eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 12:15
Bizim yanıldığımız konu Sanki herkes bizim gibi düşünüyor.Tıpkı GG konusunda olduğu gibi,Sdat konusundada bizim gibi düşünende var düşünmeyende.Hele bir Sdatta protestoya başlayalım o zaman hepimiz bir çok kişinin bizi ıslıkladığını görürüz.Eskişehirli iş adamlarını,Bürokratları,Sözü geçen kim varsa, yanımıza almadığımız sürece başarıya ulaşamayız.Yapılan Protesto takıma zarar verir.Zaten oyun cuların çoğu Türkçe bilmiyor, kendilerine yönelik bir protesto olarak algılayabilirler.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 12:20
Sahin Hocam
Mesajlarinizda hem uzun yillar egitimci deneyiminiz hem de
yasiniz itibari ile muhakeme kabiliyetiniz ve belagatinizi gormekteyim.(yas konusuna girmiyorum o konu cok hassas cunkiLOL)
Mesajlarinizi keyfle okuyorum 

bir alkis dahaClap
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 12:46
Alıntı yapılan eseschicago

Sahin Hocam
yasiniz itibari ile muhakeme kabiliyetiniz ve belagatinizi gormekteyim.(yas konusuna girmiyorum o konu cok hassas cunkiLOL)

bir alkis dahaClap
Canım kardeşim;Ne konuda olursa olsun herkesin aynı düşünmesini bekleyemeyiz.Zaten her konuda herkes aynı görüşleri paylaşırsa ilerleme olmaz,iyiye,güzele,doğruya ulaşılmaz.Eleştirmek,irdelemek erdemli insanların işidir.Ama bunu yaparkende son derece dikkatli olmalıyız ve eleştirdiğimiz kişileri kırmamalıyız.Siz Sdatın Muttalibe yapılmasında sakınca görmeye bilirsiniz.Ben Stadın yerinde kalmasını savunurum.Ama bu fikir ayrılığımız bir birimize hakaret etmemizi gerektirmez.Sonuçta ya sizin fikriniz yada benim fikrim galip gelecektir.Onada herkesin saygı duyması gerekir.Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.Yaş konusuna girmeyelim demişsiniz haklısınız çünki Muttalibe Stad istemeyişimin sebeplerinden biride bu.LOLLOLLOLLOL
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 13:11
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan eseschicago

Sahin Hocam

bir alkis dahaClap
Canım kardeşim;Ne konuda olursa olsun herkesin aynı düşünmesini bekleyemeyiz.Zaten her konuda herkes aynı görüşleri paylaşırsa ilerleme olmaz,iyiye,güzele,doğruya ulaşılmaz.Eleştirmek,irdelemek erdemli insanların işidir.Ama bunu yaparkende son derece dikkatli olmalıyız ve eleştirdiğimiz kişileri kırmamalıyız.Siz Sdatın Muttalibe yapılmasında sakınca görmeye bilirsiniz.Ben Stadın yerinde kalmasını savunurum.Ama bu fikir ayrılığımız bir birimize hakaret etmemizi gerektirmez.Sonuçta ya sizin fikriniz yada benim fikrim galip gelecektir.Onada herkesin saygı duyması gerekir.Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.Yaş konusuna girmeyelim demişsiniz haklısınız çünki Muttalibe Stad istemeyişimin sebeplerinden biride bu.LOLLOLLOLLOL

Sizin gibi , baska gorusleri de nuyuk bir olgunlukla karsilayan ve son derece centilmen bir uslup icinde elestiren biri ile bu sutunlarda tanismak benim icin
buyuk bir onur oldu
ClapClapClap 
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 20:26
bannerım... Dünkü bilgilendirmenin ardından bugün Büyükşehir ile konuştum... Dediğin gibi stadın olduğu alanın bir bölümünün TOKİ'ye verilmesi karşılığı bir stad yapılması söz konusu. Ancak şu an Atatürk Stadyumu'nun bulunduğu yer, tarihi SİT alanı olarak geçiyor ve stad yıkılsa bile buraya residence yapmak pek mümkün görünmüyor.
Park, bahçe, yürüyüş alanı yapılsa bile rant getirmesi beklenen planlara pek müsait değil. Büyükerşen ayrıca 1/5000'lik şehir kent imar planında Beden Eğitimi Yüksek Okulu'nun arkasını (stad yerinde kalacak biçimde) Olimpiyat Köyü olarak haritalandırmış.
Bu demek değildir ki konuya ilişkin duyarlılığımızı, hassasiyetimi bir yana koyalım. Tam aksine konuya ilişkin atılacak her adım Atatürk Stadyumu'nun, bir anlamda yerleşik tarihin/ nostaljinin olduğu yerde kalmasını, kayıp gitmemesini sağlayacaktır.
EStanbul'dan Başkent'e selamlar
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 20:37

Babacım sit alanı kavramı biraz yanlış olmuş. Doğrusu Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından koruma altına alınmış bölge şeklinde olmalı. Tıpkı Hava Hastanesi, Okullar Bölgesi, Şeker Fabrikası Lojmanları gibi. Özetle stadı yıksalar bile bir çivi dahi çakamazlar. Ortada rant olmayınca Muttalip'a stad işi de yalan olur.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 20:38
Stadda bulunan koşu pisti kaldırılıp tribünler genişletilmeli,eğer ki yeni stad yapılacaksa da koşu pisti hiç yapılmamalı..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 20:43
Biz ne yapmamız gerekiyorsa bence yapalım Baba(Banner)...
Anayasayı kafaya takan o stadı da yıkar, değil Muttalıp'a, Polatlı'ya stad da yapar.
Ö.T.O'nun konuya ilişkin "Stadın yerinde kalıp, modernize edilmesi"yle ilgili her adımını kendi adıma destekliyorum...
(Allah aşkına yolun hiç EStanbul'a düşmüyor mu bi gel bi gece Taksim yapalım baba ya)
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 20:43

es-es'i siyasete karıştırmayalım diyoruzda bunu bu sloganla yapan biz değil,stadı seçim yatırımı olarak düşünen siyasilerdir.
aramızda bunun seçim yatırımı olmadığını iddaa edebilecek bir kişi var mı??sanmıyorum..peki taraftarıda geçtik vatandaş olarak bakarsak olaya,senin en değerli silahın nedir,oy'un değil midir??bu iş öyle basit bir iş değil..bir ucu hükümete dayanıyor..öyle güzel cümlelerle hiç kimseye hiç birşey anlatamazsın..üstelik çok ciddi bir rant varsa..bu slogan ortayadır..kim eskişehirspor üstünden siyaset yapıyorsa ona'dır..o stad mutalıpa yapılırsa,sandıkta bunun hesabını sorarız demektir.. zaten boğazımıza kadar gömülmüşük siyasete,bu slogan buna bir başkaldırıdır..

illede bu yapılsın demiyorum,sadece bu sloganın anlamı konusunda,
soruyorum size,
bu slogan,
eskişehirspor'a siyaset karıştırmak mıdır,yoksa kulübümüze bulaşan siyasete başkaldırmakmıdır??

MUTTALIPTA DEĞİL,SANDIKTA GÖRÜŞÜRÜZ...   

biz kulaklarına karsuyunu kaçıralım da,gerisi olacağına varır zaten..

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 20:50
Canım, bitanem bu bizim bakışımızdır, yani bizim doğrumuzdur.
Bunu yanlış bulan gönüldaş kendi doğrusunu imal edip, asar...
Bu şayet bizim yanlışımız ise ne mutlu ki bize bizim yanlışımızdır.
YASİİİİN...
ASLA YALNIZ DE ĞİL SİN...
EStanbul'dan sevgilerle
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır