eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2008 saat 23:53
benim pankart önerim:
MUTTALIPTA DEĞİL,SANDIKTA GÖRÜŞÜRÜZ.

süper bi pankart olur abi Clap
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2008 saat 23:54
Alıntı yapılan montoya

benim pankart önerim:

Bencede çok anlamlı bir pankart olabilir..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:02
arkadaşlar lütfen sandığı,siyaseti stada taşımayalım.biz ne istiyoruz stadımızın yerinde modernize edilmesi ve esese gelir getirecek tesislerin eklenmesini.bu isteğimizi dile getirecek pankartlar konuşalım.bu stad işi eskişehirin sorunu,taraftarın futbolla işi olur siyaset camiden,okuldan ve staddan ayrı platformlarda tartışılmalı.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:02
Alıntı yapılan montoya

benim pankart önerim:

Bu pankart siyaset kokan bir pankart...Bunun akabinde karşı olanlarda siyasi çıkar bekler...Yapmak isteyenlerde ...

Oysa ben Kutsal stadımız da siyasetin "S" ini dahi görmek istemiyorum...
Nedir bizim amacımız Muttalıp'a stad yaptırmamak...Hepsi bu...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:03
Ö.T.O maliyeti çıkarsın karınca kararıncaWink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:06
Sakıncalı bir pankart, şimşekleri üzerimize çekecek bir pankart olur.

Şuan için en ideali budur:

Alıntı yapılan scetintas

Denizlispor maçına "MUTTALIP'A STAD İS-TE-Mİ-YO-RUZ" diye pankart yazılmasını talep ediyorum...

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:07
Alıntı yapılan Baba

Ö.T.O maliyeti çıkarsın karınca kararıncaWink

Bence de pankartın sözü direk ve siyasetten uzak olmalıdır...Başkalarına malzeme vermemeliyiz...

MUTTALIP'A STAD İS-TE-Mİ-YO-RUZ..!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:11
Alıntı yapılan şimşek65

arkadaşlar lütfen sandığı,siyaseti stada taşımayalım.biz ne istiyoruz stadımızın yerinde modernize edilmesi ve esese gelir getirecek tesislerin eklenmesini.bu isteğimizi dile getirecek pankartlar konuşalım.bu stad işi eskişehirin sorunu,taraftarın futbolla işi olur siyaset camiden,okuldan ve staddan ayrı platformlarda tartışılmalı.

Yıldıray Bey, siyaset bir buçuk yıldır bizim stadı geçtim kulübün içinde siz bunun farkında değil misiniz??? Siyaset en son İnönü Stadyumu'ndan maçın bitmesine 10 dakika kala ES ES 2-0 mağlup diye ayrıldı(Unakıtan:)... Stad işi Eskişehir'in sorunu, taraftarın sorunu değil, cümlenizi anlayamadım. Konu, Türk Tabibler Birliği ya da Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin değil bire bir taraftarın sorunu, nasıl taraftarın sorunu değil? Son cümlenize de üzgünüm katılamayacağım olması gereken dediğiniz ama Türkiye'de siyaseti camilere zaten benim zihniyetim sokmadı. Siyaseti de Atatürk Stadyumu'na ben sokmadım Yıldıray Bey...
İstanbul'da Topbaş, Ankara'da Gökçek, Eskişehir'de Unakıtan; futbolun kitlelere ulaşmak olduğunu farketti ve futbola siyaseti onlar karıştırdı. İyi akşamlar... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:25
alper bey dediklerinize görüşlerinize katılıyorum ama şimdi aramızda birlikteliği sağlamak zorundayız.stadda 10 bin kişi varsa bunların 4500 ü eskişehir seçim sonuçlarına göre belirttiğiniz görüşe oy vermiş arkadaşlar,2600 ü başka bir görüşe,2000i başka bir görüşe oy vermiş arkadaşlar.tabiiki herkesin kendi bileceği iş.ama bugün unakıtanı siyasete adımızı bulaştırdı diye protesto edersek o 4500 arkadaş bu protestoya katılmayacak,büyükerşeni takıma yardım etmiyor diye protesto etsek o 2400 arkadaş buna katılmayacak e o zamanda taraftar siyaset olarakta parçalanmış olacak sesimiz cılız çıkacaktır.onun için stadta siyaset ancak bizi böler ve cılızlaştırır başkacada bir işe yaramaz.anlatmak istediğim bu yoksa değindiğiniz konularda yazılacak çok şey varda.
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2008 saat 00:31

atatürk stadına gelen taraftar tüm görüşlerini stad dışında bırakır tek GÖRÜŞÜ, DETSEĞİ ES ES olur... stad dışında istediği görüşü savunur istediğini eleştirir...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır