eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Fotoğrafları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 09:37
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan huso_26

Alıntı yapılan es26

senfoni orkestrasına tirilyonlar harcanıyor 0,50 kuruşa 25 kişi zor toplarken bir eses maçı 25,00 ytl iken 20-25 kişi maça geliyor. büyük erşen sanatı sanatçı için yapıyor . sanat halk için yapılmalı yollar yapılmalı türkiyenin en kötü yolları eskişehirde yamalı delik deşik şehir kokmaya başladı bence artık sanatı halk için yapacak kişi gelmeli.

Senfoni Orkestrasına 25 kişinin zor geldiğinden emin misin??Abartısız söylüyorum neredeyse tam olarak doluyor.Hatta bu sezon “Yusuf ile Züleyha” operasının biletleri haftalar önce tükendi.(En ucuz bilet fiyatı 3 ytl idi)

Böyle şeylerde hep az kişi gidildiği sanıldığından yukarıdaki rakamları sallayan arkadaşımızda prim yapmaya çalışmış kendince..Senfoniyi bırakın tiyatroya bilet bulabilen bir tane de bana alsın fazladan...

Eskisehir yolları Türkiyenin en kötü yolları demiş ikincisi...Kendisi Türkiye derken nereyle karşılaştırdı bilmiyorum ama bu Adapazarı- İzmit tarafına bi gelsin kendisi de yol görsün... Yol değil sanki olimpiyat oyunları pisti..Uzun atlama, zıplama, direkle atlama...Herşey mevcut.LOL

es26 nickli arkadaşım bilip bilmeden sallama seçimler yaklaşıyor ya hemen çamur yapmayın be....tiyatro ve operalar oluyor ve her defasında ful oluyor benım arkadaşım çalışıyor orada yollara kotu demissin ama ben bırak şehir merkezini merkeze uzak mahallelerde bile kötu yol gormedim.Tmm hoca Eses imize yardım etmiyor olabilir ama yiğidi öldürün ama hakkını verin adamın onun sayesinde şehrin çehresi değişti tabikide yanlış yaptıkları olucaktır.burada particilik yapmaya gerek yok....
...
Yukarı
minikeses26 Liste gör
Yazar

Nurhan
Yer: Turkey
  Alıntı minikeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 10:08
bu konou fotoğraf eklemek için açıldı lütfen parmaklarınıza hakim olup sohbeti kesermisiniz ben her konuyu listede gördüğümde aaa yeni fotoğraf var deyip heyecanla tıklıyorum ama bakıyorum boş Angry

lütfen burada sohbet etmeyinAngryAngryAngry
dorylaion prensES'leri
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 11:36
Bu konu başlığı altında Fotoğraf görmek istiyoruz.
En iyisi “Belediye başkanlarını sevenler”, “Valiyi Sevenler”, “Şu partiyi sevenler”, “Yerel seçimler”, vb. Konular açılsın. Kim kimi seviyorsa, Oralarda övgülerini yağdırıp mutlu olsun. 

Eskişehire sel geldiği yıllara ait fotoğraflar.

Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 11:41

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 12:30
Alıntı yapılan esigor

17 agustos olmasın

Teşekkür ederim, yaşlılığıma ver.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 13:40
Alıntı yapılan eSeSLee_26

makyaj tamam da peki ya altyapı???
altyapıdan ne anlıyorsunuz kardeşim.adam itfaiyeyi adam etti,porsuğu ıslah etti,içme suyu sorununu 40 yıllık olarak halletti,atıksu tesisleri üstüste yükseldi yenilerinin temeli atılıyor,şehrin burnunun dibine gelen çöplük tarih oluyor,kalabak suyu dolum tesisleri türkiyede tek,dünyanın 3.büyük parkı sazovada yükseliyor.altyapıdan kastın cadde ve sokaklarsa büyükşehire bağlı olanlar yani ana caddeler ana arterler asfaltıyla,kaldırımı,çiçeğiyle harika.sakın bilmemne mahallesindeki bilmemne sokağı çamur içinde demeyin oralar tepebaşı ve odunpazarına ait bölgeler.sadece ana cadde ve arterler büyükşehrin sorumluluğunda.

ha altyapıdan kastın esesin altyapısıysa bak o konuda haklısın.
Yukarı
minikeses26 Liste gör
Yazar

Nurhan
  Alıntı minikeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 14:09
Alıntı yapılan minikeses26

bu konou fotoğraf eklemek için açıldı lütfen parmaklarınıza hakim olup sohbeti kesermisiniz ben her konuyu listede gördüğümde aaa yeni fotoğraf var deyip heyecanla tıklıyorum ama bakıyorum boş Angry

lütfen burada sohbet etmeyinAngryAngryAngry

ben yukarı da yorum yapılmasın şeklinde kocaman kırmızı bir yazı yazıyorum lütfen tekrar ettirmek zorunda bırakıyorsunuz bu konu da sadece fotoğraf görmek istiyoruz Eskişehir ile ilgili sohbet diye bir konu açılsın herkes içinden gelen yorumu oraya yapsın lütfen bir daha yazmıcam arif olan anlar
dorylaion prensES'leri
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 14:43
Alıntı yapılan şimşek65

ha altyapıdan kastın esesin altyapısıysa bak o konuda haklısın.

O konuda da haksız. Yıllardır altyapının en büyük maddi destekcisi yine Büyükşehir Belediyesi. Reklamı yapılmıyor orası ayrı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 15:53
Vay be köprü başına bak, her yeri su basmış. Sanırım baya bir eski fotoğraf bunlar. İlk defa gördüm bu fotoğrafları. Paylaşımların için teşekkürler Ender abi.
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 17:43
Alıntı yapılan Endy

2 eylül caddesini sel almış..
Kaç yılı acaba bu?
KoreoESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır