eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 21:34
Alıntı yapılan es_emre26

Hadi diyelim dost değiliz BursAnkara ile...Buraya tabii ki klübü hakkında bilgileri yazacak illa düşman olmak için zemin hazırlanmamalıdır...

Bir de bu tür olayları deplasmandan bi haber insanlar yaparsa insan daha çok sinir oluyor...Burada dostluğu birileri bozuyo deplasmandan ceremesini biz çekiyoz...Ohh ne ala muala Thumbs%20Down

Yukarıdaki sözüm o salladığı takımlarla deplasmanda oynadığımız maçlara gelmeyenlere..!

o takımlarla 12 yıldır oynamıyosun bu sene oynadık emre oktay da rengini belli etsin EsEs li mi bursa lı mı ankaragüçlü mü anlayamadık!!!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 21:37
Aslında sizin gibi büyüklerimizin (profiliniz doğruysa) bizim gibi gençleri bu tür güzel oluşumlarda desteklemeniz gerekiyor ancak muhalefet oluyorsunuz...

iSTErseniz 50 yıl oynanmasın ama böylesine güzel yaklaşımları da çürütmeye hakkınız yok..!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 21:40
Alıntı yapılan es_emre26

Aslında sizin gibi büyüklerimizin (profiliniz doğruysa) bizim gibi gençleri bu tür güzel oluşumlarda desteklemeniz gerekiyor ancak muhalefet oluyorsunuz...

iSTErseniz 50 yıl oynanmasın ama böylesine güzel yaklaşımları da çürütmeye hakkınız yok..!

oluşuma lafımız yokki abartılmasın yeter
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 21:51
Alıntı yapılan es_emre26

Hadi diyelim dost değiliz BursAnkara ile...Buraya tabii ki klübü hakkında bilgileri yazacak illa düşman olmak için zemin hazırlanmamalıdır...Bir de bu tür olayları deplasmandan bi haber insanlar yaparsa insan daha çok sinir oluyor...Burada dostluğu birileri bozuyo deplasmandan ceremesini biz çekiyoz...Ohh ne ala muala Thumbs%20DownYukarıdaki sözüm o salladığı takımlarla deplasmanda oynadığımız maçlara gelmeyenlere..!

ben çok deplasmana gittim . hemde bundan 10-15 yıl öncesinden bu yana . kimseye saldırmadım . kimsedende korkmam . korktuğum için kimseyle grup oluşturmam . ne alakası varmış deplasmanda yaşananlarla bizim dediğimizin .. biz kavga edelim demedikki . ama kardeşim tribünümde cemal aydın pankartı açmak , rakip teknik adamı tribüne çağırmak , iki takımı kolkola tribüne çağırıp futbolcuların konsantrasyonunu düşürmek , kendi sitemizde eses ten çok başka takımlar hakkında haber yazıp durmak ..... bunlar neyin nesi . ne saçmalıktır bıktık yaa. güzel oluşum dediğin şey bunlarmı ? biz kavga et kimseye hoşgeldin deme demiyoruzki .ama bu kadarda abartılmaz kardeşim . inanki geçen denizli maçı ankaragücü ile olsaydı o ateşli desteği veremezdi bu taraftar . .çünkü abartıyosunuz dostluk muhabbetini . bu muhabbete ne kadar karşıysam sakaryaya ölümüne ve abartılı düşmanlığada karşıyım . herşeyde bir ölçü vardır . bizim tek amacımız eses tir.
sorumu tekrarlıyorum :
ne oldu antalya dostluğuna ?
cemal aydın pankartının açılması sizce saçma ve aptalca değilmiydi?

dostçu arkadaşlar eses i kimse kullanamaz . bu büyük camia ve taraftar sizin gibi 3-5 kişinin oyuncağı değildir .

Yalnızca ESES
26-26-26
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 21:55
Ben deplasmandan bi haber olup da burada sallayanlara diyorum...o yüzden ne yazarsanız yazın cevap beklemeyin...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 21:55
hala nelerı tartısılıyor sasırıryorum ya allah askına bu sayfa bursaspor hakkında degılmı nedır bu art dusuncenız bır turlu anlamıs degılım bu sayfadakı haberlerın ne sakıncası var sızlere ozaman buradakı haberlerı okursunuz okumazsını o sızın dusuncenız okumak ısteyen vardır okumak ıstemeyen buna kımse karısamaz burada kımseye hakaret ıceren kelımeler dokulmuyor klavyeden kımseyede delıkanlılıkta yapmıyoruz sadece haberdar edıyoruz sadece
benım anladıgım kadırıyla bazı uyelerın her konuda oldugu gıbı bu konuyada hep muhalefet yanlısı olduklarını goruyorum sureklı
tebrık edıyorum sızlerıClap
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 21:58
Oktay abi sen yazmaya devam et biz okuruz...istemeyen de girmez,okumaz,yazmaz olur biter...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 22:09

Kurtar: Hedefimiz galibiyet

Bursaspor, Pazar günü deplasmanda Konyaspor ile oynayacağı karşılaşma için karayoluyla Konya'ya gitti..

Teknik Direktör Güvenç Kurtar sakatlara rağmen sahaya 11 kişi çıkacaklarını söylerken, transfer konusu ve Sercan hakkında da konuştu..

Hareket öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Güvenç Kurtar, Konya'ya 3 puan için gittiklerini belirterek, "Hedefimiz galibiyet, ama futbol bu, üç türlü netice meydana çıkabilir. Biz taraftarlarımıza 3 puan hediye etmek istiyoruz. Sakatlarımız var, gelemeyenler de var.

Belki aramızda olmayanlar önemli futbolcular, ama neticede sahada 11 kişi çıkacağız. İyi bir maç ortaya koyarak, 3 puan almayı hedefliyoruz" dedi. Transfer konusunda son kararı yönetim kurulunun vereceğini ifade eden Kurtar, "Benim bildiğim Bashir El Tabbai çok iyi bir futbolcu.

Çok iyi maçlar çıkardığını hepimiz biliyoruz. Bana göre devre arasında en az bir tane transfer yapmalıyız" diye konuştu. Antalyaspor maçında kırmızı kart gören Sercan'ın yaptığı hareketin kendisine yakışmadığını dile getiren Kurtar, "Sercan, daha genç bir futbolcu. Yaptığı hareket onu da kötü etkiledi, bizi de" ifadelerini kullandı
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 22:10

Keşke Marsilya'ya gitseydim

Yunanistan Süper Lig takımlarından Panthrakikos'ta forma giyen milli futbolcu Okan Yılmaz ilginç açıklamalar yaptı..

"Bursaspor'dayken Marsilya'nın yaptığı teklifi kabul etmemek benim için büyük hata olmuştur" diyen deneyimli futbolcu, dönüş sinyali de verdi.. Panthrakikos'ta forma giyen Okan Yılmaz Best Fm'den Özkan Öztürk'e, ''Bursaspor'da iken Marsilya'nın yaptığı teklifi kabul etmemek benim için büyük hata olmuştur'' dedi

Komşu’ya transferini anlatan deneyimli oyuncu, “Transfer sezonunda beni yabancı bir menajer aradı ve Panthrakikos Kulübü’nün teklifini iletti. Bu takımın ilk kez Süper Lig’e yükseldiğini ve kentte çok sayıda Türk’ün olduğunu söyledi. Ben de gittim ortamı gördüm, insanların samimiyetine tanık oldu ve teklifi kabul ettim” dedi.

HEDEF BÜYÜDÜ Süper Lig’e ilk kez mücadele etmelerine rağmen iyi bir çizgi yakaladıklarını belirten Okan Yılmaz, “Bizden tek beklenti ligde kalmaktı ama şu an 5. sıradayız. Takımda iyi oyuncular var ve arkadaşlık üst düzeyde. Tabii başarı gelince beklentiler de arttı. Hedef UEFA Kupası olarak belirlendi. Ben de burada mutluyum şimdilik” diye konuştu.

'PİŞMANIM AMA GEÇMİŞE DE TAKILMAM' Bursaspor’da forma giyerken Fransa’nın ünlü kulübü Marsilya’nın teklifini geri çeviren Yılmaz, “O zamanlar 23 yaşında idim, ikinci kez gol kralı olmuştum ve bonservisim elimdeydi.

Bana kentte büyük bir ilgi vardı. Ben de bırakıp gitmek istemedim ve Marsilya’nın teklifini kabul etmedim. Su anda pişmanım tabii ama artık geçmişi bıraktım.

Bazı kırgınlıklarım olduysa da bu Bursaspor camiası ile ilgili değil’’ dedi. DÖNÜŞ SİNYALİ Türkiye’den bazı teklifler aldığını da belirten deneyimli oyuncu, “Sevdiğim insanlardan teklif gelince düşünüyorum tabii ancak daha erken. Şu anda takım ismi vermem doğru olmaz çünkü liglerin bitimine 3 hafta var. Bakalım gelecek günler ne gösterecek’’ dedi.

'BU KIRGINLIKLAR BİTSİN' Futbolumuzda son senelerde görülen Bursaspor-Beşiktaş gerginliğine de değinen Okan, “Bursaspor’un küme düşmesinde Beşiktaş’ı suçlu gördüler. Hatta Beşiktaşlı Bursa maçına gelemedi. Bursalı da Beşiktaş maçını izleyemedi. Ama bunlar futbolda olmamalı.

Çünkü futbolda artık çağ atladık. Bir yandan da taraftarlar maç izleyemiyor bu yanlış bence. Kırgınlıklar artık son bulmalı’’ dedi.

Okan Yılmaz, Best FM aracılığı ile de İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 23:10
Teksas'lılar Fanzinlerinde bize de yer vermişler...Teşekkürler...Clap

http://inadina.teksas.org/