eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:03
Alıntı yapılan ktasan

Dear Employees of FIFA

In Turkish Leagues there played an interesting match at 07:00 pm on 20th Dec., 2008. The match was between Trabzonspor and Eskişehirspor. It was interesting because;

1-The referee Fırat AYDINUS was in the field for the victory of Trabzonspor. Inorder to reach his aim he gave a comic penalty on behalf of Trabzonspor. Besides he used his red and yellow cards for the players of Eskişehirspor. On the other hand he didn’t use them for the other footballers of Trabzonspor.

2- Before a week during the match between Bursaspor and Trabzonspor, Bursaspor  scored a goal which was offside. In Trabzon there was a big reaction to the Turkish Football Federation. As a result of this reaction this week the referee Aydınus couldn’t control the match correctly.

As  Evidence:

The video of football match on Turkish “Lig Tv” on 20th Dec.,2008.

Our Request:

We demand the repetition of the match being directed by a referee from a foreign federation and we remand what we deserve.

We as football supporters become estranged form football step by step and our pyscological state spoils.

We write our complaints and demands to you for it is your duty to defend football and its lovers.

Best Wishes

Supporters of Eskişehirspor   

Bunun Türkçe'sini de yazsanız, ne gönderdiğimizi bilsek :)
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:13
suan bende gonderdım bu maılı  umarım dıkkate alınır son nefesımızde bıle es es
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:13
maç boyunca bir karede olsa eskişehirspor taraftarını göstermeyen digitürk
maçın içine edip dot korkusundan kart çıkaramayan faulu çalamayan ezikoğlu ezik ve şerefsiz fırat aydınus
ve efendiyim diye gezen üçkağıtçı derin devlet mensubu sadri şenerşen oğlu
ve anadolu kardeşiliği diye emzik isteyen trabzonun topoş taraftarı

hepinizin ALLAH BELASINI VERSİN...

ey yönetim ey sayın vali çalışıcı ey oy alcam diye gezen ezik siyasetçiler bu takım sahipsiz değil...bu Takımn kanının son damlasına kadar sahip çıkacak BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI var...bundan sonra içerdeki her maçta görüşürüz mhk...
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:18
bende 3 tane yolladım
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:18
bende 3 tane mail attim insallah dikkate alirlar
Yukarı
oozy Liste gör
Yazar

özgür
Yer: Russian Federation
  Alıntı oozy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:31
bende 3 ayrı mail adresinden fifaya yolladım
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:40
Her dk biri ekliyor Face'te, daha çok kişiye ulaşmalıyız, daha çok kişiye..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:41
Bi kaç mailde ben yolldım,Facebook'taki ve msn deki gönüldaşlarımızıda bilgilendirelim...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:53
Hakan Şükür Stadyum programında hakemlere çok tepki görecekleri camiadan yana olup az tepki görecekleri camiaların hakkını yememeleri gerektiğini söyledi. Herhalde hakemler ve medya bizi az tepki gösterecek bir camia olarak tanıyorlar. Unutulanları hatırlatacağız onlara.

BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:58
Alıntı yapılan omer26

Hakan Şükür Stadyum programında hakemlere çok tepki görecekleri camiadan yana olup az tepki görecekleri camiaların hakkını yememeleri gerektiğini söyledi. Herhalde hakemler ve medya bizi az tepki gösterecek bir camia olarak tanıyorlar. Unutulanları hatırlatacağız onlara.

bakın bu açıklama bile bize küçük takım gözüyle baktıklarının göstergesi...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır