eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 116117118119120 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 21:39
  MUTTALIPA STAD İSTEMİYORUZ.

" Muttalıpa stad dayatması yönetimin başını yer "diye daha önce yazmıştım.
    DAYATMA DEVAM ederse sadece yönetimin değil farklı kesimlerinde canı yanacak gibi görünüyor.
    Eskişehiri futbol kültüründen uzak şehirlerle bir tutmak ve Eskişehir halkını yok saymak yanılgıların en büyügüdür.
   Geç olmadan bir kez daha yazalım MUTTALIPA STAD İSTEMİYORUZ.
kalender
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 21:49
Bu olaya karşı çıkan herkes maddi manevi destek olmalıki bir sonuca ulaşabilelim .
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 10:55
kişileri tartışacaksanız bence farklı bir başlık altında toplanılsın,insanlar stad elden gidiyor diye bağırıyorlar,pankart için destek istiyorlar.
eses
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 11:26
Heep aynı isimler...
Bir şey yapalım diyen çok ama haydii beyler dendiğinde aynı simalar, aynı isimler maaleesef...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 11:27
biz diyoruz burda stadımız yerinda kalsın modernize edilmeli falan acaba yönetim bu yazıları önemsiyomu? biliyormu mu yazılarıı? öğrenmek istiyoruım
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 11:30
ya arkadaşlar kayserispor fıstık gibi stad yaptırıyo bizim yönetim hala stadı yerinde bırakıp modern yapamıyo tebrikler yönetim sizeClap
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
emrullah26 Liste gör
Yazar

EMRULLAH
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı emrullah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 11:42
onur kardeşim ya belkide konuyla alakası yok ama bir şey rica edecem forma kayıt olmak için sevdiğim esk sevdalısı bir arkdşm var kayıt olamıyormuş bu konuda bize yardım edebilirmisin
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 13:47
haydi o zaman arkadaslar cok büyük bir pankart yaptıralım madem stadımız bırılerıne peskes cekılecek  madem bızı 8 km uzak bır yere goturecek bu yonetım madem bız burda stadmızı sahaya uzak derken onlar seyırcıyı trıbundne uzaklastıracak bır stad projesını hayat gecırmeye calısıyor bızlerın en buyuk kozu trıbun eger kı bız bu trıbunde bu yonetıme gereken cvp ı vermezsek kusura bakmayın muttalıp degıl baska yere de goturse kabullenmek olur zaten bu yonetımı destekleyen arkadaslarımız varsa ben hala onları da anlamakta gucluk cekıyorum bu yonetım busene tek ıcraatı bu buyuk taraftarı trıbunden kusturme calısması polıtıkası gudmesıdır  sımdı buyuk bır pankart yaptırılmalı kı bu yonetımın tam karsısında asılı olmalı ve denızlı macında  bu stad olayı kesınlıkle protesto edılmelı
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 15:13
         ClapClapClapClapÇayırda  Değil,ClapClapClapClap
ClapClapClapClapŞehirde Stadyum İstiyoruz.
ClapClapClapClap
ClapClap
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2008 saat 16:12
PARA TOPLAYALIM BÜYÜK Bİ PANKART YAPTIRALIM... stadyuma dokunan eller kırılsın AngryAngry
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 116117118119120 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır