eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 00:33

Eskişehirspora kar sağlayacak hiçbirşeyin peşi bırakılmamalı.Mesela nacizane önerim maça gelen taraftara Eskişehirspor dergisi verilse çok güzel olur.Hem herkes dergiyi okuma fırsatı olur hemde dergi satışı artmış olur doğal olarak.Bu konularda eksiğimiz oldukça fazla.Doğru dürüst ürün yok mağazada.Kış geldi kışlık ürün yok.Yeni yıl geliyor takvim çıksa.Bir de formalar pahalı.Nike yerine atıyorum Kappa yapsa 40-50 ytl olur orjinal forma.Taraftar düşünülmeli.

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 00:54
Alıntı yapılan bursAnkaraESES

Eskişehirspora kar sağlayacak hiçbirşeyin peşi bırakılmamalı.Mesela nacizane önerim maça gelen taraftara Eskişehirspor dergisi verilse çok güzel olur.Hem herkes dergiyi okuma fırsatı olur hemde dergi satışı artmış olur doğal olarak.Bu konularda eksiğimiz oldukça fazla.Doğru dürüst ürün yok mağazada.Kış geldi kışlık ürün yok.Yeni yıl geliyor takvim çıksa.Bir de formalar pahalı.Nike yerine atıyorum Kappa yapsa 40-50 ytl olur orjinal forma.Taraftar düşünülmeli.

Çok haklısın kardeşim.. Bu yönetim ne zaman Taraftarı düşündüki şimdi düşünmeye başlasın.. Her geçen gün yönetime olan güvenim azalıyor Nefrete dönüşüyor..
Ben ankarada yaşayan Fanatik EsEsliyim. Allahın Ankarasında EsEsle yatar EsEsLe kalkarım.. Allahın gücüne gitmesin Belki Bismillahdan çok EsEs diyorum..
Bu bayramda Eskişehire geldim adam gibi kışlık ürün alayım dedim yok yok yok... Her defasında o mağazadan buruk şekilde çıkıyorum yeter beee yeter....AngryAngryAngry
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 00:56
Alıntı yapılan scetintas

Süper ligde kalmak mı istiyorsunuz..?? Transfer mi İstiyorsunuz..??                                   
Bazı arkadaşlar demiş ki biletlerden çekilişde yöneticilere çıkar demiş....Benim için kime çıktığı önemli değil,ESES ime kaç para gelir sağladığıdır...
Yönetimi sevmiyor olabiliriz...Kalıcı gelirlere ihtiyacımız var evet doğru...Ama ne zaman olacak bunlar...1 ay sonra transfer sezonu bitecek neredeyse...Biz kimleri alacağız hiç düşündünüz mü?
Bilmeyen arkadaşlara bir sır vereyim....Şu anda kulüpte aşçıların parasını ödeyecek para yok ama maşallah "Eskişehirspor'da görmek istediğiniz oyuncular" kimlerin isimlerini telaffuz ediyorsunuz şöyle bir göz atın...HANGİ PARAYLA....
Kalıcı gelir diyorsunuz....1 AY İÇİNDE OLUR MU..??
Bu eşya piyangosu biraz iyi giderse nakit para sağlanırsa transfer görürsünüz...Yok olmaz ise yönetimi topa tutarsınız...Üzerinize düşeni yaptınız mı önce onu söyleyin...
Eleştirin neden transfer yok diye ...Ama azıcıkta elinizi vicdanınıza koyun...Şunu isteriz orta sahamıza bu gelsin,bize forvet lazım...3-4 oyuncu istiyoruz diyenlere sadece acı acı gülüyorum...
Kulübün maaşları ödeyecek parası yokken bunlar nasıl olacak...Ayıptır....
Yoksa durum gerçekten vahim...

Şimdi yanlış anlamayın sayın suat abicim ama madem paraları yok istifa etsinler ozaman biz demedikki 10 numara bir futbolcu alacaz diye bunu söyleyen sayın başkan halil ünal dır. Aynı zamanda bu takıma bu taraftar her zaman sahip çıktı rızkından kesip esesine fayda ve katkı sağladı eğer bu yönetim taraftarın yaptıgı kadar  karşılıksız sırf eses sevgisinden dolayı 50 ytl verip maça girdiyse kimse diyemezki siz üzerinize düşeni yaptınızmı diye!! Bu taraftar herzaman üzerine düşeni yaptı karşılıksız para verdi ama sayın yöneticiler verdiği paraları nedense yönetimler bıraktıkdan sonra hep aldılar fazlası ile aldılar yaptıkları reklamlarda cabası.. Biz yine alacağız biletimizi yinede karşılıksız esesimizin yanında olacağız. Biz kongreler gördük her kongremize gitmeye çalıştık simdi buradan projeler yapacaz eses e artık katkı sağlayacağız diyen belediye başkanının dediği hala kulagımda o çınlayan sözlerini bile duyduk eskişehirin eskişehirspordan daha önemli sorunları var kapanırsa kapansın bu kulup dedıkleri günleride unutmadık o günler de yine taraftar vardı çıktık paşalar gibi mustafa akgören kardeşim dediki hiç unutmam bu kulüp asla kayyuma gidemez kapanamaz biz daha ilerde başkan olarak esesimizin başında olacaktık ama bugune nasip oldu dediği günleri gördük yani kimse korkmasınki bu kulup sahipsiz değil bu kulubun aslanlar gibi taraftarı var.  
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 00:57
Alıntı yapılan scetintas

Süper ligde kalmak mı istiyorsunuz..?? Transfer mi İstiyorsunuz..??                                   
.........Biz kimleri alacağı...3-4 oyuncu istiyoruz diyenlere sadece acı acı gülüyorum...
Kulübün maaşları ödeyecek parası yokken bunlar nasıl olacak...Ayıptır....
Yoksa durum gerçekten vahim...
Ayrıntıya hiç gerek yok,bilinçli olan her EsEs li dediklerinizi zaten biliyor.Lakin boşa sallamalar insanı deli ediyor.
Kadro geniş diyorlarConfused,üç takviye 8 yedek Tokat'ı yenemiyorsun.Youla,Serkan,Anderrson,Vucka,Bülentlerden biri eksik oldumu takım kuramıyorsun,sonrada ligdeki en geniş kadrodan bahsediyorsun.
10 numara adam almaktan bahsediyorsun,200bin piyango biletini Eskişehir sevdalıları zaten tüketir,Sezon başındaki kombine hesabına girerselerde avuçlarını yalarlar.
5ytl,7.5 ytl yapsınlar sadece katkı yapmak için her alan 2 tane alır,15ytl,20ytl.yaparsan gelen sorar,giden sorar ama her iki kişiden biri kesin alır sadece,200bininde yarısı elde kalır.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 01:52
Alıntı yapılan es_emre26

1 tane de ben alacağım ancak güvenemiyorum...Ödüller yöneticilere çıkarsa hiç şaşırmayın..!
Yok be çocuğum o kadarda değil...Wink
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 02:10
burda yılmaz hocaya sallıyacak adamın alnını karışlarım
ESKİŞEHİRDE YILMAZ HOCAYA OY VERMEYEN NANKÖRDÜR...

ESESLİYİM ŞANSLIYIM BİLET ALMALIYIM...
 AMORTİ BİLE VURMADI OLSUN ESESİM KAZANDI...
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 03:03
Transfer sezonuna kadar biletlerin satılacağına inanıyorum yalnız organizasyon 2 hafta önceden başlasaydı daha çabuk halledilebilirdi bu iş..
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 10:51
Alıntı yapılan scetintas

Üzerinize düşeni yaptınız mı önce onu söyleyin...
Ben yaptığıma inanıyorum. Burada çoğu kişiye yahut dışarıda çoğu taraftara sorsanız onlar da yapmışlardır ve yapıyorlardır, eminim. En azından gidip bilet alıp maçlara geliyorlardır. Ben de gidip biletimi alıyorum, kombinemi alıyorum, elimden geldiğince deplasmanlara da gidiyorum, desteğimi de veriyorum, babadan atadan kalma Beşiktaş'ım da yok, yüksek Eskişehirsporluluk bilincine de, acizane, uygun hareket etmeye çalışıyorum, daha ne yapayım?

Bizlere üzerinize düşeni yaptınız mı diyorsunuz da aynı soruyu lafa geldi mi mangalda kül bırakmayan ama icraatte sıfır olan, aşçıların maaşını ödeyemeyen değil ödemeyen, mali tablo da hiçbir şekilde şeffaf olmayan ama her fırsatta maddi yokluktan bahseden, vizyon ve gelecek sahibi olmayan, proje üretmeyen, geleceğimiz olan çok önemli stadyum projesini bile açıklamayan, oldu bittiye getirmeye çalışan Halil ÜNAL ve ekibine de sordunuz mu?
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 11:07
niye alakası olmayan cevaplar yazılıyor konu eşya piyangosu cevap büyükerşen
bırakın artık bu adamla uğraşmayı uğraşanlar cevaplarını gemiş seçimlerde cevaplarını hep almıştır eskişehir halkı her zaman hakedene hakkını vermiştir siyasi ve partizanlık yapmadan.
siyasetten uzak duralım lütfen kenar mahalleye baksın falan filan alt belediyelerin işlerini büyükşehir yapmaz bunu unutmayın eğer büyükşehir kenar mahallelerede bakarsa kapatın ozaman odunpazarını ve tepebaşı belediyelerini

Konu Eşya Piyangosu Tekrar Hatırlatırım
Hocayla Burada Uğraşmayın Yeri Burası DeğilAngry
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 11:10
bence 15 günde bir yapılmalı. milyarları kazanamayacağınız sayısal loto, at yarışına oynuyosunuz. 15 günde bir yapılsın hediye sabit olsun. milli piyongo gibi geleneksel olur. 
belki herkeste hastalık olur sayısal, at yarışı gibi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır