eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 04:53

Bence stad eskişehire ve taraftarımıza yakışacak niteliklerde kapasitesi yüksek modern ve kaliteli üstüde komple kapalı olduktan sonra nereye yapıldığı pek de önem arzetmiyor diye düşünüyorum ama dediğim özellikler sağlanırsa.

Biz değilmiyiz neresi olsa gideriz eses imiz için diyen şurdaki muttalipe mi gidemeyeceğiz yazık bize vallahi çok yazık ; kapasite yükselince bilet fiyatları düşecek ve üstü kapanınca da akustik on numara olacak ve tam bir eskişehirspor cehennemi diyebileceğimiz bir stada kavuşmak neden herkesin özlemi değil anlamadım anlam veremedim neden bizim de stadımız bi şükrü saraçoğluyla yarışmasın avrupadaki stadlarla yarışmasın neden bu eski kafayı değiştiremiyoruz anlayamıyorum elalem uzaya gidiyor biz şurdan muttalıpa gitmeyi dert ermişiz kendimizeSmile

es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 08:48
Alıntı yapılan exespor

Bence stad eskişehire ve taraftarımıza yakışacak niteliklerde kapasitesi yüksek modern ve kaliteli üstüde komple kapalı olduktan sonra nereye yapıldığı pek de önem arzetmiyor diye düşünüyorum ama dediğim özellikler sağlanırsa.

Biz değilmiyiz neresi olsa gideriz eses imiz için diyen şurdaki muttalipe mi gidemeyeceğiz yazık bize vallahi çok yazık ; kapasite yükselince bilet fiyatları düşecek ve üstü kapanınca da akustik on numara olacak ve tam bir eskişehirspor cehennemi diyebileceğimiz bir stada kavuşmak neden herkesin özlemi değil anlamadım anlam veremedim neden bizim de stadımız bi şükrü saraçoğluyla yarışmasın avrupadaki stadlarla yarışmasın neden bu eski kafayı değiştiremiyoruz anlayamıyorum elalem uzaya gidiyor biz şurdan muttalıpa gitmeyi dert ermişiz kendimizeSmile

ABİ KUSURA BAKMA AMA BİZ SEVİLLAYI FENERİ BEJEKE'Yİ CİNCONU YENDİGİMİZ STADIMIZI İSTİYORUZ....
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 09:45
Alıntı yapılan exespor

Birçok arkadaşımızın da belirttiği gibi, sizin sorularınızın cevapları bu konu başlığında ve eski forumda yazılan sayfalarda/satırlarda oldukça güzel açıklanmış durumda. Ancak vakit ayırıp da okumak lazım tabi...

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 09:59
Bakana stadyum sorusu

CHP Milletvekili Murat Sönmez, Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun yanıtlaması talebiyle TBMM Başkanlığı'na yazılı önerge verdi. Sönmez önergesinde, Atatürk Stadyumu'nun şehir dışına alınması ve yeni stadyumun TOKİ tarafından yapılması konusunda, "Mevcut stadyumun yerine, rant amaçlı iş merkezi ve rezidans yapılacağına ilişkin iddialar doğrumudur?" sorusuna yer verdi.
27.11.2008 - SAKARYA GAZETESİ
 ___________________________________________________________________________________________________________

Sönmez'den Stad Soruları

CHP Milletvekili Murat Sönmez, TBMM’de verdiği soru önergesi ile Atatürk Stadyumu yerine yapılacağı belirtilen TOKİ projesini Meclis gündemine taşıdı.

CHP Eskişehir Milletvekili Murat Sönmez, TBMM Başkanlığına verdiği ve Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu’nun cevaplaması talebiyle verdiği soru önergesinde, “Eskişehir’de artık yetersiz hale gelen Atatürk Stadyumu’nun yerine şehir dışına yeni ve daha büyük kapasiteli bir stadyumun yapılacağı, yeni stadyumun Toplu Konut İdaresi tarafından inşa edileceği konusu uzunca bir süredir kamuoyunda tartışılmaktadır. Hızla büyüyen şehrimizde özellikle şehir merkezinde aktivitelere açık park ihtiyacı ortada iken, yeni yapılması planlanan stadyumun finansmanını kent merkezinde kalmış olan Atatürk Stadyumu’nun yerine iş merkezi ve rezidans yapılmak suretiyle sağlanacağı iddiaları basınımızda yer almaktadır” dedi.

İddiaları sordu

Sönmez, soru önergesinde şu soruları yöneltti: “Eskişehir’de yeni bir stadyumun yapılması amacıyla TOKİ ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında herhangi bir sözleşme imzalanmış mıdır? Yeni stadyum için hazırlanmış bir proje var mıdır? Mevcut stadyumun yerinde modernleştirilmesi ve kapasitesinin arttırılması olanakları araştırılmış mıdır? Yeni stadyum yapıldıktan sonra mevcut stadyum yeri nasıl değerlendirilecektir? Bu konuda TOKİ ile sağlanmış bir uzlaşma var mıdır? Mevcut stadyumun yerine rant amaçlı iş merkezi ve rezidans yapılacağına ilişkin iddialar doğru mudur? Yenisi yapıldıktan sonra mevcut stadyumun yerine Eskişehir halkının kullanımına açık, rant kaygısından uzak yeşil alan yapılması düşünülmekte midir? Yeni stadın Muttalıp bölgesine yapılacağından bahsedilmektedir. Stadın yapılacağı yere ilişkin olarak şehrin gelişme yönü de dikkate alınmak suretiyle gerekli inceleme ve araştırmalar yapılmış mıdır? Stadın kaldırılması için en önemli nedenlerden biri olarak yarattığı trafik sorunu gösterilmektedir. Öne sürülen trafik sıkışıklığı 15 günde bir Pazar günleri 3 saatlik bir zamanda yaşanmaktadır. Planlandığı söylenen alışveriş merkezi ve rezidans her gün her saat daha fazla trafik sıkışıklığı yaratmayacak mıdır?”

sonhaber gazetesi

______________________________________________________________________________________________________________

Anlaşılan bu konu daha da alevlenecek gibi.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 12:07
Aha şimdi tünelin ucunda ışık göründü.Haydi hayırlısı.Tongue
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 19:30
Evet nabıyoruz ??? Bazı insanlar maalesef sadece yazmakla kalıyorlar...Herhangi bir çaba falan gösterilmemesi üzücüdür...Stad elden gidiyor...Dead
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 20:08

İlk yarıda iç saha maçımız 2 tane kaldı bunu iyi değerlendirmek ve elimizi çabu tutmamız lazım . Gerekli yerlere mesajımızı iletmemiz lazım . Bu pankart işi bir an önce netleştirilip basılmalı . Ben maddi ve manevi her türlü desteğe hazırım .

MUTTALIP'TA STAD İSTEMİYORUZ !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 20:19
Keşkelerin kurbanı olmayalım...Bu pankartı bu haftaki maçta açalım...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 20:55
şehrimizin kalbini ota çayıra gömdürmeyiz
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2008 saat 21:29
Çok dolaylı söylersek mesajın gideceği kişiler anlamakta zorluk çekebilirTongue
Son derece açık ve net:
Mutalıp'ta stada HAYIR!
Şehir dışında stad istemiyoruz!
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır