated and directed by a referee from a foreign federation.

We, football fans, are getting alienated to football because of these artificial make ups on the federation level.

We decided to write our complaints to you because we believe it is your duty to defend football and its lovers.

Regards,

Supporters of Eskişehirspor

Fark etmez her metinden bikaçtane yollarız...Smile
Farklı metinler olursa daha etkiliyeci olur diye düşünüyorum.
İngilizcesi olan renkdaşlarım farklı metin hazırlarsa daha iyi olur..
Bu metin içinde teşekkürler.Clap
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 01:25
bende yolladım , herşey Esesimiz için...
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 01:44
Ya yaparsak...!!

Başka takımı tutan arkadaşlarımla bu Futbol düzenine EsEs taraftarları olarak karşı olduğumuzu defalarca söyledim.
Peki nedir bu rahatsız olduğumuz düzen;
4 büyük diye tabir edilen fakat büyüklüklerini görmek için mikroskop kullanma gereği duyduğumuz takımları kollayan hakem komitesi Ve bu takımlardan Tır san bir TFF. Bunlar kurum yani kuruluş bu takımlardan yetkileri çok yüksek. Fakat tam tersi oluyor. Tabi böyle olunca Anadolu takımları kıyılıyor. Biz Eskişehirspor taraftarları sadece EsEs için değil tüm türk takımları için Adil bir düzen istiyoruz.  EsEse yapılmasın kardeşim haksızlıklar diğer takımlara yapılırsa yapılsın demiyoruz. Her takıma eşit davranılsın. Bütçe Medya desteği Düşünülmeden bu kurumların yasalar ve talimatlar çerçevesinde Görevlerini yapsınlar. Çok Şey istemiyoruz..
Şimdi Gelelim şimdi düzene ;
Genel olarak çevremdekilerin düşüncesi " Bu düzen böyle gelmiş böyle gider  4 takım kafaya oynar anadolu ölesine takılır Hakemler her zaman güçlünün yanında olur"..
Biz EsEslilerde diyoruz ki " HAYIR efendim böyle olmasın MHK VE TFF  her takıma eşit olsun"
Tabi yine çevremdekiler " Yapamazsınız tepkinizide koysanız bile bu düzen yine değişmez"
Bende diyorum ki ; Bilmem DEVRİM ARABALARI filmini seyrettinizmi. O filmde ne olmuştu. Birkaç mühendis 140 gün içinde bir türk otomobili yapacaklar. Kimse inanmıyor. Kimse destek olmuyor ne alt yapı var ne de araç ve gereçler. Ancak inanç var azim var..  O kısa süre içinde 4 otomobil 9 adet otomobil motoru yapıyor mühendisler.. Ve En önemlisi Ya yaparsak diyorlar.
Bizde Türk Futbolun bu vahim halden kurtulmasın için... Bize kimse inanmayabilir... Ya siz ne işle uğrasıyorsunuz mümkün değil diyen olabilir..
Ben de diyorum ki...  YA YAPARSAK.... Wink

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 02:13
evet bu organizasyonu yapmaya gücümüz ve büyüklüğümüz fazlasıyla yeter...
 bu organizasyonu yapar ve ciddi ses getirebilirsek en azından biz varız ölmedik küllerimizden yeniden doğuyoruz ve hep karşınızda bizi bulacaksınız mesajını vermiş oluruz ve inşallahta vereceğiz!!!
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 02:34
pekı arkadaslar ıstanbula otobüs kaldırmak ıstesek kımler gelmek ıster yapılacak organızasyonda ınanın cogunluk olmamız lazım  bks yı yalnız bırakmamız gerekıyor  bunun ıcın otobus kaldırılırsa hafta sonu ben gıderım 
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 02:36
gidelim
Yukarı
bağlareses26 Liste gör
Yeni Yazar

cengiz
  Alıntı bağlareses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 02:37

ARKADAŞLAR  ;

1-  yönetim kurulumuz tarafından maçın tekrarını tahkime resmi müracatla talep edilmesi ( hafta içi)
2- artık önümüzde playof maçı yok bunu bir playof olarak değerlendirip katılım sayısının 10.000 lere cıkartılması ( örnek günü birlik gezi tur v.s organize edilmesi)
3- önümüzdeki seçimlerden olaya pay cıkartılması (örnek; siyasi adaylardan yardım ve destek talebi basın kamuoyu otobüs reklam ürünleri v.s)
4- hakem hatalarını boykot edecek isek
  bursa trabzon macının ofsayt golü  fener denizli macının 1 metre içerden cıkan verilmeyen golü eses fener macının carlosun içerden cıkardığı gol eses g.s macının elle oynanan pozisyonu
 şeklinde tamamını kapsayan ürünlerin basımı yazılı pankartlar gibi olmasını temenni ederim...
böyle sevda düşman başına
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır