eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bizden Biri ... Yeni Stad Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ssedat26 Liste gör
Yeni Yazar

sedat sevingen
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ssedat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 20:40
Eskişehir e ve Eskişehirspor a yakışacak bir proje yapan arkadaşımızın ellerine sağlık inşallah o günleride görürüz ClapClapClap
Biz ESKİŞEHİRSPOR'luyuz
TaTaR...
Yukarı
selcukbasar Liste gör
Yazar

SELÇUK BAŞAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı selcukbasar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 20:44
bravoClap.....
 çok güzel bir proje ama bana göre şu andaki imkanlarla çok zorCry
forever ES-ES
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:01
Biz nasıl bir taratar profiliyiz ki bu işi yapmakla yukumlu yonetimin ve bu iş için bedel odediği profesyonellerin dahi yapmadıgı/yapamadıgı bir seyi amator ruhla, karsılık beklemeden, forum sayfalarından oteye gidemeyeceği aşikarken hepsinden profesyonelce, daha cok emek harcayarak yapıyoruz.

Gercekten elinize saglık, her sayfa cevirişimde umarım son sayfa değildir diye cevirdim, 34 değil 134 sayfa olsa sıkılmazdım.

Yukarı
fasfis_26 Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: yenibaglar
  Alıntı fasfis_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:04
Clap güzel bir proje ellerine sağlık insallah bu sekilde bir stadımız olurClap
kombine no :0510
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:28
Bir Eskişehirspor taraftarına böyle bir proje hazırladığı için teşekkür ediyorum. Fikir projesi demiş, böyle fikirleri ayakta alkışlarım.

Polemik için yazmıyorum bu proje Muttalip'ta mı daha iyi olur, yoksa şuanki yerinde mi?
Hangisinde en çok maddi olarak ESES kazanır? Ulaşım konusuna hiç girmiyorum.

Böyle bir proje imkansız diyen arkadaşlar, 31.243 kişilik stad orta bir stad bence.

En çokta hoşuma giden taraf  cafe, restoran gibi bölümler maç olmadığı zaman stadtan ayrı gibi duruyor, maç esnasında taraftarın zaman geçireceği harcama yapacağı, ailesiyle oturabileceği bir yer gibi. 7 gün çalışır orası 15 günde birde tavan yapar. Tribünlerin altlarının böyle kullanılması çok güzel.

Ama 3, ama 7, ama 10 yıl sonra böyle bir stadımız olacağına inanıyorum, yeterki merkezden 6 km uzaklıkta kuzayde biryerlerde olmasın.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:33
Tek kelime ile muhteşem bir proje.Clap
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:34
Ah inşaat işlerinden anlayan biri de yaklaşık maliyet çıkarsa. Dükkanlardan gelecek kira gelirleri ile, tribün hasılatları ile, diğer gelirler ile stad kendini kaç yılda amorti ediyor?

Bunlar yapılmayacak işler değil. Rantı yüksek projeler. 10 yıl gibi uzun vadeli kredi bulmak zor değil bu tür projelere.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:38
bu projeyı cızen arkadasım elıne yuregıne saglık gercekten olagan ustu bır proje bır an boyle bır stadımız olacagını dusunmeye basladım  ama bızde boyle bır yonetım varken taraftarı hıçe sayan bır yonetım buda bızım ıcın burda hayal etmesı bıle guzel bır stadımız olarak kalır ancak madem yonetım bızı dınlemıyor madem yonetım eskisehirspor taraftarını hıce sayıyor o zaman yapılacak ıs bence bu
1-projeyı cızen arkadasım eskisehir de oturuyorsa  bu arkadasımızla bırlesıp bunu guzel  dosya halınde hazırlamak
2-eskisehir halkını ve eskisehirspor u sevdıgını ve her fırsatta ne gerekıyorsa yaparım dıyen bızım BİRİCİK VALİMİZ huzuruna bunu cıkarıp VALİMİZE biz eskisehirspor taraftarı olarak bu projeyı urettık ve tarıhte hep ılklere adım atan taraftar olarak gectıgımız tarıh sayfalarına kendı ızlıyecegı stadı kendı  projenlendıren taraftar olarak  da tarihe gecerız

evet arkadaslar bu proje hayalden ote gıtmemelı  bunun ıcın herkes elını tasın altına koymalı  bunun ıcın ugrasmalıyız hazır stda yapılacak dıyen yonetıme boyle bır proje ıle cıkmalıyız  ve bunu basarmamızın hıcbır nedenı yok ve bu ısı valımız kanalı ıl yapabılırız dıye dusunuyorum
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:43
Proje tek kelimeyle mükemmel fakat uygulaması konusunda mutabık kalınsa bile yer seçiminde görüş ayrılıkları olacaktır.Atatürk stadyumunun şu anki yerine yapılması benim gönlümden geçen. Yer kazanma açısından,Yüzme ve kapalı spor salonundan birinden feragat edilebilir.Fakat bu süre içinde çok uzun bir süre iç sahada maç yapmak yerine dışarda oynamak cabası.İkincisi Atatürk caddesinin trafiği oldukça aksar.
 Muttalip seçeneği ise çoğumuzun olduğu gibi benimde içime sinmeyen bir seçenek
 Velhasıl ikisinin ortasını bulmak,asgari müştereklerde buluşup hemfikirlik seviyesini yakalamak için şehrimizin kıymetli idarecilerinin,akademisyenlerinin,işadamlarımızın,milletvekillerimizin yekvucut olup taşın altına ellerini,elbirliği ile sokmaları gerekiyor.Kısacası yopyekün cömertce ve fedakarca bir SEFERBERLİK isteyen durum.
Hadi bakalım hayırlısı.İnanmak başarmanın yarısıymış.Proje için emek sarfeden kardeşime tebrikler.

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 21:48
Alıntı yapılan redES

Bir Eskişehirspor taraftarına böyle bir proje hazırladığı için teşekkür ediyorum. Fikir projesi demiş, böyle fikirleri ayakta alkışlarım.

Modlardan rica ediyorum.Bu stad resmini ana sayfaya koyun ve stadyum konusunu ana sayfadan gündemde tutalım.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır