eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 02:44

Sercan'ın cezası kalktı

Antalyaspor maçında kırmızı kart görerek 1 maç cezalı duruma düşen genç oyuncumuz Sercan Yıldırım'a, PFDK tarafından 1 maç daha ceza verilmişti.

Tahkim kurulu yaptığı toplantıda Bursaspor Kulübü tarafından yapılan itirazı kabul ederek, Sercan Yıldırım'a PFDK tarafından verilen 1 maç oynamama cezasını kaldırdı. Böylece Sercan Yıldırım, Trabzonspor maçında kadrodaki yerini alabilecek.

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 11:05
Sercan'ın oynayabilecek olması Bursaspor adına sevindirici.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 12:39
Sercan balondu, söndü. Son haftalarda sahada yok. Bize karşıda etkisizdi. Bu yüzden olup olmaması pek bişeyi değiştirmez bence.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 13:01
manchester united balon topçunun peşine düşmez heralde. gelişmesini premier lige felen gitmesini isterim. gerçi ben de hayatımda bi kere  izledim bi numarasını göremedim....
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 13:10
Arkadaşım, Manchester United'in peşine düşmeside balon. İnanmayın böyle şeylere. Maksat, Manchester peşinde deyip İstanbul takımlarına kakalamak. Hem, Bursa kim ya Manchester değil Sercan'ı Bursasporu satın alır. Yeterki istesin.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 17:06
bursa tirabzonu yendı yarın kesın yenmemız lazım konyayı bu arada teprikler bursaspor..
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 18:08

Timsahın Hamsi Ziyafeti

Turkcell Süper Lig'de liderlik koltuğunda oturan Trabzonspor, Bursaspor deplasmanında yıkıldı! Gökhan Güleç'ten yediği golle geriye düşen bordo mavililer, son haftaların klasikleşen Gökhan-Umut işbirliğiyle Timsah'a cevap verdi, son bölümde sahneye çıkan Sercan ise rakibini zirveden etti: 2-1!

BURSASPOR: 2 - TRABZONSPOR: 1

Stat
Atatürk

Hakemler
M. Kamil Abitoğlu xx, Cemal Bilgül xx, Hakan Yemişken xx

Bursaspor
Ivankov xxx, Ömer xx, İbrahim xxx, Veli xx, Romashchenko xxx (Dk.68 Emrah x), Bekir Ozan xxx (Dk.73 Serdar), Mustafa xx, Yenal xx, Melo xxx, Volkan xx (Dk. 83 Sercan x), Gökhan xxx

Trabzonspor
Sylva xx, Tayfun x (Dk. 42 Colman x), Snog, Giray xx (Dk. 64 Barış xxx), Cale xx, Hüseyin xx, Selçuk xx, Serkan xx, Yattara xxx (Dk. 88 Isaac), Umut xxx, Gökhan xx

Goller
Dk. 35 Gökhan, Dk. 90 Sercan (Bursaspor), Dk. 79 Umut (Trabzonspor)

Sarı Kartlar
Dk. 7 Tayfun, Dk. 80 Serkan, Dk. 90 3 Umut (Trabzonspor
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 18:16

Güvenç istifa sesleri

Bursaspor'un Trabzonspor ile yaptığı maçın son bölümlerinde teknik direktör Güvenç Kurtar aleyhine tezahüratlar yapan Bursaspor taraftarları kazandıkları maçın bitiminde de bu tepkiyi sürdürdü..

Bursaspor'un Trabzonspor'u 2-1 yendiği maçta, konuk ekibin beraberlik golünü atmasından sonra başlayan "Güvenç istifa" sesleri maç bitimine kadar devam etti.

Bursaspor taraftarı genç yıldızları Sercan Yıldırım'ın galibiyet golünü atmasına rağmen teknik direktörlerini protesto etmeye devam ederken, maçın bitiş düdüğünün ardında da tepkilerine bir süre daha sürdürdü

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 18:16

Sercan'a görücü geldi

Bursaspor'un Trabzonspor ile yaptığı oyuna sonradan dahil olan ve takımını son bölümde galibiyete ulaştıran genç yıldız Sercan Yıldırım görcüye çıktı!

İngiliz kulübü Arsenal'in yetkilileri, Bursasporlu oyuncu Sercan'ı izlemek için Bursa'ya geldi. Arsenalli yetkililer, maçı VIP tribününden takip etti.

Maça ilk 11'de başlamayan ancak oyuna son bölümlerde dahil olan Sercan Yıldırım, takımına galibiyeti getiren golü attı..

Sağ beke baktım ofsayt yoktu

Çekişmeli geçen maçın son dakikalarında oyuna dahil olan ve Bursa'nın galibiyet golünü atan Sercan Yıldırım, "Gökhan abinin golü ve asisti çok güzeldi. Tebrik ediyorum. Benim golümde sağ beke baktım ofsayt yoktu" dedi!

"Ben iki maç ceza almıştım dün belli oldu, cezam indi ve kampa dün dahil oldum. Beni oyuna geç alması hocanın taktik anlayışı ona saygı duymak lazım. Taraftar gol bekliyordu ancak onlarda sabırlı olması lazım. Oyuna girdim gol attım benim için çok güzel bir duyduydu ama taraftarın sevgisini almak çok güzel bir duygu. Gökhan abinin golü ve asisti çok güzeldi. Tebrik ediyorum benim golümde sağ beke baktım ofsayt yoktu. 18 yaşımdayım ve 7 golüm oldu. Galibiyeti taraftara hediye ediyorum
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 18:17

Defanssız oyuncu devri bitti

Trabzonspor maçında takımının ilk golünü atan Bursasporlu Gökhan Güleç, "Artık defans yapmayan ve takıma yardım etmeyen oyuncunun devri bitti. Biz bunu yaptığımız zaman taraftardan tepki görüyoruz" dedi.

Gökhan Güleç'in Ajansspor.com tarafından derlenen açıklamaları şöyle:
"Bir pozsiyon önce de vurmuştum ancak ikinci de gol oldu. Hocamızın dediklerini uyguluyoruz. Biz artık tam forvet gibi oynamıyoruz. Defansa da yardım ediyoruz. Artık defans yapmayan ve takıma yardım etmeyen oyuncunun devri bitti. Biz bunu yaptığımız zaman taraftardan tepki görüyoruz. Ben, Sercan ve Volkan.. Ancak biz takımıza yardım ediyoruz. Oynadığımız takım lider Trabzonspor. İster istemez geri çekiliyorsunuz. Hocaya burada diyecek bir şey yok, yerinde değişikliklerle galip geldik
"

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır