eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankara Deplasman Org./BKŞ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 23:05
maç 21 aralık haftası,(kurban bayramının bittiği haftadan bi hafta sonra)

ve trabzon otobusle 16-18 saat arası değişir diyolar, ama biz buna molaları eklersek en az 20 saat olur bide maç pazar akşamı olursa pazartesi günü çalışanlar ne yapacak???

İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 19:48
trabzon maçı bayramdan döndükten 1 hafta sonra cumartesi akşamı;
ben kesinlikle gitmeyi düşünüyorum. istanbul'da yaşayan diğer gönüldaşlar da durumunu yazarsa ona göre plan yapacağım.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 01:04
tahminen, bi organizasyon yapılmaz trabzona.. Hem yol minibüs veya otobüsle kat edilemeyecek uzaklıkta hem de bayramdan dolayı herkes henüz yolculuk yapmış ve ekonomik olarak sıkıntıda olacaktır..  ama istanbulda maç izleme organizasyonu için yer bakıyorum. Bi kaç mekanla konuştuktan sonra buraya olasılıkları yazıp fikirlerinizi almayı düşünüyorum.. 
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 05:37
sun experesin kampanyası varmıs illa gidecem diye kafaya koyanlar inceleyebilirWink

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 09:01
az önce biletimi ayırttım ancak 1 aralık saat 9:27 'ye (yaklaşık 26 dakika sonra) kadar almam gerektiğini söyledi :s
daha önce hiç uçak bileti almadığım için ne yapacağımı şaşırdım.
biri beni bilgilendirebilir mi?
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 09:06
artık yeni sistemler öyle 20 dakka içinde alacaksın birde kampanya ile ilgili tarih saat belirtirmisin bizde 4-5 kişi gitmeyi planlıyoruz
BursaESES
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 09:17
abi siz tarih belirtin ben size uyayım ne de olsa siz 4-5 kişisiniz. benim şimdi çıkmam gerekiyor internete akşam girebilcem akşama kadar arkadaşımdan felen bi kredi kartı numarası bulup gelirim. şu sun express işi bayaa iyiymiş bu arada keşke daha önce bilseydik sanırım daha fazla ucuz bilet bulabilirdik.
tayfun abi sizi tanımıyorum ama oraya aynı anda varırsak aynı renklere gönül verenler olarak hoş vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum. o yüzden tarih ve saat verirseniz yakın bir uçağa veya aynı uçağa bilet almak isterim.
kendinize iyi bakın.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 13:06
Alıntı yapılan d0rli0n

abi siz tarih belirtin ben size uyayım ne de olsa siz 4-5 kişisiniz. benim şimdi çıkmam gerekiyor internete akşam girebilcem akşama kadar arkadaşımdan felen bi kredi kartı numarası bulup gelirim. şu sun express işi bayaa iyiymiş bu arada keşke daha önce bilseydik sanırım daha fazla ucuz bilet bulabilirdik.
tayfun abi sizi tanımıyorum ama oraya aynı anda varırsak aynı renklere gönül verenler olarak hoş vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum. o yüzden tarih ve saat verirseniz yakın bir uçağa veya aynı uçağa bilet almak isterim.
kendinize iyi bakın.

Kendine ait olmayan bir kredi kartı ile bilet alırsan sıkıntı yaşayabilirsin. Bileti alırken kredi kartının yanında olması gerekiyor. Kimlik ibrazı da isteniyor. Kendine ait kredi kartın yoksa gidip direk satış ofisinden biletini alman daha sağlıklı olur.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 13:33
Alıntı yapılan banner

Bileti alırken kredi kartının yanında olması gerekiyor.

Hayırlı işler Banner abi, şükür kavuşturana,
sitennapa devam ama saati bana da uygun olsun.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
saint Liste gör
Yazar

Süha Ekici
  Alıntı saint Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 00:42
biliyor da konuşuyor, boşuna ali desidero dememişler LOL
Yiğitsen Uslandır Beni
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır