eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 00:18
Arkadaşlar fazla laf etmeyelimde 200bin adet biletlerden alalım,alabildiğimiz kadar. Ödülde fantazisi olsun,çıkanada hayırlı olsun.
Hep laf üretmeyelim daa, tüketelim şu biletleri Smile
(Affınıza sığınarak bu post 10 numara topiğndede mevcutTongue)
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:08
yinemi büyükerşen bu ne ya bu adam ne yapmış be biri anlatsın eses e ne faydası var takımın elinden otobüs alan adammı eses i kurtaracak kaç yıldır başkan be ne yaptı bolu-gs-fb maçlarına geldi yeter ya adam stadın arkasından sit alanı diye yer vermedi  konuşuyonuz seçim zamanı sallar tabi kazansın bi şey yapmasın ben senin anlını karışlarım.burayada yazdım
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:12
büyükerşen gitsin aziz yıldırımı gezdirsin porsukta başka yerlerin belediye başkanına bakın sefa sirmen seçilsin kocaei nasıl düzelir bakın klavyeden sıyırmayın oda belediye başkanı neymiş kanunlara aykırıymış bırakın bunları büyükerşeni savunanlar ilk önce 3-5 tane bilet alsınlarda atkıma katkısı olsun ondan sonra savunun
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:43
Kardeşim esas konuya dönelim diyoruz,laf olsun diye yazanları görüyoruz.pehhhAngry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 08:22
Konuyu çarptırmasak ne alakası var şimdi büyükerşenin bu konuyla kişesel hıncınızı burada değil sandıkta verirsiniz ES ESİMİ BULAŞTIRMAYIN ARTIK

konumuz piyango gidin bilet alın hocayı eleştireceğinize alamayan veya almıyacaklar en azından çevresindekilere duyursun belki alan olur bir faydamız dokunsun
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 09:10
YIllardır eses ne çektiyse siyasete karıştırıldığından çekti . Yani soldan biri yardım etse sağcılar tükaka yaptı ,sağdan biri yardım etse solcular tü kaka yaptı kardeşim eses bütün eseslilerin burda siyaset olmaz ,siyaset yapılacaksa gidilir partide ve başka forumlarda yapılır. Burada esesin menfaatleri önemlidir. Unakıtan yaptıysa yardımı isterse reklam için olsun (kim karşılıksız yapıyor) sabaha kadar alkışlarız, Büyükerşen yapacak olsa yine isterse reklam için olsun sabah kadar alkışlarız . Yani burda siyaset yapılmasın kim bu takıma bir taş koyarsa eskişehire hizmet etmiş olur. Bunun açılımını anlatmaya gerek yok. Ama çağımızın en büyük sosyal ve spor olayına da uzak kalanı ve Eskişehirin manevi ve tarihsel geçmişini spor olarak yok edenide sonunu kadar eleştiririz. Kalıcı gelirleri herkez ister ama bütün büyük kulupler real madrid ,fb ve hepsi ,piyango,dergi vb zaten yapıyorlar. Büyük olmanın gereğidir bunlar. Piyangoyu 3. ligde kime yapacaksın takım hedef büyüttükçe gelirlerde artacaktır. Yeterki yapılan her organizasyon başarıya ulaşsın. Esese böyle gelir kapıları bulmadan nasıl kalıcı gelir yolları bırakılacak. Bu biletleri kısa sürede tüketmemiz gerekiyor.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 10:21
eses260'a aynen katılıyorum.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 13:18
imkanı olan herkez almalı. yönetim bu tip organizasyonları çoğaltmalı. taraftarın parasını maç bileti yoluyla almamalı.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 13:27
Bilet alacağım ama araba çıkarsa kulübe geri bağışlamam ona göre.Araba çıktığında arabayı kulübe bağışla diye çok bastıran oluyorda o yüzden peşin peşin yazayım dedim.İleride ben baştan demiştim demek için kanıt olsun.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 15:00
keşke yönetim biletleri satışa başlarken devre arasında kale arkası trübünlere ilk kazmayı vuruyor ve stadın modernizasyonuna başlıyoruz,bunun içinde en büyük güvencemiz siz taraftarlarsınız bu amaçlada gelii stadımızın kale arkası trübünleri yapımında kullanılmak üzre bu piyangoyu düzenledik ve başlatıyoruz deseydi.o zaman hepimiz nasıl bir heyecan ve hevesle bu piyangonun peşinden koşardık değilmi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır