eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 18:18

Sercan'ı dün çok yormuştuk

Turkcell Süper Ligi'nin liderini son dakika golüyle yenen Bursaspor'un teknik direktörü Güvenç Kurtar, "Sercan'ın affı bize akşam 8'de geldi. Hemen onu kadroya aldık. Sercan'a dün çok yüklendik ve yorgundu. Maçta oynayacağı kesin değildi" dedi.

"Şimdi bütün spor severlere söyleyim hiçbir takım geri çekilmez rakip takım bastırır . Rakip takım defansından forvetine kadar bastırıyor. Takım ister istemez geri alıyor. Ben Emrah’ı soktum çünkü Bekir yoruldu ve baskı vardı Trabzonspor’un yedi bütün gollere baktık. Dünde taktik bunun üstünde çalıştık. Emrah’ı koyduk çünkü gelen ilk topları karşılayacaktı ama yanlış anlaşıldı.. Taraftarlar alışmış istifaya nasıl müdahaleler yaptığını biliyorum. Sercan’ın affı bize saat 8’de geldi. Hemen onu kadro aldık. Sercan çok yorgundu biliyoruz kalitesini. Sercan 15 dk oynayabilirdi dün çok yüklendik ona. Doktor bize düz koşu yapabilir dedi. Maçtan önce geldi yanıma oynayacağım dedi. Sercan sakattı dün arka adelesinde sertlik vardı ve baya bir antreman yükledik.. Ben senelerin teknik adamıyım seyirci kendine göre haklı bunları öğrenince beni sevgiyle bağırlarına basarlar. Saysam 10 kişi yok bu takımda beş yabancı yok. Taraftarlar bana güvensin ben onların bildiği hocalardan değilim. Ben maçtan önce futbolcularıma söyledim. Formasının hakkını vermeyen yoktur bunu daha öncede söyledim

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 19:16
kabak gibi ofsayttan atmış ikinci golü bursaspor..sercanın cezası aniden kaldırılıyor,buz gibi ofsayttan gol veriliyor.. dikkat bu yılki ali cengiz oyunları erken başlamıştır..hazımsız istanbul medyası ve onun sahte yüzleri..

ulan inşallah şampiyon anadoludan bu yıl..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
26eseses1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Hasan
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 21:40

Güvenç Kurtara rağmen yendik,trabzon balonunu patlattık :))

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 23:06

Kurtar'ın arkasındayız

İbrahim Yazıcı, maç boyunca tribünlerden yönetim kurulu ve teknik direktör Güvenç Kurtar aleyhine yapılan tezahüratları onaylamadığını belirterek, "Güvenç hocaya desteğimiz tam. Yönetimi ve teknik direktörümüzü istifaya davet edenler önce tabelaya baksınlar" dedi.

Başkan Yazıcı Bursaspor'un Trabzonspor'u 2-1 yenerek liderlik koltuğundan indirdiği maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Derbi maçlarda her şey olabilir. Bu maç bizim açımızdan derbi maçtı ve çok önemliydi, çünkü liderle oynadık. Stresli bir maç oldu. Ama 90 dakikanın sonunda tabelaya baktığımızda ne kadar sevinçli olduğumuzu anlatamam" dedi.

Tribünlerden maç boyunca yükselen "Yönetim istifa" ve "Kurtar istifa" şeklindeki tezahüratlara da değinen Başkan Yazıcı, yönetimi ve teknik direktörü istifaya davet edenlerin provokatör kişiler olduğunu söyledi.

Yazıcı, "Bu kişilerin isteğiyle istifa edecek değiliz. Bunlara kulak asmayacağız. Teknik direktörümüz Güvenç Kurtar'ın arkasındayız, teknik heyette değişiklik söz konusu değildir. Yönetimi ve hocamızı istifaya davet edenler önce tabelaya baksınlar" diye konuştu.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 03:20

Sercan anlamlı bir gol attı.Güvenç Kurtar Volkan Şenin yerine Emrah yerine baştan Sercan'ı alsaydı daha iyi olurdu.1-1 den sonra aşırı tepki geldi.Yönetime futbolculara teknik direktöre.Kaosu Sercan'ın golü engel oldu diyebiliriz.Balon falan diyenlerde gelen Arsenal yetkilisiyle birlikte yanlış yorum yaptığını anlamıştır.Sadece bizim maçla yani 1 maçla bir futbolcuya değer biçilmez.Herkesin kötü günü olur.Sercan gerçekten kaliteli oyuncu.

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 10:10
Güvenç Kurtarın 4-6-0 taktiği sonunda galibiyet alarak işe yaradı.Trabzona haftayı moralsiz kapattıran Bursayı tebrik ederim.Bizim işimize yarar belki Trabzonda.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 10:52
Bursanın attığı 2.gol ne kadar doğruysa Trabzon'un attığı ofsayt olan son saniye golude o kadar doğru..Haftalardır bu tff hakemlere sesini cıkarmıyormu ?..Confused
www.esesim.org
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 11:15

'' Yazıcı, "Bu kişilerin isteğiyle istifa edecek değiliz. Bunlara kulak asmayacağız. Teknik direktörümüz Güvenç Kurtar'ın arkasındayız, teknik heyette değişiklik söz konusu değildir. Yönetimi ve hocamızı istifaya davet edenler önce tabelaya baksınlar" diye konuştu.''

Yazıcı, o tabelanın nedeninin Kurtar olmadığını da çok iyi biliyor. Ama gerçeği söylemek işine gelmiyor. Trabzon da bir numara yok. Normal oyunumuzu oynarsak biz de evinde yeneriz. Bursa hamsiyi tavaya koydu. Pişirmesi bizden. Tebrikler Bursa. 

ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 13:20
Bursa İyi Başladı Nedense Birden Düşüşe Geçtiler. AMa Bursa'nın Kadrosu Sağlam İnşallah Toplanırlar. Trabzonuda Yenmeleri İyi Oldu Haftayada Biz Yendikmi Tamamdır (:
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 19:13
dun ku macta ılk 40 dk bursspor cokıyıdı ozellıkle 40 dk sonra 6 kısı ıle defans yapmaya baslayınca ts gelde gol at dedı bırden bıre buda malum guvenc kurtar durusu ama her zman boyle olmaz bursa taraftarı bunu kabul etmıyor ozellıkle maraton trıbunu mac 1/0bıle guvenc kurtara tepkılerını dıle getırdı sadece maraton trıbunu kale arkası neden tepki vermedi acana sorgulamak lazım bızler tepkı vermısse takımımız ıcın tepkı verdık corbaya evet dıyenlere sonuna kadar karsıyım
ts 2/1 olunca sansa ve hakem hatasıyla yendık orasıda malum bırkerede hakem hatası bızım yanımızda olmasınada sevındım kaybettıgımız puanlardakı paylarına ragmen

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır