eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Canlı Yayında Transfer Teklifi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:03
Belediye başkanı olsam bu yönetime ve önceki yönetimlere bir kuruş vermezdim.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:09
eskısehırspora destek vermıyor dıye yılmaz hocayı elestırıp nolursa olsun oyumu vermem, esesım once gelır dıyorsanız.. sızınle aynı takımı tuttuguma UTANIYORUM!! hayatımda 2kez utandım esesımle.. 1i saolsun unakıtan ve şakşakçıları, 2.side bu olay!! gercı ıkısınınde nedenı aynı banaz kişiler.. siz gidin b.k gıbı bır sehırın ıcınde unakıtan stadında oturun macınızı ızleyın.. o takım benım esesım olamaz
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:14
eskişehirspor esesim gönlümün baş köşesindedir ama
yılmaz hoca esesime destek vermiyor diye ona oy vermemezlik etmeyeceğim...
destek vermezse vermez secmezse sevmez
esesime desteği ben veririm ben severim o yapmaya bilir
ama eskişehire yaptıkları ortadadır ve oyum yılmaz hocaya....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:23
Benim için de partinin veya ismin önemi yok.Kimin Eskişehir'e en iyi hizmet ettiğini düşünürsem ona oy veririm.

Şehir geliştiği zaman Eskişehirspor'da kendiliğinden gelişir.
"EsEs'e yardım etmiyor" gibi basit bi çerçeveden bakmamak gerek olaya.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:35
Alıntı yapılan toprak26

Alt geçit üst geçit köprülü kavşak çevre yolu tercihli yol bunlardan bir tekini bile yapmayan tek büyükşehir belediye başkanı nerede dersiniz.
Bu şehir köprübaşından ibaret değil
Bu şehirde gelmiş geçmiş en büyük marka ESES tir. Gerisi gölgesinde kalır.

Ya siz Eskişehir'i bilmiyorsunuz yada Eskişehir'de yaşamıyorsunuz, Yapılınabilecek yerelere yapılıyor şuan ama şehir içinde yapazsın çünkü 4-5mt'den su çıkıyor şehirde, bunun için gerekli maddi kaynağı karşılayacak sponsor yok malesef.  Trafik sorunuda Büyükşehir'e suç bulanları anlamıyorum. Büyükerşen ve Soydaş öncesinde Eskişehire bir çivi bile çakmayan sadece ufacık park yapmayı bilen kişilerin sorgulanması lazım. 20-25 yıl önce Atatürk cadddesi ve benzeri  caddeler geniş geniş bırakılsa sorun olmazdı. Tramvay'ın büyüttülmesi şart 10 yıl sonra bu şehirin nufusu 1.5 milyon çivarı olacağı öngörülüyor araba araba nereye kadar...
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:47

15 sene önce şu an tramvay geçen i.inönü caddesi ni düşünebilen varmı belediye otobüsleri özel arabalar motorlar yayalar tam bir curcunaydı.o daracık kaldırımda insanlar nasıl alışveriş yapıyordu.şehrin gerçek sahibi yayalardır motorlu araçlar değil.avrupa ülkelerinde şehir merkezine motorlu araçların girmesi yasak olan bölgeler var adam şehir dışına arabasını park ediyor marketine gidiyor alışverişini yapıyor arabasına binip evine gidiyor.bizde nasıl peki adam nerdeyse işemeye arabasıyla gidecek 100 metre yürüyemeyen insanlar var.sonrada trafik sorunu biz bu kadar birbirimize karşı saygısız olduğumuz sürece 100 senede geçse 1.000 senede geçse bu sorun devam edecek. otomobilin yok böyle konuşuyorsun diyebilirsiniz ama otomobilim var ....Tongue

Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:57
Alıntı yapılan banner

Belediye başkanı olsam bu yönetime ve önceki yönetimlere bir kuruş vermezdim.

Haklısınız, bende vermezdim.Yöneticilerin ne verdiği belli değil.Paranın nereye, kimin cebine girdiği belli değil.Kulübün geliri gideri belli değil.Ben onlara para vereyim onlar da kafasına göre saçsın.Halil Ünal sağda solda şov yapıp, belediye başkanına laf atacağına kendisi ne vermiş bu kulübe açıklasında öğrenelim.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
Yer: Malezya
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 16:15
yorumlarıma epeyce eleştiri birikmiş. Kimseyi rencide etmek gibi bir niyetim yok sırasıyla cevap vermeye çalışayım,
sevgili espala262,
Tramway projesini rahmetli Aydın Arat anlattığında (Kanal26 canlı yayın dönemin seçim programlarından birisi kaset rtükte ve kanal 26 da mevcuttur.) Yılmaz hoca ısrarla bu projeye karşı çıkmış ve rantabl olmadığını bunun yerine kullanılmayan 3. demiryolu hattından istifade edeceğini şehrin içine tramway sokmayacağını taahhüt etmişti. Bu proje Aydın Arat'a aittir ve şimdikinden farklı olarak 9 adet kavşak çalışması yapılmıştır.
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım
Yukarı
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 16:17
sevgili erkin,
Eskişehir hariç tüm büyükşehirlerde istisnasız onlarca kavşak ve yan yol bağlantısı yapılmıştır. Şu an Eskişehir in birçok yerinde bat-çık kavşak ihalesi sonuçlanmış ve Alpu kavşağından yapımına başlanmıştır. Demekki yapınca oluyor. Bu arada Muttalıp üst geçidi tarzı da yapılabilir ama bu güne kadar yapılmadı.
Yukarı
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 16:21
Sevgili Ömer Bıhlar,
Nebi başkan döneminde yeni stad ve spor kompleksi proje olarak hocaya sunuldu bu konuda maddi destek istenmedi imar değişijkliği veya alternatif proje desteği istendi. Forum sayfalarında ve Nebi başkanın basın açıklamalarında vardır. Fakat maddi destek alınamadığı gibi manevi destek te alınamadı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,482 saniyede hazırlanmıştır