eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 19:46
Antalyali Serkan kardesim.. sen bu gidisle en fazla yazan üye olacaksin. LOL Masallah her sayfada varsin. Bizim sitenin daimi yazari oldun. Cok sevdin bizim sayfalari.Smile 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı antalyadanserkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 19:49
eskısehırı bılen bırı olarak orda sık sık geldım hamam yolu nasıl ataturk caddesı nasıl porsuk nasıl hala guzelmı?? es es gönlumde her zaman vardı kepeze gelemedım tanısmaya darısı eskısehire ınsallah orda tanısırız ama ıftar saatınde bır kac eskısehırlı abı ıle tanıstık hayırlı ıftarlar dıledım onlarda cocukları ıle antalyada kapalıya gırdıler özellıkle antalyada bır evde eskısehır spor bayrağı vardı sanırım aıle eskısehırlıydı fotolarda da cıkmıs tam stadın yanında ılgınc geldı
and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
bozturk Liste gör
Yazar

Bilal ÖZTÜRK
Yer: Turkey
  Alıntı bozturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 20:45
Tunç Kayacı'nın 5. hafta değerlendirmesi

Eskişehirspor ile ilgili kısmı;
Eskişehir’in anıları...
Antalyaspor ise yine son dakikalarda attığı iki golle güldü. Burada bir şey hatırlatmak istiyorum. Eskişehirspor geçtiğimiz yıl da ilk 3 maçı kazandıktan sonra inişe geçmişti. “Tarih tekerrür mü ediyor?” diye düşünenler olabilir. Ama ben aynı fikirde değilim. Üst üste iki zorlu deplasmana çıktılar ve bu iki maçtan en azından iki beraberlik çıkarabilirlerdi. 5 maçlık Eskişehir’i böyle yorumlamak daha doğru olur.

NTVSPOR'dan Kıvanç Kotak'ın 5. hafta değerlendirmesi

Eskişehirspor ile ilgili kısmı;

Antalyaspor-Eskişehirspor maçı da sıralama değiştirici bir maçtı. Antalyaspor, 3'te geriye düşmesine rağmen, beraberliği yakalayıp sonra 89 ve 90'da bulduğu gollerle ikinci sıraya çıkarken Eskişehirspor'u altıncılığa yolladı. Geçen hafta Erciyes'e de 89 ve 90'da gol atmışlardı, ki bu hafta da yine birisi Ali Zitouni'den. Raşit Çetiner, bunun son düdüğe kadar maçı kovaladıklarının göstergesi olduğunun altını çiziyor. Beri yandan psikolojik kuvvete de işaret etmez mi? Eskişehirspor tam da değindiğimiz gibi, geçen sezonki gidişatını tutturmuş durumda. Üçte üçten sonra gelen mağlubiyetler! "Yine mi" telaşesine girmekle girmemek arasında bir yerdeler. Bu hafta oynayacakları Kartalspor maçı bir eşik haline gelmiş durumda sanki.

Yukarı
Dennis Liste gör
Yazar

Deniz Ayaz
  Alıntı Dennis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 21:21
Tunç Kayacı yazısı sanırım Kıvanç Kotak ' a cevap niteliği taşıyor adeta : )
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 21:57
ESES
Yukarı
morfırtına52 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı morfırtına52 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2007 saat 00:35
kimse ordusporda bahsetmiyor orduspor bu sene gercekten bu ligde güzel şeyler yapacak iyi takım olduk yetenekli genc kadro bu takım sezon sonunda mutlaka özlenen yere gelecektir tüm takımlarımıza başarılar
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2007 saat 01:40
Alıntı yapılan morfırtına52

kimse ordusporda bahsetmiyor orduspor bu sene gercekten bu ligde güzel şeyler yapacak iyi takım olduk yetenekli genc kadro bu takım sezon sonunda mutlaka özlenen yere gelecektir tüm takımlarımıza başarılar

Ordudan bu kadar bahsedilmemesi  normal burası eskişehirsporun sitesi...

Yukarı
kartal34 Liste gör
Yeni Yazar

ERSOY
  Alıntı kartal34 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2007 saat 02:38
öncelikle hafta sonu yapacagımız karşılaşmanın dostluk içinde geçmesini diliyorum bu maç bizim açımızdanda çok önemli KARTALSPORUN deplasmanda ilk ciddi sınavı normaldede zaten 1 deplasman oynadık ama ESKİŞEHİRSPOR maçı KARTALSPOR un neler yapacagını gösterecek başka sitelerdeki yorumlarda geldikleri gibi gider diyenler şimdi KARTALSPORUMUZU ilk altıya sokmaya başladılar 2 - 3 hafta sonrada ilk 2 ye sokarlar çünkü gerçekden çok yetenekli ve genç bir kadromoz var . ama şu bir gerçekki ESKİŞEHİRİNDE süper liğe çıkmasını çok istiyorum çünkü taraftarınız bunu hakediyor
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2007 saat 05:45

Bu hafta oynanan Samsunspor-Orduspor maçı hentbol maçı falan değildi değil mi? Yoksa futbolun bazı kuralları değişti de bizim mi haberimiz yok...

Samsun rakibine 7 gol atmış, müthiş ama 5 gol de yemiş. Yine aynı şekilde Ordu deplasmanda 5 gol atmış o da müthiş ama 7 gol de yemiş...

2 takımın defansları herhalde çimlrin üzerinde piknik yaptılar...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2007 saat 05:47
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan morfırtına52

Ordudan bu kadar bahsedilmemesi  normal burası eskişehirsporun sitesi...

Neseinden bahsedelim 5 gol attığına mı? Yoksa 7 tane yediğinden mi???
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır